İhtiyacınız olan ne varsa, Bizim Hesap’ta var.

Hem de ücretsiz. Bizim Hesap, iş hayatınızı kolaylaştırırken cebinizi yormamak için var.

Kolay müşteri tedarikçi yönetimi

Kolay müşteri tedarikçi yönetimi

Müşteriniz ister onlarca ister yüzlerce olsun. Bizim Hesap ile müşterilerinizin bilgilerine ulaşmanız, onlarla iletişime geçmeniz çok kolay. Tek yapmanız gereken tüm müşterilerinizi ve tedarikçilerinizi sisteme kaydetmek. Bizim Hesap’ta müşterilerinizi ve tedarikçilerinizi sisteme kolayca kaydedin. Siparişlere, ödeme listelerine, istediğiniz her hangi bir detaylı bilgiye rahatça ulaşın. Tek tıkla müşterinizin hesap ekstresini alın ve mutabakat için e-posta gönderin. Bizim Hesap ile müşterilerimiz ve tedarikçilerinizle kolayca iletişimde olun.

Kolay ekstre takibi

Kolay ekstre takibi

Bizim Hesap ile ekstre takibini zahmetsizce yapın. Hangi bankayla çalışırsanız çalışın, çalıştığınız bankaların ekstrelerini otomatik bir şekilde Bizim Hesap’a aktarın, ekstrelerinizi aramakla vakit kaybetmeyin. Birkaç adımda, ekstreleri istediğiniz tarih aralığında filtreleyin ve düzenleyin. Aradığınız ekstreye ulaşmak bu kadar basit. .

Avantajlı üretim

Avantajlı üretim

Üretimin en zorlu aşamalarından biri de üretimi ve stokları takip etmek. Ama şimdi Bizim Hesap ile bu sorun ortadan kalkıyor. Bizim Hesap ile üretim ekranı ile üretiminizi tek bir ekran üzerinden yönetin. Üretimlerinizi gerçek zamanlı olarak takip edin. Bizim Hesap ile stoklarla ilgili sıkıntıları bir kenara bırakın. Kolay bir şekilde stok durumunu izleyin. İsterseniz müşterileriniz için özel fiyat listeleri oluşturun. Kolayı seçin, Bizim Hesap ile rahat edin.

 • Cari Hesap Takibi

  ÜCRETSİZ

  Bizim Hesap ile müşterilerinizin cari hesaplarını kolayca takip edebilirsiniz. Müşterilerinize kestiğiniz faturaları, açık hesap bakiyelerini, çek bakiyelerini, senet bakiyelerini ve ciroyu tek ekrandan görüntüleyebilir, bir tıkla hesap ekstresi oluşturabilir, mutabakat mektubu dahi gönderebilirsiniz. Bizim Hesap ile cari hesap takibi çok kolay.

 • Gelir Gider Takibi

  ÜCRETSİZ

  Nakit akışı bir firma için en hayati konulardan biridir. Bizim Hesap ile nakit akışınızı anlık olarak takip edebilir, gelir gider takibinizi her yerden yapabilirsiniz. Tüm banka hesaplarınızı, gelen e-faturalarınızı, masraflarınızı ve daha fazlasını kolayca takip edebilirsiniz.

 • E-ticaret entegrasyonu

  ÜCRETSİZ

  E-ticaretle uğraşıyorsanız, size güzel bir haberimiz var. Bizim Hesap ile n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com’daki satışlarınızı sisteminize otomatik olarak aktarın. Anında e-faturanızı kesin, müşterilerinize hızlıca yollayın. Hem de bunları Bizim Hesap avantajıyla ücretsiz olarak yapın. Bizim Hesap ile e-ticaret entegrasyonu dahil fatura işleriniz için 5 kuruş para ödemeyin, karlı çıkan siz olun.

 • E-fatura entegrasyonu

  ÜCRETSİZ

  “Fatura kesildi mi? İlgili kişiye ulaştı mı? Faturayı kim teslim aldı?” Bizim Hesap ile bu soruları unutun. Bizin Hesap’ın kolay e-fatura entegrasyonu ile e-faturanızı kolayca kesin, ilgili kişilere anında yollayın. Ayrıca, Bizim Hesap ile kestiğiniz faturalara ulaşmanız da çok kolay. tek tıkla tüm faturalarınızı görüntüleyin, kolayca işlem yapın.

 • E-tahsilat entegrasyonu

  ÜCRETSİZ

  Tahsilat derdi, Bizim Hesap ile sona erdi. Sanal posu ücretsiz alın. Ertelenen, geciken, unutulan tahsilatlarla uğraşmayın. Online kredi kartıyla hızlıca tahsilat yapın, rahat edin. Ayrıca Bizim Hesap ile tahsilatları eş zamanlı olarak ekranda görüntüleyin. E-tahsilat entegrasyonu ile tahsilatlarla değil işinize odaklanın.

 • Detaylı Raporlama

  ÜCRETSİZ

  Bizim Hesap üzerinden ön muhasebe raporlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Satışlarınızı, alışlarınızı, finansal raporlarınızı, stoklarınızı ve müşteri listelerinizi detaylı şekilde raporlayabilir, dilerseniz çıktı alabilirsiniz.

  Kolay mobil uygulama

  Android ve iOS uyumlu Bizim Hesap mobil uygulaması ile işlerinizi ofis dışındayken de kolayca halledin.

  Ve Daha Fazlası

  Kolay teklif yönetimi

  Bizim Hesap ile satışlarınızı ilk teklif aşamasından son onay aşamasına kadar kolay ve etkin bir şekilde yönetin. Onaylanan tekliflerinizi Bizim Hesap üzerinden e-faturaya dönüştürün.

  Tek tıkla masraf yönetimi

  Masraf kalemlerinizi Bizim Hesap ile zahmetsizce yönetin. Harcamalarınızı ve gelirlerinizi doğru bir şekilde sınıflandırarak tanımlayın. Nakit akışınızı kontrol altına alın.

  Sınırsız çalışan yönetimi

  Çalışanlarınızı Bizim Hesap’a ekleyin. Çalışanlarınızın yaptığı satışları tek bir ekran üzerinden izleyin.

  Kolay proje takibi

  İşletmenizin tüm projelerini kolayca takip edin. Devam eden projelerinizin durumunu Bizim Hesap ile tek bir ekran üzerinden görüntüleyin.

  Kolay mobil uygulama

  Android ve IOS uyumlu Bizim Hesap mobil uygulaması ile işlerinizi ofis dışındayken de kolayca halledin.

  Hemen Tanışalım

  Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

  Ücretsiz Deneyin