Bizim Hesaplılar Her Zaman Kazanıyor

Bizim Hesaplılar Her Zaman Kazanıyor

Bizim Hesaplılara avantajlar hiç bitmez! Online ön muhasebe programı Bizim Hesap sunduğu avantajlar ve kampanyalar ile her zaman kazandırmaya devam ediyor. Sadece Bizim Hesap’ta bulabileceğiniz kampanya ve avantajlarla muhasebe süreçlerinizi yönetirken para ve zaman kazanabilirsiniz!

Online ön muhasebenin avantajları zaman ve maliyet açısından fayda sağlarken hem operasyonel yükünüzü hafifletecek hem de esas işinize çok daha fazla zaman ayırabilmenizi sağlayacaktır. Bizim Hesap avantajları yalnızca ön muhasebe programının gerekliliklerini yerine getirmiyor, aynı zamanda kullanıcılarına farklı durumlar için de fayda sağlıyor.

ÇiçekSepeti

ÇiçekSepeti Kampanyası

ÇiçekSepeti mağazınızı, daha az harcama yaparak açmanız Bizim Hesap ile mümkün! Bizim Hesap’ın kullanıcılarına özel sunduğu “0” komisyon avantajı ile siz de ÇiçekSepeti’nde mağazanızı şimdi açın, müşterilerinize ÇiçekSepeti’nden de ulaşın. Bizim Hesap kullanıcıları ÇiçekSepeti mağazalarını “0” komisyon avantajı ile açmanın yanısıra ücretsiz ürün listeleme fırsatından da yararlanıyor. Belirli bir süre için geçerli olan bu kampanyayı kaçırmayın.
Hepsilojistik Kampanyası (1)

Hepsilojistik ile Operasyonel Süreçlerinizi Tek Bir Noktadan Yürütün!

Hepsilojistik entegrasyonu Bizimhesap'ta! Hemen avantajlar menüsünden, Hepsilojistik kampanyasına tıklayıp, başvurunuzu yapın,Hepsiburada ve diğer pazaryeri mağazalarınız için tüm depolama, sipariş hazırlık, kargo işlerinizi Hepsilojistik halletsin, siz sadece satışlarınıza odaklanın.
Hepsiburada

Hepsiburada Kampanyası

Kampanya kapsamında Hepsiburada’da mağaza açacak firmalara; %30 Komisyon İndirimi uygulanacak, 500 TL Hediye Sponsorlu Reklam desteği verilecektir.
Mng Kargo

MNG Kargo'dan Özel Fiyatlar

Bizim Hesap kullanıcıları artık MNG Kargo’dan özel fiyatlar ile kargo gönderimi de yapıyor. Bizim Hesap sayesinde yalnızca iyi bir kargo firması olan MNG ile çalışmakla kalmaz, aynı zamanda Bizim Hesap kullanıcılarına özel olan fiyat avantajından da faydalanabilirsiniz. Böylelikle hem ön muhasebe ve entegrasyon işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilir hem de size özel sunulan fiyattaki kargo hizmeti sayesinde tasarruf sağlayabilirsiniz.
Ucretsiz Kargo Entegrasyonu Bizim Hesap

Ücretsiz Kargo Entegrasyonu

E-ticaret yapıyorsanız kargo kullanmak zorundasınız. Siparişlerinizin müşterilerinize sorunsuz bir şekilde gönderilmesi için internet sitenizde kargo entegrasyonunun yapılması gerekir. Böylelikle her sipariş için tek tek müşterileriniz ile iletişime geçmeden onlara gereken bilgiyi iletebilir ve siz de takibini yapabilirsiniz. Ön muhasebenin avantajlarından biri olan bu kolaylığı Bizim Hesap ile ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz
E Tahsilat

Ücretsiz Sanal Pos

Kullanıcıların sitenizden güvenli bir şekilde alışveriş yapması gerekir. Aksi halde ödeme konusundaki herhangi bir sıkıntı hem sizin için hem de müşterileriniz için olumsuz bir deneyim olacaktır. Bu da sanal pos kullanımını kaçınılmaz yapıyor. Bizim Hesap kullanıcısıysanız sanal pos kullanımı için ilave bir ücret ödemezsiniz.
E Fatura

Ücretsiz E-Fatura Entegrasyonu

Bizim Hesap avantajları arasında her daim ihtiyacınız olacak e-fatura entegrasyonu da ücretsiz olarak bulunuyor. E-fatura sayesinde bir siparişin tamamlanmasının ardından anında fatura oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte e-fatura sizi başta kağıt ve lojistik masrafı olmak üzere vakit kaybından da kurtarır. Bizim Hesap ile e-fatura entegrasyonunuzu tamamen ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.
E Ticaret

Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonları

Ön muhasebe avantajları arasında ücretsiz e-ticaret entegrasyonu sayesinde aktif sanal mağazanızı Bizim Hesap ile entegre edebilirsiniz. Özellikle KOBİler için çok geniş bir hedef kitleye ulaşacak masrafsız bir ticaret kanalı için pazaryerlerinde mağaza açtıktan sonra tek panelden tüm ürünlerinize ait stok, ürün fiyat bilgisi ve siparişlerinizi kontrol edip yönetebilirsiniz.
Sinirsiz Kullanici

Sınırsız Kullanıcı Özelliği

Ön muhasebe programınızdan yalnızca siz ya da tek bir çalışanınız sorumlu olamayabilir. Operasyonel yükünüz ya da işiniz gereğince birden fazla kişinin bu programı kullanması gerekebilir. Bizim Hesap avantajları arasında sınırsız kullanıcı özelliği de bu yüzden yer alıyor. Herhangi bir ek ücret ödemeden sınırsız sayıda kullanıcı programa erişim sağlayabilir.
Opet

BizimHesap ile Opet'te rahat edin

Akaryakıt Alırken Zamandan kaybetmeyin, Sadece işinize odaklanın… Bizim Hesap’ın avantajlı dünyası her yerde kazandırıyor.(Bizim hesap kolaylıklar sunmaya, zamandan kazandırmaya devam ediyor.)

Bizim Hesap avantajları iş dünyasını çok daha fazla kolaylaştırıyor ve aynı zamanda da kazandırıyor. 30 günlük ücretsiz deneme süreci ile başlangıçta da bağlayıcı bir anlaşma içermiyor. Siz de işlerinizi çok daha kolay bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten kazanmak, pek çok avantajdan faydalanmak için hemen Bizim Hesaplı olun!

Hemen Tanışalım

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

30 Gün Ücretsiz Deneyin