Sıkça Sorulanlar

 • Verilerimi nasıl yedeklerim?

  Bizim Hesap sistemi her saat başı yedeklenmekte ve veriler Microsoft Azure tarafından dünyanın farklı lokasyonlarında, şifreli bir şekilde saklanır. Arzu ederseniz siz de, Bizim Hesap ekranlarından tüm müşteri, ürün, satış vb. verilerinizi excel veya pdf olarak aktarıp bilgisayarınızda veya başka bir alanda saklayabilirsiniz.

 • Bizim Hesap’ı kaç kişi kullanabilir?

  Bizim Hesap’ta tüm alanlarda olduğu gibi kullanıcı sayısında da bir sınırlama yoktur. Çok detaylı yetki tanımlamaları sayesinde şirketinizin tüm çalışanlarını, görevleri doğrultusunda yetkilendirip sistemi kullandırabilirsiniz.

 • Veri güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

  Bizim Hesap dünyanın en güvenilir ve en büyük şirketlerinden birisi olan Microsoft’un Azure bulut platformunda çalışır. ISO 27001 güvenlik sertifikasını almış, en gelişmiş altyapıya sahip

  Microsoft Azure ile verileriniz dünyanın farklı lokasyonlarında yedeklenir ve güvenli bir şekilde saklanır. Azure, kendi imkanlarınızla kurmanızın mümkün olmadığı en gelişmiş güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. İçiniz rahat olsun.

 • Bizim Hesap’ta e-faturaya geçiş ücretli mi?

  Bizim Hesap’ta e-faturaya geçiş için asla ücret ödemezsiniz.

  Bizim Hesap olarak, entegrasyon ücreti, faturaya logo ekleme, yazılım desteği ve benzeri hiç bir isim altında ücret talep etmeyiz. Sadece devlete harç ödemesi yaparsınız. Türkiye’nin en ucuz e-fatura kontörünü sağlayan Bizim Hesap, fatura başına KDV dahil 12 kuruşluk fiyatı ile rakipsizdir.

 • E-Faturaya nasıl geçebilirim?

  Bizim Hesap’ta e-faturaya geçmek çok kolaydır.

  Bizim Hesap’ta herhangi satış sayfasında e-fatura düğmesine tıkladığınızda başvuru adımlarını görebilirsiniz.

  Sadece 2 adımda e-faturaya geçiş yapabilirsiniz.
  1- Mali mühür başvurunuzu yapın.
  2- Entegratör firmamıza ait sözleşmeleri bilgisayarınıza indirin. İlgili yerlerini imzalayıp belirtilen adrese kargo ile gönderin.

  Yapmanız gerekenler sadece bu kadar. Sonrasında biz sizi arayıp yönlendireceğiz.

  Hali hazırda başka ve pahalı bir e-fatura hizmeti kullanıyorsanız, dert etmeyin. Biz sizi aynı gün içerisinde kolaylıkla Bizim Hesap alt yapısına geçirebiliriz.

Sorunuz burada yoksa, destek@bizimhesap.com adresine yazabilirsiniz. En kısa sürede size yanıt yazarız.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin