Mükelleflerinizin Tüm İşlemlerini Tek Bir Panelden Yönetin!

Mali müşavirler için özel BizimMuhasebeci Panelimizle; tüm mükelleflerinizi tek bir panelde görüntüleyerek, muhasebesel işlemlerini takip edebilir ve tüm fatura işlemlerini kolayca kendi programınıza aktarabilirsiniz.

Dilerseniz 0216 706 06 60 numaralı hattan bizlere ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Hemen arayın fırsatları ve kolaylıkları anlatalım!

BizimMuhasebeci
 • Daha Kolay ve Kaliteli Hizmet, Daha Çok Zaman ve Daha Çok Mükellef

  Mükelleflerin mali ve finansal işlerinin sağlıklı yürümesi, öngörülebilir ve denetlenebiliyor olması, mali performans tablolarının ve tahakkuklarının sorunsuz düzenlenebilmesi, ilgili kanun ve yönetmeliklerdeki değişiklikler vs. sebebiyle yaşanması muhtemel yaptırımların önüne geçilebiliyor olması; muhasebeci ve mali müşavirlerin ancak her mükellef özelinde sürece tam hâkim olabilmeleri ile mümkün oluyor. BizimMuhasebeci, sağladığı zaman tasarrufu ile de mali müşavir ve muhasebecilerin asli işlerine daha çok ve kaliteli zaman ayırmasına imkan sağlıyor.

  BizimMuhasebeci
 • Mükellefinizin İşlemlerini Kolayca Yönetin !

  Aynı anda çok sayıda mükellefin işlemini takip etmek ve kolayca ve sorunsuz gerçekleştirmek için artık BizimMuhasebeci var. BizimHesap kullanan mükelleflerinizi, tek bir panel üzerinden görüntülemek ve her birine ait olan işlemleri yine BizimMuhasebeci Paneli’nden yönetmek mümkün.

  BizimHesap kullanan tüm mükelleflerinizin e-belge işlemlerini; alım-satım faturalarını, banka hesap hareketlerini, çek-senet işlemlerini, sanal pos işlemlerini, stok bilgilerini ve vs. BizimMuhasebeci paneli üzerinden görebilirsiniz. Bu belgelere ihtiyaç duyduğunuzda ise panel üzerinden alabilir, kendi kullandığınız Muhasebe programınıza transfer edebilir ve mükellefleriniz ile telefon ya da mail trafiği yaşamadan, vakit kaybetmeden işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

  BizimMuhasebeci
 • Kolay Veri Aktarımı

  BizimMuhasebeci ile mükellefinizin alış-satış tüm faturaları, banka hesap hareketleri başta olmak üzere, datalarını doğrudan ofisinizde kullandığınız Luca muhasebe programınıza, “Tek Düzen Hesap Planı” altına doğrudan transfer edebilirsiniz. Zirve, Orka, Data Soft, gibi yaygın kullanılan SQL tabanlı programlara da EXCEL formatında ya da CSV, XML, PDF uzantılı belgelerin import edilebilmesi mümkün olmaktadır.

  BizimMuhasebeci
 • Anlaşılır Arayüzü ile Kolay Kullanım

  BizimHesap kullanacak olan mükelleflerinizin tümünü, tek panel üzerinden yönetmek için tercih edeceğiniz BizimMuhasebeci programını kullanmakta hiç zorlanmazsınız. Mükellefiniz, cep telefonunuzu BizimHesap ekranından sistemine tanımladıktan sonra, size göndereceğimiz tek kullanımlık bir şifre ile sisteme kolayca giriş yapabilirsiniz. Görüntüleyeceğiniz ekran üzerinden ihtiyacınız olan tüm bilgiye ulaşabilir, vergi ve maaş tahakkuklarını sisteme hızlıca girebilirsiniz.

  Elektronik ortam dışında fiziksel faturaya ihtiyaç duyduğunuz zaman BizimMuhasebeci üzerinden farklı formatlarda fatura görüntüsü ve çıktısı da alabilirsiniz.

  BizimMuhasebeci
 • Dijital Dönüşüm Süreci Muhasebe Dünyasında

  Kâğıt, gönderim, arşiv gibi pek çok fiziksel gereklilikten doğan masrafları azaltmak, doğayı korumak, daha hızlı ve hatasız işlemler yapılmasını sağlamak amacıyla GİB tarafından getirilen, e-belge ve e-dönüşüm geçiş zorunluluklarının kapsamı her yıl genişletiliyor. Özel entegratörler aracılığıyla ya da bireysel olarak e-belgeye geçiş yapan mükelleflerin sayısı da hızla artıyor. Bu sebeple, online ön muhasebe programları da artık daha çok kullanılıyor ve tercih ediliyor. Online ön muhasebe Programımız BizimHesap, ön muhasebe programı kullanan mükelleflerin, Muhasebeci ve Mali Müşavirleri için de “BizimMuhasebeci Dijital Köprüsü” kurarak işleri daha da kolaylaştırıyor.

  BizimMuhasebeci’yi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. BizimHesap kullanan mükelleflerinizi, ücretsiz BizimMuhasebeci uygulaması ile yönetin; hem zamandan ve maliyetten tasarruf edin hem de hatalarınızı en aza indirin.

  BizimMuhasebeci
 • Kolay Başlangıç

  Kolay bir başlangıç imkanı sunan BizimMuhasebeci ile cep numaranızı sistemine tanımlamanızın ardından telefonunuza tek kullanımlık şifre gelecektir. Bu tek kullanımlık şifre ile sisteme kolay ve hızlıca giriş yapabilirsiniz

 • Kullanımı Çok Kolay

  Kullanıcı arayüzünün kolaylığı ile zamanınızı verimli yönetebilirsiniz. BizimMuhasebeci’de ihtiyacınız olan verilere hızla ulaşır, basit ekranları sayesinde sistemi öğrenmek için zaman harcamazsınız

 • Tahakkuklar

  Mükelleflerinizin vergi ve maaş tahakkuk belgelerini doğrudan sisteme yükleyebilir, iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

 • e-Fatura

  Müşterilerinizin e-Faturalarını istediğiniz formatta çıktılarını alabilir, farklı sistemlere ihtiyaç duymadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.