E Ticaret

Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonları

Bizim Hesap’ın tamamen ücretsiz olarak sunduğu e-ticaret entegrasyonları ile tüm online satış süreçleriniz kolaylaşıyor.

N11, Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, Amazon, Wocommerce, Çiçeksepeti, Epttavm, Aliexpress, Opencart, N11 pro, Morhipo, T-Soft, Shopify, Joom, İdeasoft, Akakçe, iMağaza, ShopPHP, Adisyo, ÜTS, Entegra, Akıllı Ticaret, PraPazar, Sopyo, PrestaShop, Proticaret, StockMount, Ticimax, Omni E-Ticaret, Platinmarket, WHMCS, iKampüs, Farmazon, Novadan, Tedbul, FarmaBorsa, Ecza 1, Bereket Döner, GaniPara, Dopigo, Softtr, Eticaret Kur, Fabrika, İnsoplus, Kronos Teknoloji, Hotelier, Etsy, Wish ve daha birçok e-ticaret entegrasyonlarımız sayesinde, farklı kanallardaki online satışlarınızı tek bir ekran üzerinden yönetebilir ve hızlı bir şekilde toplu fatura/e-fatura kesebilir, toplu kargo etiketi yazdırabilirsiniz. Daha onlarca ücretsiz özellik ile tüm süreçlerinizi hatasız ve hızlı bir şekilde ilerletebilir, kazandığınız zamanı asıl işinize odaklanarak değerlendirebilirsiniz.

Bununla birlikte; Trendyol, Hepsiburada ve Çiçeksepeti satışları için oluşturduğumuz mutabakat menüsü ile pazaryerlerindeki hakedişlerinizi, size yansıtılan tüm kesintileri (komisyon,ceza, kargo, eksik ödeme ve farklı başlıklar altındak kesintiler) aynı menü altında kırılımlı ve detaylı olarak takip edebilirsiniz.

e-Ticaretteki rekabetin yükselmesi, daha fazla kitleye ulaşırken operasyon süreçlerini ve müşteri memnuniyetini korumanın önemini de artırıyor. İş yoğunluğunun hacmi büyüdükçe de yönetim süreçlerini kolaylaştıracak olan yöntemler daha tercih edilir oluyor. Bizim Hesap e-ticaret entegrasyonu sayesinde siz de avantaj elde edebilirsiniz.

Pazaryeri Yönetimini Kolaylaştırın

Hem kendi internet sitenizde hem de birbirinden farklı pazaryerlerinde satış yapmak oldukça yoğun bir operasyon yönetimi gerektiriyor. Bu da özellikle satış süreçlerinin baştan sona ilerlemesi için çok fazla vakit harcamanıza sebep oluyor.

Bizim Hesap ile pazaryeri yönetimini kolaylaştırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan entegrasyon hizmeti sayesinde hem kendi internet siteniz hem de mağaza açtığınız pazaryerlerindeki stok ve fiyat bilgilerini, kargo süreçlerini, iptal ya da iade işlemlerini tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz.

Kargo Entegrasyonu Ücretsiz

Özellikle de çok fazla siparişinizin olması durumunda her ürün için tek tek barkod oluşturmanız mümkün değildir. Bu noktada ise kargo entegrasyonu yaparak ürünlerin ağırlık, boyut, cinsine göre otomatik olarak barkod oluşturabilirsiniz.

Bizim Hesap, anlaşmalı olduğu MNG Kargo ile ücretsiz kargo entegrasyon hizmeti sunuyor. Bu sayede kargolarınız için otomatik barkod oluşturma kolaylığına erişmekle kalmıyor, aynı zaman da MNG Kargo’nun Bizim Hesap müşterilerine özel olan fiyat avantajından da faydalanabilirsiniz.

Muhasebe İşlemlerini Yapmak Daha Kolay

Bizim Hesap e-ticaret entegrasyonunda olduğu kadar ön muhasebe işlemleri açısından büyük bir kolaylık sunar. Pek çok işlemi yapabileceğiniz Bizim Hesap ile ön muhasebe işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

e-Fatura Entegrasyonu: Ücretsiz olarak yapılabilen e-fatura entegrasyonu sayesinde tek tıkla fatura oluşturabilir ve alıcıya iletebilirsiniz.

Gelir – Gider Takibi: Nakit para çıkışları, çalışan maaşları, kasa hareketleri gibi gelir-gider işlemlerine tabi olan her şeyi Bizim Hesap ile kolayca yapabilirsiniz.

Cari Hesap Takibi: Müşteri ve tedarikçi bilgilerinizi sadece bir kere sisteme girerek aranızdaki mali tabloyu rahatlıkla takip edebilir, alacak ve ödemelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

e-Tahsilat Takibi: e-Tahsilat süreçlerinizin takibi ve hatasız bir şekilde ilerleyebilmesi için Bizim Hesap’tan faydalanabilirsiniz.

Anlaşmalı Markalar ile Sunulan Avantajlar

Bizim Hesap anlaşmalı markalar ile yaptığı iş birlikleri sayesinde çok daha fazla avantaj sunar. Anlaşmalı Opet benzin istasyonları, Hepsiburada, Çiçeksepeti gibi pek çok marka ile yapılan anlaşmalar hem giderlerinizi hem de pazaryerlerindeki masraflarınızı çok daha fazla azaltmanızı sağlar.

Kullanımı Kolay, Maliyeti Az

Rakiplerine göre çok daha uygun fiyatta hizmet sunan Bizim Hesap ile işlerinizi daha kolay bir şekilde yönetirken daha az masrafınız olur. Üstelik kullanımı kolay olduğu için de ekonomik olarak olduğu kadar zamanda da tasarruf etmiş olur, böylelikle ana işiniz için daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu mobil uygulaması sayesinde dilediğiniz zaman yönetim paneline erişim sağlayabilirsiniz. Siz de Bizim Hesap ile e-ticaret entegrasyonu yapmak ve sayısız fırsattan yararlanmak için hemen başvurun!

Hemen Tanışalım

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

30 Gün Ücretsiz Deneyin