Kolay Teklif ve Sipariş Yönetimi

BizimHesap’ın teklif ve sipariş yönetimi özelliğiyle müşterileriniz için farklı teklifler oluşturabilir ve istediğiniz teklifi siparişe çevirebilirsiniz. Siparişleriniz için tek tıkla e-fatura hazırlayabilir ve zaman kaybetmeden faturanızı müşterinizle paylaşabilirsiniz.

Teklif Yönetimi

BizimHesap ile müşterilerinize özel farklı teklifler hazırlayabilirsiniz. Tekliflerinizi tek tıkla siparişe çevirebilir ve hemen arkasından e-faturanızı kesebilirsiniz.

Sipariş Yönetimi

Müşterilerinizden aldığınız siparişleri BizimHesap sipariş yönetimi özelliği sayesinde kayıt altında tutabilirsiniz. Dilerseniz siparişlerin içerisine notlar ekleyebilirsiniz. Teslim tarihi, sipariş tutarı gibi detaylı bilgilere hızlı bir şekilde erişebilir, siparişiniz için e-fatura oluşturabilirsiniz.

Uzaktan Erişim

Online ön muhasebe programı BizimHesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da teklif ve sipariş yönetimi özelliğini kullanabilirsiniz. Tablet, laptop ya da masaüstü bilgisayardan bağlanarak teklif ve sipariş formu hazırlayabilirsiniz. Ayrıca BizimHesap’ın iOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.