BizimSipariş Uygulaması

BizimSipariş uygulaması, BizimHesap sistemine kayıtlı tüm müşterilerinize, listelediğiniz ürünlerinizin toptan veya perakende olarak satışını yapabileceğiniz online sipariş sistemidir. Kullanıcı dostu olan arayüzü sayesinde müşterileriniz BizimSipariş Uygulaması’ndan kolayca sipariş verebilirler. Modern tedarikçi sipariş uygulaması olarak ifade edebileceğimiz bu uygulama sayesinde artık siparişlerinizi; telefon, faks ya da formlar yerine online olarak alabilirsiniz. Tek tıkla sipariş imkânı sunan BizimSipariş, müşterilerinizin hızlı bir şekilde sipariş vermesini sağlayarak hem müşterilerinizin hem de sizlerin zamandan tasarruf etmesini sağlar. Bu sayede de hem işleriniz daha kolay ve hızlı yürür hem de rakiplerinizin bir adım önüne geçmiş olursunuz.

Kullanımı oldukça kolay

Tüm ürünlerinizi sisteme kaydedebilir ve kolaylıkla satışa sunabilirsiniz. Müşterileriniz de sipariş verecekleri ürünleri kolaylıkla BizimSipariş Uygulaması’ndan seçebilir.

Yatırıma gerek yok

Müşterileriniz sisteme 7 gün 24 saat kolaylıkla bağlanabilmektedir. Siparişlerinizi takip edebilmek için ekstra bir yatırım yapmanıza gerek kalmaz.

Güvenlidir

Tüm müşterileriniz sisteme tek kullanımlık şifre ile giriş sağlar. Dolayısıyla hem kullanımı kolaydır hem de güvenlidir.

Yenilikçi tasarım

Modern tasarımıyla şirketinizin müşteri gözündeki algısını geliştirir. Müşteri gözünden kurumsal bir algı oluşturur.

Sanal POS seçeneği

Müşterileriniz sanal POS aracılığıyla tüm ödemelerini online olarak gerçekleştirebilmektedir.

Kolay fatura

Müşterileriniz faturalarını sistemden kolaylıkla takip edebilir ve indirebilir.

 • bizimsiparis.com Adresine Giriş Yapın

  Müşterileriniz bizimsiparis.com adresine telefon bilgileri ile giriş yaparak listelediğiniz ürünleri sepete kolaylıkla ekler ve sipariş verebilir. Sizler, müşterilerinizin onayladığı sipariş işlemlerini BizimHesap.com adresinde satışlar bölümünde taslak olarak görebilirsiniz. Yapılan alışverişi faturalaştırdıktan sonra ise müşterilerinize satış işlemini tamamlamış olursunuz. İşte hepsi bu kadar!

  BizimSipariş Uygulaması 1
 • Kolayca Takip Edin

  Uygulama sayesinde hem müşterileriniz hem de sizler siparişlerinizi tek bir sistem üzerinden kolayca takip edilebilirsiniz. Müşterilerinize telefon açıp siparişlerinizi kontrol etmeniz ya da herhangi bir yere siparişlerinizi not etmenize gerek kalmaz.

  BizimSipariş Uygulaması 2
 • Hızlıca Sipariş Verin

  Akıllara takılan bir diğer konu da; müşterilerinizin de Bizim Hesap kullanıcısı olup olmaması gerektiğidir. Hayır, müşterilerinizin de BizimHesap kullanıcısı olmasına gerek yok, sadece sizin müşterilerinize ait bilgileri sisteme kaydetmiş olmanız yeterlidir. BizimHesap’a girmiş olduğunuz müşteri telefon bilgileri sayesinde, BizimSipariş Uygulaması’na gelen müşterileriniz, sadece telefon bilgilerini uygulamaya girmeleri sayesinde, sistem tarafından sizin müşteriniz olduğu algılanır ve listelenen ürünlerinizden hızlıca sipariş verebilirler.

  BizimSipariş Uygulaması 3

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.