Hızlı e-İrsaliye Gönderimi

BizimHesap sayesinde e-İrsaliye uygulamasına geçiş işlemlerinizi tümüyle kolaylaştırabilirsiniz.

e-İrsaliye Nedir?

Sevk irsaliyesinin elektronik ortamda düzenlenmiş haline e-İrsaliye denir.

e-İrsaliye ve Kağıt İrsaliye Arasındaki Farklar Nelerdir?

Taşıma irsaliyesinin kağıt halinde araçta bulunması zorunluluğuna rağmen sevk irsaliyesinden farklı olarak e-İrsaliye üzerinde taşımayı yapan aracın plaka bilgisi ile şoförün kimlik bilgisinin de yer aldığı bir elektronik belgedir.

Kimler e-İrsaliyeye Geçmek Zorundadır?

e-Fatura kullanan ve sevk irsaliyesi kullanan tüm mükellefler 01.07.2020 tarihinden itibaren e-İrsaliyeye geçiş yapmak zorundadır.

  • e-İrsaliyeye Nasıl Geçiş Yapılır?

    Bunun için birkaç seçenek mevcut; - GİB portalda bulunan başvuru e-Belge uygulamalarına ait menü üzerinden, - Başkanlık izni almış, Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap aracılığı ile geçişi yapabilirsiniz.

    e-İrsaliyeye Nasıl Geçiş Yapılır
  • e-İrsaliyenin Avantajları Nelerdir?

    Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap sayesinde, diğer bütün muhasebe işlemlerinize ek olarak, yönetmeliğe uygun bir şekilde e-İrsaliye düzenleyebilir ve tek tıkla malı teslim alacak olan kişiye iletebilirsiniz. Bununla birlikte yıllık olarak hesapladığınızda ciddi bir kağıt masrafından ve lojistik sorunundan da kurtulmuş olursunuz. Kullanımı kolay arayüzü ve size her daim destek veren uzman ekibi sayesinde e-Fatura işlemlerinizde olduğu gibi e-İrsaliye için de Bizim Hesap ile çalışmaya hemen başlayabilirsiniz.

    e-İrsaliye Avantajları

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.