Fiyatlar

En kapsamlı özellikler en uygun fiyatlarla.

30 Gün Ücretsiz Dene

Dilediğiniz kadar kullanıcı ekleyin. Ekstra bir ücret ödemeyin.

Bizim Hesap’ın kesintisiz ve kaliteli hizmetine ulaşmak istemez misiniz?

Türkiye’nin en geniş kapsamlı uygulama ve özelliklerini, en uygun fiyatlarla sunan Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap’ta gelir-gider takibi, cari hesap takibi gibi temel ön muhasebe işlemlerini yapmanın yanı sıra; e-ticaret entegrasyonları, üretim, banka entegrasyonları, sms entegrasyonları, B2B sipariş alt yapısı, otomatik masraf yönetimi gibi birçok ürün ve hizmeti de ek bir ücret talep edilmeden alabilirsiniz.

Bizim Hesap’ta yer alan uygun fiyatlar ve avantajlarla, hem süreçlerinizi etkin bir biçimde yönetebilir hem de bu işlem sırasında zamandan ve nakitten tasarruf edebilirsiniz.

Bizim Hesap’ın üyelik ücreti dışında ek hiçbir ücret talep etmediği hizmetlerden sadece birkaçı:

Banka Entegrasyonları

Sayısız banka entegrasyonu sayesinde banka hesaplarınızı, gelir ve giderlerinizi Bizim Hesap ekranından takip edebilirsiniz.

Üretim Entegrasyonları

Üretim stoklarınızı Bizim Hesap ekranından takip edebilir, barkod okuma özelliği ile ürünlerin hızlıca sisteme girişini yapabilirsiniz.

E-Ticaret Entegrasyonları

GittiGidiyor, HepsiBurada, N11 gibi sayısız lider e-ticaret siteleri ile entegre çalışaran Bizim Hesap, stok güncellemelerinizi otomatik yapar ve müşterilerinize hızlıca fatura kesmenizi sağlar.

SMS Entegrasyonları

Kayıtlı müşterilerinize tek tıkla SMS atabilir, pazarlama süreçlerinizin yönetimine de katkı sağlayabilirsiniz.

B2B Sipariş Altyapısı

Kayıtlı müşterilerinize tek tıkla SMS atabilir, pazarlama süreçlerinizin yönetimine de katkı sağlayabilirsiniz.

Otomatik Masraf Yönetimi

Masraf fişlerinizin otomatik okunmasını sağlayarak gider yönetiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Sınırsız Güncelleme

Uygulamalarımızın güncellemeleri için herhangi bir ücret talep edilmez.

Kolay Kullanım

Kullanımı oldukça basit bir arayüze sahiptir.

Sınırsız Destek

Bizim Hesap hizmetleri konusunda sizlere sınırsız hizmet sunuyoruz.

Bizim Hesap’ın tüm özelliklerine erişmek için şimdi tıklayın.

Sıkça Sorulanlar

 • Verilerimi nasıl yedeklerim?

  Bizim Hesap sistemi her saat başı yedeklenmekte ve veriler Microsoft Azure tarafından dünyanın farklı lokasyonlarında, şifreli bir şekilde saklanır. Arzu ederseniz siz de, Bizim Hesap ekranlarından tüm müşteri, ürün, satış vb. verilerinizi excel veya pdf olarak aktarıp bilgisayarınızda veya başka bir alanda saklayabilirsiniz.

 • Bizim Hesap'ı kaç kişi kullanabilir?

  Bizim Hesap’ta tüm alanlarda olduğu gibi kullanıcı sayısında da bir sınırlama yoktur. Çok detaylı yetki tanımlamaları sayesinde şirketinizin tüm çalışanlarını, görevleri doğrultusunda yetkilendirip sistemi kullandırabilirsiniz.

 • Veri güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

  Bizim Hesap dünyanın en güvenilir ve en büyük şirketlerinden birisi olan Microsoft’un Azure bulut platformunda çalışır. ISO 27001 güvenlik sertifikasını almış, en gelişmiş altyapıya sahip Microsoft Azure ile verileriniz dünyanın farklı lokasyonlarında yedeklenir ve güvenli bir şekilde saklanır. Azure, kendi imkanlarınızla kurmanızın mümkün olmadığı en gelişmiş güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. İçiniz rahat olsun.

