Sınırsız Kullanıcı Özelliği

BizimHesap özelliklerinin yanı sıra sunduğu ekonomik çözümlerle de rakiplerine fark atıyor. Kapsamlı özellikleri uygun fiyatlarla sunan BizimHesap’ta dilediğiniz sayıda çalışanı sisteme dahil edebilirsiniz.

Ekstra kullanıcı için herhangi bir ücret ödemeden programı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ön muhasebe programı kullanıcı sayısı operasyonel yükünüz gereğince değişiklik gösterebilir. Bu programlar her zaman tek kişinin kullanımında değildir. Bazen aynı operasyon için görevli olan ya da farklı kalemleri yönetmek için farklı kullanıcıların da ön muhasebe programlarını kullanması gerekir.

Ek Ücret Ödemeden Sınırsız Kullanıcıya Erişim İmkanı

İşlerinizin hızlıca çözülebilmesi için ekibiniz içinde yapacağınız iş bölümünde işlerin çok daha kolay bir şekilde ilerlemesini sağlayacak olan ön muhasebe programınızın tüm kullanıcılara erişilebilir olması gerekir. Özellikle e-Ticaret tarafında pazaryeri yönetimi, sipariş takibi gibi konular ile şirket için gelir ve giderlerin takibi ayrı ayrı denetim gerektirebilir.

BizimHesap ile ön muhasebe programı sayesinde kullanıcı sayısında bir kısıtlama yaşamazsınız. Herhangi bir ek ücret ödemeden ekibiniz içinde dilediğiniz kadar kullanıcıyı BizimHesap ön muhasebe programına ekleyebilir, yetkilendirme verebilirsiniz. Kullanıcı sadece sizin verdiğiniz yetki ve kısıtlamalar dahilinde ekrana erişebilir. Bu sayede çalışanlarınızın hangi işlemleri hangi zamanda yaptığını kontrol edebilir, bununla ilgili rapor alabilirsiniz.

Operasyonel Faaliyetleriniz Aksamasın

İş yönetimi konusunda iyi bir ekip çalışmasının verimli olması için kullanılması gereken araçlardan biri de ön muhasebe programı olduğu için en avantajlı seçimi yapmalısınız. Kullanıcı başına ücret ödemeden dilediğiniz sayıda kullanıcıya açabileceğiniz ön muhasebe programı sayesinde tasarruf edebilirsiniz.

Sayısız avantaj sunan BizimHesap ile ön muhasebe programı kullanıcı sayısını dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden sahip olacağınız bu kolaylık sayesinde işlerinizin hiç aksamadan ve zamandan tasarruf ederek ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle pek çok kola ayrılabilen ön muhasebe yönetimi konusunda da daha verimli bir çizgide ilerleyebilirsiniz.

BizimHesap Sayesinde Daha Çok Kazanın

E-ticaretteki artış göz önünde bulundurulduğu zaman sadece siparişlerin takibi, ürün stok ve fiyat bilgilerinin güncellenmesi bile tek bir kişinin mesaisini doldurabilecek yoğunlukta iş hacmine tekabül ediyor. Yanı sıra şirketin gelir ve gider dengesinin korunması için de ayrı bir takip kaçınılmaz oluyor.

Siz de BizimHesap ön muhasebe programı ile tüm bu iş kalemleri için ayrı ayrı çalışanları görevlendirerek işlerinizin hiç aksamadan ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Üstelik gelir gider yönetiminin de başka bir koldan takip edilmesini sağlayarak mali grafiğinizin istikrarlı bir şekilde devam etmesini ve yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Pek çok rakibi karşısında fırsatlar sunan ve çok daha az maliyet ile operasyon yükünüzü hafifleten BizimHesap’a başvurmak için hiç beklemeyin. Üstelik 14 günlük ücretsiz deneme süreci ile memnun kalmadığınız takdirde bağlayıcılık söz konusu olmadan vazgeçebilirsiniz.

Siz de ön muhasebe işlemlerinizi kısa sürede sonuca ulaştırmak ve çalışanlarınızın süreçlerini tek bir ekrandan takip etmek için BizimHesap’ın sunduğu kolaylıklardan faydalanın. Zamandan ve maliyetten tasarruf ederek daha fazla kazanmak için BizimHesap’a hemen başvuru yapın, tek panel üzerinden bütün işlerinizi yönetirken, sınırsız sayıda kullanıcıya ücretsiz olarak erişim vermenin rahatını yaşayın!

 • BizimHesap, kullanmaya başladığımız ilk günden beri gerçekten ekibimizin bir parçası, adı gibi "BizimHesap" oldu. Kullanıcı dostu, pratik kullanımıyla önemli bir mesai yükü aldı üzerimizden.

  Gelişmiş altyapısıyla tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken bir taraftan da yenilikçi önerilerilerimizi hızla dikkate alan ve hayata geçiren bir ekibi var. Yeniliklere uyumlu teknik altyapısı ve dinamik ekibiyle "BizimHesap" bizim için iyi bir takım arkadaşı.

  Mehmet GirginPunica Sadece Nar
 • 14 Günlük ücretsiz deneme süreci boyunca kullandık ve sonrasında aktif olarak kullanıma başladık. Kullanıcı arayüzünüz, ücretsiz e-Fatura entegrasyonlarınız, teknik desteğiniz çok başarılı. Tüm e-Ticaret ve pazaryeri entegrasyonlarının ücretsiz olması ise paha biçilemez. Sürekli gelişmeye devam ettiğinizi görüyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Adınız gibi, gerçekten bizden biri gibisiniz.

  Hüseyin Can ÇalışanNetavantaj General Manager
 • İstanbul’da serbest mali müşavirlik yapıyorum. Mükelleflerime,BizimHesap programını e-Ticaret ve e-Fatura geçiş süreçlerinde tavsiye ediyorum.

  BizimHesap programını kullanan müşterilerimin düzenlediği faturalara ulaşmak ve bu faturaları, kullandığım muhasebe programına aktarmak çok kolay. Yüzlerce faturayı birkaç dakikada kullandığım muhasebe programına aktarabiliyorum.

  Şevket YeşilyurtMali Müşavir
 • Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı BizimHesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz.

  Hakan Dericiİktisatçı
 • Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. BizimHesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. BizimHesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum.

  Hasan KaraElektronik İthalatçısı
 • 2020 yılı içerisinde yaptığımız en doğru hamlenin Bizimhesap programını kullanmaya başlamamız olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Ofis işlerimize inanılmaz derecede katklı sağladı. Teklif modülü ile müşterilerimize çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapabiliyor olmamız işlerimizi kolaylaştırdı, hataları sıfırladı. Tüm muhasebesel işlemlerimizi, e-Ticaret, e-Fatura süreçlerimizi BizimHesap ile çözüyor,böylece asıl işimize, ticarete, satışa odaklanıyoruz. BizimHesap programını tüm işletmelere tavsiye ederim.

  Oğuzhan HalıcıoğluElektrotek Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti.
 • BizimHesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, BizimHesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı.

  Vural AydınoğluÖzel Eğitim Kurumu Sahibi

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.