Ücretsiz Sanal Pos

BizimHesap e-tahsilat entegrasyonu ile tahsilat süreçlerinizi online ortama taşıyabilirsiniz.
Üstelik bunun için herhangi bir entegrasyon bedeli ödemenize gerek yok!

Ücretsiz olarak sunduğumuz sanal pos sayesinde, müşterilerinize ödeme linki (pay by link) göndererek sadece % 3,25’den başlayan komisyon ücreti karşılığında, güvenli ve hızlı bir şekilde tahsilat yaparsınız. Para ertesi gün hesabınıza geçer. Hafta boyu beklemek zorunda kalmazsınız. Fiziki pos cihazlarının alternatifi olan bu sistemde, işlem başına sabit ödeme yapmanıza da gerek kalmaz. Ayrıca kullanım bedeli, minimum kullanım kotası, hesap işletim ücreti vb. diğer masrafları da, BizimHesap’ın sağladığı ücretsiz sanal pos sayesinde, tamamen ortadan kaldırarak maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. BizimHesap’ın tamamen ücretsiz sunduğu tüm bu çözümlerle saniyeler içinde ödemelerinizi alabilir, farklı kanallardan gelen tahsilatlarınızı eş zamanlı olarak dilediğiniz her an BizimHesap üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

BizimHesap Sanal Pos İle İşlemleriniz Daha Güvenli ve Kolay

Müşterileriniz için hem güvenilir hem de pratik bir ödeme yöntemi olan sanal pos entegrasyonunu BizimHesap ile tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede işletmeniz için de daha güvenli bir ödeme yöntemine kavuşarak havale, kapıda ödeme ya da EFT gibi seçeneklerden doğabilecek riskleri elimine etmiş olursunuz.

Sanal pos kullanımı sunduğu mali avantajların yanı sıra marka prestijiniz açısından da daha olumlu bir kanaat geliştirilmesine yardımcı olur. Tüketicinin banka kartı ile yapacağı işlemler tıpkı fiziksel işlemlerde olduğu gibi daha güvenli ödeme prensipleri barındırdığı için satın alma konusunda daha az tereddüt yaşamalarını da sağlar.

BizimHesap’ta Avantajlar Sanal Pos ile Sınırlı Değil

Ücretsiz sanal pos hizmetinin sunduğu düşük komisyon, hesabınıza hızlıca paranın aktarılması gibi avantajların yanı sıra kargoda da yine BizimHesap sayesinde avantaj elde edebilirsiniz.

Satışını yapmış olduğunuz ürünlerin müşterilerinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşması satış grafiğiniz üzerinde de önemli bir etkiye sahip. Bu konuda alanında yıllardır deneyimi ile fark yaratan MNG Kargo ile çalışabilir, sadece BizimHesap’a özel olarak daha avantajlı sunduğu fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Üstelik BizimHesap ile kargo entegrasyonlarınız da ücretsiz olarak yapılır.

BizimHesap’ta avantajlar bu kadar da değil. BizimHesap’ta e-Fatura entegrasyonu ve e-Ticaret pazaryeri entegrasyonu da tamamen ücretsizdir. Bu sayede e-Ticaretteki satış işlemleriniz sonrasında kolaylıkla e-fatura oluşturabilir ve daha geniş kitlelere ulaşmak için de pazaryerlerinde de mağaza açabilirsiniz.

İşletme giderlerinizi sunduğu avantajlarla daha da hafifleten BizimHesap sayesinde Opet anlaşmalı benzin istasyonlarından yapacağınız şirket aracı yakıt giderleriniz için de indirim kazanabilirsiniz. Maliyetlerin giderlerle daha da büyüdüğü işletmeler için BizimHesap’ın Opet akaryakıt avantajından da faydalanabilirsiniz.

Sınırsız kullanıcı özelliği de yine BizimHesap’ta! İşletmenizde e-fatura oluşturma, pazaryeri ürün ve satış takibi konuları ile ilgilenen çalışanlar için de BizimHesap üzerinde kullanıcı tanımlayabilir ve sisteme erişimlerini sağlayabilirsiniz. Birden fazla kullanıcı için Bizim Hesap’ta herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Siz de BizimHesap avantajlarından faydalanmak ve daha az masraf ile daha hızlı ve pratik bir şekilde işletme operasyonlarınızı yönetmek için hemen BizimHesap’a geçin.

 • BizimHesap, kullanmaya başladığımız ilk günden beri gerçekten ekibimizin bir parçası, adı gibi "BizimHesap" oldu. Kullanıcı dostu, pratik kullanımıyla önemli bir mesai yükü aldı üzerimizden.

  Gelişmiş altyapısıyla tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken bir taraftan da yenilikçi önerilerilerimizi hızla dikkate alan ve hayata geçiren bir ekibi var. Yeniliklere uyumlu teknik altyapısı ve dinamik ekibiyle "BizimHesap" bizim için iyi bir takım arkadaşı.

  Mehmet GirginPunica Sadece Nar
 • 14 Günlük ücretsiz deneme süreci boyunca kullandık ve sonrasında aktif olarak kullanıma başladık. Kullanıcı arayüzünüz, ücretsiz e-Fatura entegrasyonlarınız, teknik desteğiniz çok başarılı. Tüm e-Ticaret ve pazaryeri entegrasyonlarının ücretsiz olması ise paha biçilemez. Sürekli gelişmeye devam ettiğinizi görüyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Adınız gibi, gerçekten bizden biri gibisiniz.

  Hüseyin Can ÇalışanNetavantaj General Manager
 • İstanbul’da serbest mali müşavirlik yapıyorum. Mükelleflerime,BizimHesap programını e-Ticaret ve e-Fatura geçiş süreçlerinde tavsiye ediyorum.

  BizimHesap programını kullanan müşterilerimin düzenlediği faturalara ulaşmak ve bu faturaları, kullandığım muhasebe programına aktarmak çok kolay. Yüzlerce faturayı birkaç dakikada kullandığım muhasebe programına aktarabiliyorum.

  Şevket YeşilyurtMali Müşavir
 • Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı BizimHesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz.

  Hakan Dericiİktisatçı
 • Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. BizimHesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. BizimHesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum.

  Hasan KaraElektronik İthalatçısı
 • 2020 yılı içerisinde yaptığımız en doğru hamlenin Bizimhesap programını kullanmaya başlamamız olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Ofis işlerimize inanılmaz derecede katklı sağladı. Teklif modülü ile müşterilerimize çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapabiliyor olmamız işlerimizi kolaylaştırdı, hataları sıfırladı. Tüm muhasebesel işlemlerimizi, e-Ticaret, e-Fatura süreçlerimizi BizimHesap ile çözüyor,böylece asıl işimize, ticarete, satışa odaklanıyoruz. BizimHesap programını tüm işletmelere tavsiye ederim.

  Oğuzhan HalıcıoğluElektrotek Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti.
 • BizimHesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, BizimHesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı.

  Vural AydınoğluÖzel Eğitim Kurumu Sahibi

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.