 • Bizim Hesap'ta e-faturaya geçiş ücretli mi?

  Bizim Hesap’ta e-faturaya geçiş için asla ücret ödemezsiniz. Bizim Hesap olarak, entegrasyon ücreti, faturaya logo ekleme, yazılım desteği ve benzeri hiç bir isim altında ücret talep etmeyiz. Sadece devlete harç ödemesi yaparsınız. Türkiye’nin en ucuz e-fatura kontörünü sağlayan Bizim Hesap, fatura başına KDV dahil 12 kuruşluk fiyatı ile rakipsizdir.

 • E-faturaya nasıl geçebilirim?

  Bizim Hesap’ta e-faturaya geçmek çok kolaydır. Bizim Hesap’ta herhangi satış sayfasında e-fatura düğmesine tıkladığınızda başvuru adımlarını görebilirsiniz. Sadece 2 adımda e-faturaya geçiş yapabilirsiniz. 1- Mali mühür başvurunuzu yapın. 2- Entegratör firmamıza ait sözleşmeleri bilgisayarınıza indirin. İlgili yerlerini imzalayıp belirtilen adrese kargo ile gönderin. Yapmanız gerekenler sadece bu kadar. Sonrasında biz sizi arayıp yönlendireceğiz. Hali hazırda başka ve pahalı bir e-fatura hizmeti kullanıyorsanız, dert etmeyin. Biz sizi aynı gün içerisinde kolaylıkla Bizim Hesap alt yapısına geçirebiliriz.

 • BizimHesap, kullanmaya başladığımız ilk günden beri gerçekten ekibimizin bir parçası, adı gibi "Bizim Hesap" oldu. Kullanıcı dostu, pratik kullanımıyla önemli bir mesai yükü aldı üzerimizden.

  Gelişmiş altyapısıyla tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken bir taraftan da yenilikçi önerilerilerimizi hızla dikkate alan ve hayata geçiren bir ekibi var. Yeniliklere uyumlu teknik altyapısı ve dinamik ekibiyle "BizimHesap” bizim için iyi bir takım arkadaşı.

  Mehmet Girgin / Punica Sadece Nar

 • 2020 yılı içerisinde yaptığımız en doğru hamlenin Bizimhesap programını kullanmaya başlamamız olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Ofis işlerimize inanılmaz derecede katklı sağladı. Teklif modülü ile müşterilerimize çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapabiliyor olmamız işlerimizi kolaylaştırdı, hataları sıfırladı. Tüm muhasebesel işlemlerimizi, e-ticaret, e-fatura süreçlerimizi BizimHesap ile çözüyor,böylece asıl işimize, ticarete, satışa  odaklanıyoruz. BizimHesap programını tüm işletmelere tavsiye ederim.

  Oğuzhan Halıcıoğlu / Elektrotek Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti.

 • İstanbul’da serbest mali müşavirlik yapıyorum. Mükelleflerime,BizimHesap programını e-ticaret ve e-fatura geçiş süreçlerinde tavsiye ediyorum.

  BizimHesap programını kullanan müşterilerimin düzenlediği faturalara ulaşmak ve bu faturaları, kullandığım muhasebe programına aktarmak çok kolay. Yüzlerce faturayı birkaç dakikada kullandığım muhasebe programına aktarabiliyorum.

  Şevket Yeşilyurt / Mali Müşavir

 • "Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı Bizim Hesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz. "

  Hakan Derici / İktisatçı

 • "Bizim Hesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, Bizim Hesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı. "

  Vural Aydınoğlu / Özel Eğitim Kurumu Sahibi

 • "Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. Bizim Hesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. Bizim Hesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum. "

  Hasan Kara / Elektronik İthalatçısı

  Hemen Tanışalım

  Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

  Ücretsiz Deneyin