BizimHesap ile Opet’te rahat edin

Akaryakıt Alırken Zamandan kaybetmeyin, Sadece işinize odaklanın…

BizimHesap’ın avantajlı dünyası her yerde kazandırıyor. Bizim hesap kolaylıklar sunmaya, zamandan kazandırmaya devam ediyor.

Hemen BizimHesaplı olun; şirketinizin tüm araçları için akaryakıt alırken hem zamandan kazanın hem de muhasebe süreçlerinizi kolaylaştırın, hesap hatalarını sıfıra indirin.

Aracınızdan inmeden ödemenizi yapın, otomatik olarak BizimHesap’a aktarılan faturalar ile yakıt harcamalarınızı kolaylıkla takip edin.

Şirketinize ait araçlar varsa ve özellikle de bu araçlar sevkiyat ya da müşteri ziyaretleri için ay içinde çokça yol katediyorsa, sürekli bir yakıt alımı söz konusu olacaktır. Bu yakıt giderinin muhasebeleştirilme süreci ise evrak ulaştırılması vb nedenlerle aksaklıklara, hatalara neden olacaktır.

BizimHesap ile Daha Kolay, Daha Hızlı

BizimHesap, yalnızca ön muhasebe programı olarak katacağı faydayı düşünmekle kalmaz. Bir işletmenin üzerindeki iş yükü almak adına da gereken diğer faydaları da hesaplar. Bu yüzden de Opet ile anlaşmamız dahilinde BizimHesaplı olan tüm işletmeler aracından inmeden yakıtını alır, ödeme tanımlı kredi kartından otomatik tahsil edilir, böylece çalışanlarınız sadece işinize odaklanır, siz de işletmenizin akaryakıt giderlerini ayrıca takip etmek zorunda da kalmazsınız.

Şirketinize ait olan her aracın Opet’ten yapacağı akaryakıt alışverişinde araçtan inmeye gerek kalmadan ödemeyi tamamlayabilirsiniz. Ödemenin sonunda kesilen fatura ise otomatik olarak BizimHesap’a aktarılır ve siz de güncel olarak yakıt harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz.

BizimHesap’ın avantajlarla dolu dünyasına katılmak için beklemeyin. Siz de hemen BizimHesaplı olun, akaryakıt avantajarından hemen faydalanın, giderleriniz, masraflarınız otomatik olarak muhasebeleşsin, siz sadece ticaretinize odaklanın.. Şimdi üye olun!

 • BizimHesap, kullanmaya başladığımız ilk günden beri gerçekten ekibimizin bir parçası, adı gibi "BizimHesap" oldu. Kullanıcı dostu, pratik kullanımıyla önemli bir mesai yükü aldı üzerimizden.

  Gelişmiş altyapısıyla tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken bir taraftan da yenilikçi önerilerilerimizi hızla dikkate alan ve hayata geçiren bir ekibi var. Yeniliklere uyumlu teknik altyapısı ve dinamik ekibiyle "BizimHesap" bizim için iyi bir takım arkadaşı.

  Mehmet GirginPunica Sadece Nar
 • 14 Günlük ücretsiz deneme süreci boyunca kullandık ve sonrasında aktif olarak kullanıma başladık. Kullanıcı arayüzünüz, ücretsiz e-Fatura entegrasyonlarınız, teknik desteğiniz çok başarılı. Tüm e-Ticaret ve pazaryeri entegrasyonlarının ücretsiz olması ise paha biçilemez. Sürekli gelişmeye devam ettiğinizi görüyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Adınız gibi, gerçekten bizden biri gibisiniz.

  Hüseyin Can ÇalışanNetavantaj General Manager
 • İstanbul’da serbest mali müşavirlik yapıyorum. Mükelleflerime,BizimHesap programını e-Ticaret ve e-Fatura geçiş süreçlerinde tavsiye ediyorum.

  BizimHesap programını kullanan müşterilerimin düzenlediği faturalara ulaşmak ve bu faturaları, kullandığım muhasebe programına aktarmak çok kolay. Yüzlerce faturayı birkaç dakikada kullandığım muhasebe programına aktarabiliyorum.

  Şevket YeşilyurtMali Müşavir
 • Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı BizimHesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz.

  Hakan Dericiİktisatçı
 • Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. BizimHesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. BizimHesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum.

  Hasan KaraElektronik İthalatçısı
 • 2020 yılı içerisinde yaptığımız en doğru hamlenin Bizimhesap programını kullanmaya başlamamız olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Ofis işlerimize inanılmaz derecede katklı sağladı. Teklif modülü ile müşterilerimize çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapabiliyor olmamız işlerimizi kolaylaştırdı, hataları sıfırladı. Tüm muhasebesel işlemlerimizi, e-Ticaret, e-Fatura süreçlerimizi BizimHesap ile çözüyor,böylece asıl işimize, ticarete, satışa odaklanıyoruz. BizimHesap programını tüm işletmelere tavsiye ederim.

  Oğuzhan HalıcıoğluElektrotek Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti.
 • BizimHesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, BizimHesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı.

  Vural AydınoğluÖzel Eğitim Kurumu Sahibi

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.