Kolay Ekstre Takibi

Kolay ekstre takibi online ön muhasebe programı BizimHesap’ta. Çalıştığınız bankaların ekstrelerini otomatik bir şekilde Bizim Hesap’a aktarabilir, işlerini kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Banka Entegrasyonu

BizimHesap’ın banka entegrasyonu sayesinde tüm banka işlemleriniz otomatik olarak programa aktarılır. Çalıştığınız bankaların ekstrelerini otomatik bir şekilde BizimHesap’a aktararak ekstre takibi yapabilirsiniz.

Ekstre Filtreleme

Ekstrelerinizi aramakla vakit kaybetmeyin. Ekstrelerinizi seçtiğiniz tarih aralığında filtreleyin ve düzenleyin. Aradığınız ekstreye ulaşmak işte bu kadar basit.

Ekstre Düzenleme

Ekstrenizi filtreledikten sonra seçtiğiniz ekstrelerde istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz.

Kesintisiz Erişim

Online muhasebe programı BizimHesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da ekstre takibi yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan şey internet bağlantısı. Tablet, laptop ya da masaüstü bilgisayardan bağlanarak ekstrelerinizi görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayrıca BizimHesap’ın iOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.