Sıkça Sorulanlar

 • Verilerimi nasıl yedeklerim?

  BizimHesap sistemi her saat başı yedeklenmekte ve veriler Microsoft Azure tarafından dünyanın farklı lokasyonlarında, şifreli bir şekilde saklanır. Arzu ederseniz siz de, BizimHesap ekranlarından tüm müşteri, ürün, satış vb. verilerinizi excel veya pdf olarak aktarıp bilgisayarınızda veya başka bir alanda saklayabilirsiniz.

 • BizimHesap’ı kaç kişi kullanabilir?

  BizimHesap’ta tüm alanlarda olduğu gibi kullanıcı sayısında da bir sınırlama yoktur. Çok detaylı yetki tanımlamaları sayesinde şirketinizin tüm çalışanlarını, görevleri doğrultusunda yetkilendirip sistemi kullandırabilirsiniz.

 • Veri güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

  BizimHesap dünyanın en güvenilir ve en büyük şirketlerinden birisi olan Microsoft’un Azure bulut platformunda çalışır. ISO 27001 güvenlik sertifikasını almış, en gelişmiş altyapıya sahip

  Microsoft Azure ile verileriniz dünyanın farklı lokasyonlarında yedeklenir ve güvenli bir şekilde saklanır. Azure, kendi imkanlarınızla kurmanızın mümkün olmadığı en gelişmiş güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. İçiniz rahat olsun.

 • BizimHesap’ta e-faturaya geçiş ücretli mi?

  BizimHesap’ta e-faturaya geçiş için asla ücret ödemezsiniz.

  BizimHesap olarak, entegrasyon ücreti, faturaya logo ekleme, yazılım desteği ve benzeri hiç bir isim altında ücret talep etmeyiz. Sadece devlete harç ödemesi yaparsınız. Türkiye’nin en ucuz e-fatura kontörünü sağlayan BizimHesap, fatura başına KDV dahil 12 kuruşluk fiyatı ile rakipsizdir.

 • E-Faturaya nasıl geçebilirim?

  BizimHesap’ta e-faturaya geçmek çok kolaydır.

  BizimHesap’ta herhangi satış sayfasında e-fatura düğmesine tıkladığınızda başvuru adımlarını görebilirsiniz.

  Sadece 2 adımda e-faturaya geçiş yapabilirsiniz.
  1- Mali mühür başvurunuzu yapın.
  2- Entegratör firmamıza ait sözleşmeleri bilgisayarınıza indirin. İlgili yerlerini imzalayıp belirtilen adrese kargo ile gönderin.

  Yapmanız gerekenler sadece bu kadar. Sonrasında biz sizi arayıp yönlendireceğiz.

  Hali hazırda başka ve pahalı bir e-fatura hizmeti kullanıyorsanız, dert etmeyin. Biz sizi aynı gün içerisinde kolaylıkla BizimHesap alt yapısına geçirebiliriz.

 • "Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı BizimHesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz. "

  Hakan Derici / İktisatçı

 • "BizimHesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, BizimHesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı. "

  Vural Aydınoğlu / Özel Eğitim Kurumu Sahibi

 • "Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. BizimHesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. BizimHesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum. "

  Hasan Kara / Elektronik İthalatçısı

  Hemen Tanışalım

  Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

  Ücretsiz Deneyin