Kolay Proje Takibi ve Yönetimi

BizimHesap ile devam eden projelerinizin durumunu tek bir ekrandan kolayca takip edebilirsiniz. Takip etmeniz gereken müşterilerin ya da projelerin sayısı arttıkça size yardımcı olacak, bazı planmaları algoritmalar sayesinde çok daha kısa yoldan halletmenizi sağlayacak bir takip programına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bir program kullanmamak kısa zaman içinde takipte zorlanmanıza ve hatta bazı iş kalemlerini geciktirmenize, gözden kaçırmınıza sebep olabilir. Bu da müşteri memnuniyetini, iş planlarınızı aksatıp gerileterek günün sonunda gelirinize olumsuz şekilde yansır.

Proje Listeleme

Tüm projelerinizin bilgilerini sisteme kaydedebilir, güncel durumunu takip edebilirsiniz.

Gelir Gider Takibi

Her bir projenizin banka ve kasa hareketlerini, kârlılık durumunu ve gelir gider takibini kolayca yapabilirsiniz.

Kolay Kullanım

BizimHesap’ın kullanıcı dostu arayüzü ile tek bir ekran üzerinden tüm projelerinizi takip edebilirsiniz.

Kesintisiz Erişim

Online muhasebe programı BizimHesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da proje takibi yapabilirsiniz. Tablet, laptop, ya da masaüstü bilgisayardan internete bağlanarak projenizi takip edebilir, BizimHesap’ın iOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

BizimHesap ile Takipte Kalın

BizimHesap sayesinde tek bir panel üzerinden tüm projelerinizin takibini yapabilirsiniz. Proje takip programları arasından kullanım kolaylığı ve genel olarak sunduğu avantajlarla, pek çok farklı özellik ile sıyrılan BizimHesap sayesinde projelerinizin aksamadan takibini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm projelerinizi sistem üzerinde listeleyebilirsiniz. Bu sayede periyodik bir şekilde programa girip kontrol sağlamanız bile önünüzdeki iş listesi, alacak ve verecekleriniz hakkında size hemen hatırlatmada bulunabilir. Bununla birlikte BizimHesap sayesinde gelir ve gider takibini de yine aynı panel üzerinden yapabilirsiniz. Bu sayede projelerinizin banka ve kasa hareketlerini görüntüleyebilir, karlılık durumunuz hakkında güncel olarak bilgi edinebilirsiniz. Hızlı ve kolay e-fatura oluşturma, e-arşiv oluşturma, e-ticaret sitelerine özel çözümler sunma, gelir-gider takibi yapabilme, cari hesap takibi ve online e-tahsilat takibi yapabilme gibi pek çok özelliğin bulunduğu BizimHesap sayesinde işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Üstelik iOS ve Android uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde dilediğiniz cihazdan internete bağlı olduğunuz sürece panele erişim sağlayabilir ve kontrollerinizi her yerde gerçekleştirebilirsiniz. Çok uygun maliyetlerde çok kaliteli bir hizmet sunan BizimHesap ile proje yönetimi sizin için de çok kolay olacak!

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.