Sıkça Sorulanlar

 • Verilerimi nasıl yedeklerim?

  Bizim Hesap sistemi her saat başı yedeklenmekte ve veriler Microsoft Azure tarafından dünyanın farklı lokasyonlarında, şifreli bir şekilde saklanır. Arzu ederseniz siz de, Bizim Hesap ekranlarından tüm müşteri, ürün, satış vb. verilerinizi excel veya pdf olarak aktarıp bilgisayarınızda veya başka bir alanda saklayabilirsiniz.

 • Bizim Hesap’ı kaç kişi kullanabilir?

  Bizim Hesap’ta tüm alanlarda olduğu gibi kullanıcı sayısında da bir sınırlama yoktur. Çok detaylı yetki tanımlamaları sayesinde şirketinizin tüm çalışanlarını, görevleri doğrultusunda yetkilendirip sistemi kullandırabilirsiniz.

 • Veri güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

  Bizim Hesap dünyanın en güvenilir ve en büyük şirketlerinden birisi olan Microsoft’un Azure bulut platformunda çalışır. ISO 27001 güvenlik sertifikasını almış, en gelişmiş altyapıya sahip Microsoft Azure ile verileriniz dünyanın farklı lokasyonlarında yedeklenir ve güvenli bir şekilde saklanır. Azure, kendi imkanlarınızla kurmanızın mümkün olmadığı en gelişmiş güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. İçiniz rahat olsun.

 • Bizim Hesap’ta e-Faturaya geçiş ücretli mi?

  Bizim Hesap’ta e-Faturaya geçiş için asla ücret ödemezsiniz. Bizim Hesap olarak, entegrasyon ücreti, faturaya logo ekleme, yazılım desteği ve benzeri hiç bir isim altında ücret talep etmeyiz. Sadece devlete harç ödemesi yaparsınız. Türkiye’nin en ucuz e-Fatura kontörünü sağlayan Bizim Hesap, fatura başına KDV dahil 12 kuruştan başlayan fiyatlar ile rakipsizdir.

 • e-Faturaya nasıl geçebilirim?

  Bizim Hesap’ta e-Faturaya geçmek çok kolaydır. Bizim Hesap’ta herhangi satış sayfasında e-Fatura düğmesine tıkladığınızda başvuru adımlarını görebilirsiniz. Sadece 2 adımda e-Faturaya geçiş yapabilirsiniz. 1- Mali mühür başvurunuzu yapın. 2- Entegratör firmamıza ait sözleşmeleri bilgisayarınıza indirin. İlgili yerlerini imzalayıp belirtilen adrese kargo ile gönderin. Yapmanız gerekenler sadece bu kadar. Sonrasında biz sizi arayıp yönlendireceğiz. Hali hazırda başka ve pahalı bir e-Fatura hizmeti kullanıyorsanız, dert etmeyin. Biz sizi aynı gün içerisinde kolaylıkla Bizim Hesap alt yapısına geçirebiliriz.

 • Bizim Hesap’ı nasıl kullanmaya başlayabilirim?

  Öncelikle ana sayfamızda yer alan “Ücretsiz Kayıt Ol” kısmına tıklayarak, üyelik adımlarını tamamlayabilir ve daha sonra demo sürümlerimizi kullanabilirsiniz. Ücretsiz kullanım yani deneme süreniz bittikten sonra ise eğer Bizim Hesap’ı kullanmaya devam etmek isterseniz aylık veya yıllık abonelik seçeneklerinden birini seçerek ilerleyebilirsiniz.

 • Deneme süresinde girdiğim veriler, daha sonra silinir mi?

  Hayır, siz silmediğiniz sürece Bizim Hesap’a girdiğiniz veriler silinmez.

 • Kullanmak için eğitim almamız gerekiyor mu?

  Bizim Hesap kolay bir biçimde kullanılacak şeklinde tasarlanmaktadır. Bu nedenle bilgisayar konusunda az bilgisi olan kişiler dahi programımızı rahatlıkla kullanabilir.

 • Bizim Hesap’ı internet olmadığı zaman da kullanmam mümkün mü?

  Bizim Hesap, web tabanlı bir hizmettir. Bu nedenle internetin olmadığı yerlerden hesaba erişmek mümkün olmaz.

 • Bizim Hesap ile hangi muhasebe işlemlerimi takip edebilirim?

  Tüm ön muhasebe işlemleriniz kolayca takip edebilirsiniz. Gelir – gider takibi, cari hesap takibi, stok takibi, ekstre takibi bunlardan sadece birkaçı.

 • E-ticaret siteleri üzerinden satış yapan bir işletmem var. Bu platformlar ile Bizim Hesap entegre edilebiliyor mu?

  Elbette, Bizim Hesap ile yirmiden fazla e-Ticaret sitesini kolayca entegre edebilirsiniz. Fatura işlemlerinizi, müşteri bilgilerinizi, alacaklarınızı, stok işlemlerinizi de tek bir ekran üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

 • Peki bu e-Ticaret siteleri ile Bizim Hesap entegrasyonu için ekstra bir ödeme yapmalı mıyım?

  Bizim Hesap ile anlaştığımız tüm e-Ticaret siteleri ile entegrasyon tamamen ücretsizdir. Üstelik bu Bizim Hesap’ın avantajlarından sadece biri. Bizim Hesap kullanıcısı iseniz, Opet’te %4’e varan indirim imkanınızda her zaman cebinizde.

 • Banka hesap hareketlerime ait bilgileri Bizim Hesap’a tek tek girmem mi gerekiyor?

  Hayır, tam tersi. Anlaşmamız olan bankalar sayesinde tüm banka işlemleriniz, otomatik olarak Bizim Hesap’a aktarılır. Tüm hesap hareketlerinizi, güncel ya da dilediğiniz tarih aralığı için tek bir ekrandan takip edebilirsiniz.

 • Geçmişe dönük muhasebe işlemlerine bile kolayca ulaşabilir miyim?

  Tabi ki, Bizim Hesap’ın size sunduğu olanaklarla ihtiyacınız olan muhasebe işlemlerine ait bilgileri geçmişe dönük olarak her zaman raporlayabilir, okuyabilirsiniz.

 • Bizim Hesap ile Bizim Sipariş Uygulamasının entegrasyonu sayesinde neler yapabilirim?

  Bizim Sipariş uygulaması listelediğiniz ürünlerinizin toptan ya da perakende satışını yapabileceğiniz bir online sipariş sistemidir. Bizim Hesap’ta kayıtlı olan müşterileriniz bu sistem üzerinden size direkt sipariş verebilirler.

 • Bizim Hesap ile Bizim Siparişi birlikte kullanmanın faydası nedir?

  Böylece siparişlerinizi, telefon ya da faks olarak almak yerine, hem müşterileriniz hem de sizin zamandan tasarrufu etmesini sağlayacak Bizim Sipariş sistemi üzerinden kolayca alabilirsiniz.

Sorunuz burada yoksa, destek@bizimhesap.com adresine yazabilirsiniz. En kısa sürede size yanıt yazarız.

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.