Ücretsiz E-Fatura Entegrasyonu

BizimHesap’ın e-fatura entegrasyonu ile kurulum ya da eğitim bedeli ödemeden e-fatura yollamaya başlayabilirsiniz.

Ön muhasebe çözümlerini en ekonomik şekilde sunan BizimHesap sayesinde her fatura için sadece 14 kuruştan başlayan fiyatlarla ödeme yaparak ister bilgisayardan, ister cep telefonunuzdan e-fatura gönderebilirsiniz.

e-Fatura sayesinde satış yaptığınız zaman fatura işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından her yıl pek çok mükellef için zorunlu kılınmaya başlanan e-fatura entegrasyonunu BizimHesap ile çok daha az maliyetle gerçekleştirebilirsiniz.

Kolayca başvuru işleminizi yapabileceğiniz BizimHesap ile Gelir İdaresi Başkanlığı standartlarına uygun olarak e-fatura ve e-arşiv entegrasyonunuzu sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem kolayca faturanızı kesebilir hem de elektronik ortamda arşivleyerek fiziksel arşiv zahmetinden kurtulabilirsiniz.

BizimHesap e-fatura entegrasyonu sayesinde tek tıkla faturanızı oluşturabilirsiniz. Satın alma sonrasından hemen oluşturabileceğiniz faturanız ile tahsilat sürecini de anında başlatabilir ve zaman kazanabilirsiniz.

Yalnızca elektronik ortamda işlem yapacağınız için maliyeti de büyük oranda düşürebilirsiniz. E-faturayı anında oluşturup elektronik ortamdan göndereceğiniz için postalama masrafınız olmayacaktır. Aynı şekilde e-arşiv programı sayesinde fiziksel olarak faturalarınızı saklamak için ihtiyacınız olan alanın masrafından ve kağıt masrafından da tasarruf etmiş olursunuz.

BizimHesap sayesinde e-faturalarınıza dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz. BizimHesap paneline isterseniz masaüstü cihazlardan isterseniz de iOS ve Android işletim sistemlerine uygun olarak geliştirilmiş olan BizimHesap uygulaması ile mobil cihazlarınızdan erişerek faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Her zaman ve her yerden fatura işlemlerini gerçekleştirebilir, takibini yapmak için ayrı bir operasyon yürütmek zorunda kalmazsınız. Zaman ve maliyetten kazanç sağlayacağınız BizimHesap ile pratik bir şekilde e-fatura oluşturabilir, saklayabilir ya da fatura iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda Migros, Carrefoursa, Amazon, Bauhaus, Trendyol, Bizimtoptan ve SGK gibi kendilerine kesilen faturalarda bazı özel alanların doldurulmasını talep eden kurumlar için e-fatura tarafında güncellemeler yaptık. Bu güncelleme ile amacımız, Bizim Hesap kullanıcılarının bu firmalara fatura kestiklerinde herhangi bir iade sıkıntısı yaşamamaları. Normalde bu kurumların format talebine uygun fatura kesilmediğinde kurumlar faturaları reddedebiliyorlar. BizimHesap ise, firmaların kurallarına uygun bir format ve içerikte fatura kesmenizi sağlayarak, içerik kaynaklı fatura iadelerinden kurtulmanıza yardımcı olur. Bu sayede ana işinize daha fazla zaman ayırarak, müşteri memnuniyetini ve satış hacminizi artıracak yeni stratejiler üzerine çalışabilirsiniz. Fatura takibini ayrı ayrı yapmak zorunda kalmaz, tek bir panel üzerinden bütün faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Fiziksel bir arşivden çok daha kolay bir şekilde depolama imkanı sunan bulut tabanlı teknoloji sayesinde faturalarınıza dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Fatura iptal işlemlerinizi de tek tıkla halledebilirsiniz. Her satış sonrası fatura oluşturmanız kadar kolay olan iptal işlemleri sayesinde hiçbir müşterinizin memnuniyeti açısından kaygı duymanıza gerek kalmayacak. e-Fatura entegrasyonu için daha fazla bilgi için şimdi inceleyin.

Siz de hemen 14 günlük ücretsiz deneme süresi ile BizimHesap’ı tercih edin, ek kurulum ya da eğitim bedeli ödemeden e-fatura entegrasyonunu gerçekleştirin!

 • BizimHesap, kullanmaya başladığımız ilk günden beri gerçekten ekibimizin bir parçası, adı gibi "BizimHesap" oldu. Kullanıcı dostu, pratik kullanımıyla önemli bir mesai yükü aldı üzerimizden.

  Gelişmiş altyapısıyla tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken bir taraftan da yenilikçi önerilerilerimizi hızla dikkate alan ve hayata geçiren bir ekibi var. Yeniliklere uyumlu teknik altyapısı ve dinamik ekibiyle "BizimHesap" bizim için iyi bir takım arkadaşı.

  Mehmet GirginPunica Sadece Nar
 • 14 Günlük ücretsiz deneme süreci boyunca kullandık ve sonrasında aktif olarak kullanıma başladık. Kullanıcı arayüzünüz, ücretsiz e-Fatura entegrasyonlarınız, teknik desteğiniz çok başarılı. Tüm e-Ticaret ve pazaryeri entegrasyonlarının ücretsiz olması ise paha biçilemez. Sürekli gelişmeye devam ettiğinizi görüyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Adınız gibi, gerçekten bizden biri gibisiniz.

  Hüseyin Can ÇalışanNetavantaj General Manager
 • İstanbul’da serbest mali müşavirlik yapıyorum. Mükelleflerime,BizimHesap programını e-Ticaret ve e-Fatura geçiş süreçlerinde tavsiye ediyorum.

  BizimHesap programını kullanan müşterilerimin düzenlediği faturalara ulaşmak ve bu faturaları, kullandığım muhasebe programına aktarmak çok kolay. Yüzlerce faturayı birkaç dakikada kullandığım muhasebe programına aktarabiliyorum.

  Şevket YeşilyurtMali Müşavir
 • Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı BizimHesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz.

  Hakan Dericiİktisatçı
 • Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. BizimHesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. BizimHesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum.

  Hasan KaraElektronik İthalatçısı
 • 2020 yılı içerisinde yaptığımız en doğru hamlenin Bizimhesap programını kullanmaya başlamamız olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Ofis işlerimize inanılmaz derecede katklı sağladı. Teklif modülü ile müşterilerimize çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapabiliyor olmamız işlerimizi kolaylaştırdı, hataları sıfırladı. Tüm muhasebesel işlemlerimizi, e-Ticaret, e-Fatura süreçlerimizi BizimHesap ile çözüyor,böylece asıl işimize, ticarete, satışa odaklanıyoruz. BizimHesap programını tüm işletmelere tavsiye ederim.

  Oğuzhan HalıcıoğluElektrotek Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti.
 • BizimHesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, BizimHesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı.

  Vural AydınoğluÖzel Eğitim Kurumu Sahibi

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.