Ücretsiz Kargo Entegrasyonu

BizimHesap ile kargo entegrasyonlarınızı, ayarlar menüsünden kendiniz ücretsiz olarak devreye alarak, Yurtiçi, Aras, UPS, MNG, Sürat, PTT, Akman ve ByExpress ile kendi anlaşmalarınız dahilinde kargo gönderebilir, gönderilen kargo takip kodlarının otomatik olarak N11, Trendyol, ÇiçekSepeti ve Farmazon tarafına bildirilmesini sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret Girişimlerinizde Kargo Entegrasyon Masraflarından Kurtulun

Bir e-Ticaret girişiminin başarıya ulaşmasında pazaryerlerinin payı yadsınamaz ölçüde büyüktür. Bu yüzden de pazaryeri entegrasyonunun yapılması ve bu taraftaki aksiyonların da takip edilmesi gerekir.

Birçok ön muhasebe programının aksine, BizimHesap sayesinde e-Ticaret entegrasyonlarının ücretsiz olmasının yanı sıra kargo entegrasyonunu da tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirebilmeniz mümkün.  Bu sayede, bir siparişin tamamlanmasından sonra alıcıya ürünü ulaştırmak için anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi ile ürünü gönderirken takibini de çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kargoya verilen üründen sonra alacağınız takip numarasını otomatik olarak satışın gerçekleştiği pazaryerine iletebilir, böylelikle de siparişin alıcı tarafından sorunsuz bir şekilde takip edilmesini sağlayabilirsiniz.

BizimHesap’ta Kargo Entegrasyonu Hem Ücretsiz Hem De Çok Kolay

BizimHesap’a benzer uygulamalar; hem e-Ticaret entegrasyonlarını hem de kargo entegrasyonunu neredeyse uygulamanın kendi ücreti kadar ek bir ücretle kullanıcılarına sunarken, BizimHesap tüm bu entegrasyonları kullanıcılarına tamamen ücretsiz  olarak sağlıyor. Üstelik BizimHesap; e-Ticaret uygulamaları ve buna bağlı kargo hizmetlerine ait entegrasyonları ücretsiz sağladığı gibi, bu entegrasyonları kullanıcıların uygulayabileceği bir kolaylıkta da sunuyor.

BizimHesap ayarlar menüsü üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bu işlem sayesinde tek tek takibe gerek kalmadan entegre olduğunuz pazaryerlerinin hepsi için aynı uygulamayı sürdürebilirsiniz. Bu sayede de müşteri memnuniyeti maksimum düzeyde koruyabilir, marka güvenilirliğinizi artırabilirsiniz.

Yüzlerce sipariş arasında kaybolmadan, her bir pazaryeri için tek tek işlem yapmaya gerek kalmadan kargo entegrasyonunu BizimHesap ile ücretsiz bir şekilde gerçekleştirerek zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

Yurtiçi, Aras, UPS, MNG, Sürat, PTT, Akman ve ByExpress ile göndereceğiniz kargolarınızın tümü için alacağınız takip numarasını otomatik olarak N11, Trendyol, ÇiçekSepeti ve Farmazon’a ileterek operasyonel yükünüzden bir kalem daha eksiltilebilirsiniz. Hem hızlı hem de güvenilir olan bu yöntem sayesinde iki dev pazaryerinde sipariş trafiğinde avantaj elde edebilirsiniz.

Rakipleri herbir kargo entegrasyonu için kullanıcılarından ilave ücretler talep ederken, BizimHesap ile güvenilir ve tamamen ücretsiz olarak gerçekleştireceğiniz kargo entegrasyonu için hiç beklemeyin. Göndereceğiniz ürünlerin alıcısı tarafından da kolaylıkla takip edilmesini sağlarken fazladan bir operasyonun yükünü daha almayın.

Siz de hemen BizimHesap’ın e-Ticaret sitelerine özel sunduğu bütün avantajlardan  faydalanın. Üstelik ek kurulum ve eğitim bedeli olmadan kolaylıkla başvuru yapabileceğiniz BizimHesap’ta daha farklı onlarca avantaj da sizleri bekliyor.  Pek çok konuda yükünüzü hafifletecek olan BizimHesap sayesinde e-Ticarette çok daha fazla satış yapabilmek için esas işinize odaklanacak vakti yaratabileceksiniz. Hemen siz de Bizim Hesaplı olun!

 • BizimHesap, kullanmaya başladığımız ilk günden beri gerçekten ekibimizin bir parçası, adı gibi "BizimHesap" oldu. Kullanıcı dostu, pratik kullanımıyla önemli bir mesai yükü aldı üzerimizden.

  Gelişmiş altyapısıyla tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken bir taraftan da yenilikçi önerilerilerimizi hızla dikkate alan ve hayata geçiren bir ekibi var. Yeniliklere uyumlu teknik altyapısı ve dinamik ekibiyle "BizimHesap" bizim için iyi bir takım arkadaşı.

  Mehmet GirginPunica Sadece Nar
 • 14 Günlük ücretsiz deneme süreci boyunca kullandık ve sonrasında aktif olarak kullanıma başladık. Kullanıcı arayüzünüz, ücretsiz e-Fatura entegrasyonlarınız, teknik desteğiniz çok başarılı. Tüm e-Ticaret ve pazaryeri entegrasyonlarının ücretsiz olması ise paha biçilemez. Sürekli gelişmeye devam ettiğinizi görüyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Adınız gibi, gerçekten bizden biri gibisiniz.

  Hüseyin Can ÇalışanNetavantaj General Manager
 • İstanbul’da serbest mali müşavirlik yapıyorum. Mükelleflerime,BizimHesap programını e-Ticaret ve e-Fatura geçiş süreçlerinde tavsiye ediyorum.

  BizimHesap programını kullanan müşterilerimin düzenlediği faturalara ulaşmak ve bu faturaları, kullandığım muhasebe programına aktarmak çok kolay. Yüzlerce faturayı birkaç dakikada kullandığım muhasebe programına aktarabiliyorum.

  Şevket YeşilyurtMali Müşavir
 • Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı BizimHesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz.

  Hakan Dericiİktisatçı
 • Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. BizimHesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. BizimHesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum.

  Hasan KaraElektronik İthalatçısı
 • 2020 yılı içerisinde yaptığımız en doğru hamlenin Bizimhesap programını kullanmaya başlamamız olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Ofis işlerimize inanılmaz derecede katklı sağladı. Teklif modülü ile müşterilerimize çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapabiliyor olmamız işlerimizi kolaylaştırdı, hataları sıfırladı. Tüm muhasebesel işlemlerimizi, e-Ticaret, e-Fatura süreçlerimizi BizimHesap ile çözüyor,böylece asıl işimize, ticarete, satışa odaklanıyoruz. BizimHesap programını tüm işletmelere tavsiye ederim.

  Oğuzhan HalıcıoğluElektrotek Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti.
 • BizimHesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, BizimHesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı.

  Vural AydınoğluÖzel Eğitim Kurumu Sahibi

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.