Kolay Cari Hesap Takibi

Bizim Hesap Cari Hesap Takibi ile müşteri ve tedarikçi bilgilerini kolayca kaydedebilir, ödeme ve tahsilatları takip edebilir, otomatik hatırlatmalarla hatasız ve eksiksiz cari hesap işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internet bağlantısı olan her yerden işlerinizi yönetebilir, Bizim Hesap’ın IOS ve Android uygulamaları ile cep telefonunuzdan bile cari hesaplarınızı takip edebilirsiniz.

Bizim Hesap'ı ücretsiz deneyin.

 • Müşteri/Tedarikçi Takibi ve Yönetimi

  Online ön muhasebe programı Bizim Hesap’ın cari hesap takip programı sayesinde müşteri ve tedarikçi bilgilerinizi kolayca kaydedebilirsiniz. İstediğiniz an ve istediğiniz yerden bakiyesi olan müşteri ve tedarikçi bilgilerini listeleyebilirsiniz. Müşteri ve tedarikçi özelinde bakiye kontrolü yapabilirsiniz.

 • Otomatik Güncelleme

  Bizim Hesap Ön Muhasebe Programı’nı kullanıyorsanız; e-faturanızı oluşturduğunuz anda cari hesabınız otomatik olarak güncellenir. Her işlem için ayrı bir güncelleme yapmanıza gerek kalmaz.

 • Otomatik Hatırlatmalar

  Bizim Hesap, zamanı gelen tahsilat ve ödemeleriniz için otomatik hatırlatma yapar. Dilerseniz program üzerinden vadesi yaklaşan tahsilatlarınız için müşteri ve tedarikçinize hatırlatma e-postası gönderebilirsiniz.

 • Online, Hızlı Mutabakat

  Müşteri ve tedarikçinize tek tıkla mutabakat mektubu gönderebilirsiniz.

 • Çek, Senet ve Nakit Girişi

  Cari hesaplarınıza ödeme ve tahsilatlarınızı nakit, çek ve senet seçenekleriyle kaydedebilirsiniz.

Image

Kullanım Kolaylığı

Bizim Hesap’ın kullanım kolaylığı sunan arayüzü sayesinde, herhangi bir eğitim almanıza gerek kalmadan cari hesaplarınızı yönetebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda, her biri alanında uzman kişilerden oluşan büyük bir kadronun varlığını ve desteğini daima yanınızda hissedebilirsiniz.
Image

Raporlama Seçenekleri

İşletmenizin güncel borç ve alacak durumunu görmek, bu verileri geçmişle kıyaslamak ve gelecek dönem hedeflerinizi belirlemek için ihtiyaç duyacağınız tüm raporlara Bizim Hesap ile kolayca ulaşabilirsiniz.
Image

Kesintisiz Erişim

Online muhasebe programı Bizim Hesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da cari hesap takibi yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan şey internet bağlantısı. Tablet, laptop ya da masaüstü bilgisayardan bağlanarak cari hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca Bizim Hesap’ın IOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin