BizimHesap’a Geçiş Yapmak Çok Kolay

Sadece 3 Adımda BizimHesaplı Olun

Ek maliyet, kurulum ya da personel eğitimine ihtiyaç duymadan sadece 3 adımda BizimHesap’ın avantajlı dünyasıyla tanışın. Ön muhasebe işlemlerinizi sadeleştirin, kolaylaştırın ve hızlandırın.

Hemen Katıl
1

Ücretsiz Kayıt Ol

BizimHesap’ın iOS ve Android uygulaması üzerinden ya da www.bizimhesap.com adresinden hemen kayıt olun, kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde herhangi bir eğitim almadan ekibinizle birlikte programı kullanmaya başlayın.

2

Hızlı Müşteri Aktarımı

Kayıtlı olan müşteri, ürün ve tedarikçilerinizin bilgilerini kolayca BizimHesap’a aktarmak için excel dosyalarınızı destek@bizimhesap.com adresine göndermeniz yeterli. Müşterilerinize kestiğiniz faturaları, açık hesap bakiyelerini, çek bakiyelerini, senet bakiyelerini ve ciroyu tek ekrandan takip edin.

3

Kolay e-Fatura Entegrasyonu

e-Fatura kullanıyorsanız sözleşmeyi imzalamanız, e-Fatura kullanıcısı değilseniz faturanızı taratıp bize göndermeniz yeterli. Tek tıkla tüm faturalarınızı görüntüleyin, dilerseniz cep telefonunuzdan e-Fatura işlemlerinizi yönetin. Aynı gün içerisinde sizi BizimHesap’lı yapalım...

Neden BizimHesaplı Olmalısınız?

İşletmenizin büyümesini sağlayan, ön muhasebe işlerinizi kolaylaştıran özellikler BizimHesap’ta.

 • Online Kullanım Kolaylığı

  Yer ve zamandan bağımsız olarak, internetin olduğun her yerden tüm ön muhasebe ve finansal işlerinizi yönetin. İster bilgisayarınızdan, ister tabletinizden isterseniz de telefonunuza indireceğiniz BizimHesap uygulaması ile şirketinizi yönetin.
 • Ekonomik Çözümler

  Herhangi bir ek maliyet, kurulum ya da yatırım bedeli ödemeden ön muhasebe işlemlerinizi ve finansal operasyonlarınızı gerçekleştirin. Benzerleriyle kıyaslandığında uygun maliyeti ile ön plana çıkan BizimHesap’ın gelişmiş özelliklerinden ve kullanıcılarına sunduğu kampanyalardan ekonomik şekilde faydalanın.
 • 14 Günlük Deneme Süresi

  BizimHesap, kullanıcılarına, tüm benzer programlardan çok daha uzun bir deneme süresi sunar. 14 günlük ücretsiz deneme avantajından faydalanın, memnun kalırsanız abone olun.
 • Ücretsiz e-Fatura Entegrasyonu

  e-Fatura başvuru sürecini BizimHesap ile hızlandırın. Başvuru Formu ile e-Fatura başvurusunu kolayca yapın; kolay, hızlı ve ekonomik şekilde fatura gönderin veya alın. Tek tıkla tüm faturalarınızı görüntüleyin, dilerseniz cep telefonunuzdan e-Fatura işlemlerinizi yönetin. BizimHesap’ta e-Fatura entegrasyonu için hiçbir ücret ödemezsiniz.
 • Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonu

  E-Ticaret ile uğraşanlara özel gelişmiş çözümler sunan BizimHesap’ın e-Ticaret entegrasyonu ile n11, hepsiburada, trendyol, aliexpress, amazon vb. pazaryerlerindeki satışlarınızı sisteme otomatik olarak aktarın. Faturalarınızı hızlı bir şekilde oluşturun ve tek tuşla müşterilerinize yollayın.
 • Ücretsiz Banka Entegrasyonu

  Çok sayıda banka ile işbirliği yaparak rakiplerine fark atan BizimHesap ile tüm banka işlemleriniz otomatik olarak programa aktarılır. Banka hareketleri doğrultusunda hesap bakiyeleriniz ve cari hesaplarınız otomatik olarak güncellenir. Banka hesaplarındaki tüm hareketlerinizi tek ekranda görüntüleyin, dilediğiniz an güncel ya da geçmişe yönelik hareketleri kontrol edin.
 • Ücretsiz Sanal Pos Entegrasyonu

  BizimHesap’ın ücretiz sanal pos hizmeti ile BDDK güvencesi ile müşterilerinizden online tahsilat alın. Bakiye takibinizi en doğru ve en hızlı şekilde yapın.
 • Ücretsiz Kargo Entegrasyonu

  BizimHesap ile kargo entegrasyonlarınızı, ayarlar menüsünden kendiniz ücretsiz olarak devreye alarak, Yurtiçi, Aras, UPS ve MNG ile kendi anlaşmalarınız dahilinde kargo gönderebilir, gönderilen kargo takip kodlarının otomatik olarak N11 ve Trendyol tarafına bildirilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Özel Avantajlar ve Kampanyalar

  Sadece BizimHesap’ta bulabileceğiniz kampanya ve avantajlarla hem zaman hem de nakit kazanın. Herhangi bir ek ücret ödemeden, BizimHesap’a abone olarak Opet entegrasyonunu kullanın. Ayrıca her bir alt kullanıcı için ayrı para ödemeden, sınırsız kullanıcı hakkı ile tüm çalışanlarınızın BizimHesap kullanmasını sağlayın, işinizi güvenli bir şekilde yönetip, takip edin.
 • Ücretsiz Destek

  BizimHesap ile ihtiyacınız olduğunda, her biri alanında uzman kişilerden oluşan büyük bir kadronun varlığını ve desteğini daima yanınızda hissedin.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.