Kolay Müşteri ve Tedarikçi Yönetimi

Online ön muhasebe programı BizimHesap ile tüm müşteri ve tedarikçilerinizin bilgilerini sisteme kolayca kaydedebilirsiniz. Sipariş, ödeme, tedarik, tahsilat gibi detaylara dilediğiniz her yerden ulaşabilir, tek tıkla müşterileriniz ve tedarikçilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Müşteri Takibi ve Yönetimi

Tüm müşteri bilgilerinizi sisteme ekleyebilir, müşterilerinizin iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Müşteri bazında sipariş, bakiye, ödeme gibi detaylara hızlı bir şekilde erişebilir, tek tıkla müşterinizin hesap ekstresini alabilir ve mutabakat için e-posta gönderebilirsiniz.

Tedarikçi Takibi ve Yönetimi

Tedarikçilerin bilgilerini sisteme kaydedebilir, ödemelerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Online ve Hızlı Mutabakat

Tek tıkla hesap ekstresi alabilir, müşteri ve tedarikçinize online mutabakat mektubu gönderebilirsiniz.

 • Otomatik Hatırlatmalar

  Vadesi yaklaşan tahsilatlarınız için müşteri ve tedarikçinize hatırlatma e-postası gönderebilirsiniz.

  Hatirlatma
 • Kullanım Kolaylığı

  BizimHesap’ın kullanım kolaylığı sunan arayüzü sayesinde, müşteri ve tedarikçilerinizin bilgilerinin düzenlenmesi, kategoriler oluşturulması ve açık fatura takibini gibi işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

  Kullanim Kolayligi
 • Kesintisiz Erişim

  Online muhasebe programı BizimHesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da müşteri ve tedarikçi yönetimi işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun için sadece internet bağlantısına ihtiyacınız olacak. Tablet, laptop, masaüstü bilgisayardan bağlanarak ya da BizimHesap’ın iOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Kesintisiz Erisim

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.