Kolay Üretim ve Stok Takibi

BizimHesap ile üretiminizi ve stoklarınızın güncel durumunu eş zamanlı olarak tek bir ekran üzerinden takip edebilir, müşterileriniz için özel fiyat listeleri oluşturabilirsiniz.

Online Stok Takibi

BizimHesap ile stok durumunuzu online olarak takip edebilirsiniz. Faturalarınızı kestiğinizde stok durumunuz otomatik olarak güncellenir. Dilerseniz ürünleriniz için kritik stok seviyesi belirleyebilirsiniz. Stok miktarı belirlediğiniz seviyenin altına düştüğünde BizimHesap sizi otomatik olarak uyarır.

Online e-Ticaret Stok Yönetimi

BizimHesap e-Ticaret entegrasyonu ile trendyol.com, hepsiburada.com ve n11.com başta olmak üzere tüm e-Ticaret sitelerindeki stok durumunuzu tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.

Barkod Okuyucu ile Ürün Tanıma

BizimHesap tüm barkod okuyucularıyla entegre çalışarak işleri kolaylaştırır. Ürün bilgilerini (barkod, ürün kodu, ürün fotoğrafı vb.) sisteme kaydedin, barkod okuyucu ile aradığınız ürünü kolayca bulun.

 • Fatura ve İrsaliye Takibi

  BizimHesap stok ve üretim modülü ile faturalarınızı ve irsaliyelerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

  Barkod Irsaliye Rapor
 • Üretim Modülü

  BizimHesap üretim ekranı ile tüm üretiminizi tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Üretimleriniz güncel stok durumunuza anında yansır. Böylelikle kolay bir şekilde stok takibi yapabilirsiniz.

  Uretim Modulu
 • Uzaktan Erişim

  Online muhasebe programı BizimHesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da tüm ön muhasebe raporlarınızı inceleyebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı. Tablet, laptop ya da masaüstü bilgisayardan bağlanarak raporlarınızı görüntüleyebilir, dilerseniz BizimHesap’ın iOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Uzaktan Erisim

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.