Online Ön Muhasebe Raporlama Programı

BizimHesap’ın online ön muhasebe raporlama programı ile ihtiyaç duyduğunuz tüm ön muhasebe ve finans raporlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Satışlarınızı, alışlarınızı, finansal raporlarınızı, stoklarınızı ve müşteri listelerinizi detaylı şekilde görüntüleyebilir, işletmenizin durumunu analiz edebilirsiniz.

Satış Raporu

Ay içinde veya seçtiğiniz tarih aralığında ne kadar satış yaptığınızı, satış kanallarını, satışlarınızın kategorilerini ve çok daha fazlasını detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Gelir-Gider Raporu

İşletmenizin güncel ya da geçmişe yönelik gelir-gider durumunu tek tıkla görüntüleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz.

Nakit Akış Raporu

Seçtiğiniz tarih aralığında elde ettiğiniz kazancı ve ne kadar harcama yaptığınızı, gelirlerinizin giderlerinizi karşılayıp karşılamadığını detaylı bir şekilde analiz edebilirsiniz.

Tahsilat Raporu

Vadesi geçen, yaklaşan ve gelen tüm tahsilatlarınızı hızlı bir şekilde görüntüleyebilir ve detaylı rapor alabilirsiniz.

Ödemeler Raporu

Güncel, gecikmiş ya da vadesi yaklaşan ödemelerinizi kolaylıkla takip edebilir, detaylı rapor alabilirsiniz.

Kasa Raporu

Kasalarınız giren ve çıkan para, çek ve senetleri tüm detaylarıyla görüntüleyebilirsiniz.

 • Banka Raporu

  BizimHesap Banka Entegrasyonu ile tüm banka işlemlerinizi detaylı olarak görüntüleyebilir ve ihtiyacınız olan raporları oluşturabilirsiniz.

  Raporlar 1
 • KDV Raporu

  Tüm KDV ödemelerinizin detaylarını tek tıkla inceleyebilirsiniz.

  Raporlar 2
 • Uzaktan Erişim

  Online muhasebe programı BizimHesap’ı kullanarak ofis dışında olduğunuz zamanlarda da tüm ön muhasebe raporlarınızı inceleyebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı. Tablet, laptop ya da masaüstü bilgisayardan bağlanarak raporlarınızı görüntüleyebilir, dilerseniz BizimHesap’ın iOS ve Android uygulamaları üzerinden cep telefonunuzla da tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

  Raporlar 3

Sıkça Sorulanlar

 • Neden Raporlama Yapmalısınız?

  İşletmenizin gelir-gider grafiğini sağlıklı bir şekilde görebilmek için belirli periyotlarda çıkaracağınız raporlara ihtiyacınız vardır. Bu işlemi ise ne kadar kolay ve sağlıklı bir şekilde yerine getirirseniz grafiği de o ölçüde doğru görebilirsiniz. BizimHesap online ön muhasebe programı sayesinde raporlama işleminizi kolayca yapabilirsiniz. İnternet erişimi olan her cihazdan ve her yerden panele erişebilir, dilediğiniz şekilde raporlarınızı çıkarabilir ya da görüntüleyebilirsiniz.

 • Neden Online Ön Muhasebe Programı Kullanmalıyım?

  Defter ile herhangi bir mali kayıt tutmak pek çok hataya sebep olur. Bununla birlikte excel programı da hem başkalarının erişimine açıktır hem de hızlı ve hatasız bir şekilde kullanmak için yeterince pratik bir çözüm sunmamaktadır. BizimHesap online ön muhasebe programı sayesinde tüm ön muhasebe ve finansal raporlama işlemlerinizi hem çok hızlı hem de çok kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Her işlemi birkaç tık ile kolayca yapabilmenizi sağlayan kolay kullanım özelliği ve anlaşılır ara yüzü sayesinde hata payınız minimize edilir.

 • BizimHesap Online Ön Muhasebe Programı Raporlama Özellikleri Nelerdir?

  BizimHesap, kullanıcıları için tüm ön muhasebe ve finansal işlem raporlamaları için ihtiyaç duyulabilecek parametreleri barındırır. Dilediğiniz işlem için dilediğiniz tarih aralığında raporlama yaparak finansal gidişatınızı sağlıklı bir şekilde ölçmenizi sağlar. BizimHesap sayesinde;


  • Satış Raporu: Ne kadar ve hangi kanallardan satış yaptığınızı dilediğiniz tarih aralığında görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle hangi kaynaklara daha fazla yatırım yapmanız gerektiğini ölçebilirsiniz
  • Gelir-Gider Raporu: Güncel mali durumunuz hakkında daha fazla bilgi almak, tasarruf planlarınızı oluşturmak için gelir-gider raporunuzu tek tıkla çıkarabilirsiniz.
  • Nakit Akış Raporu: Zaman zaman ekonomik dalgalanmalar ya da ticari faaliyetlerinizde rutini bozan durumlar dolayısıyla gelir ve gider dengenizin bozulması söz konusu olabilir. Nakit akışı raporu sayesinde gelir-gider tablonuzu daha iyi görebilir, hangi sebeplerle hangi zamanda daha fazla ya da az harcama yaptığınız bilgisine somut olarak ulaşabilirsiniz.
  • Tahsilat Raporu: Yapacağınız ve alacağınız ödemelerin zamanını ve miktarlarını bilmek son derece önemlidir. Tahsilat raporu sayesinde bu konudaki periyodunuzu her zaman raporlayabilirsiniz.
  • Ödemeler Raporu: Ödemelerinizin gecikmesi bazı durumlarda cezai işlem uygulanması ya da faiz yaptırımı sebebiyle mağdur olmanıza sebep olabilir. Ödemelerinizle ilgili grafiği net bir şekilde raporlayarak takip edebilirsiniz.
  • Kasa Raporu: Tüm nakit akışı, çek ve senetlerin takibini hatasız bir raporlama ile takip edebilirsiniz.
 • Raporlara Uzaktan Erişebilir Miyim?

  Tüm bu işlemleri kullanımı kolay ara yüzü ile sadece birkaç dakika içinde yapabilmenizi sağlayan BizimHesap ile zaman kazanabilirsiniz. Üstelik iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulaması sayesinde dilediğiniz her an ve her yerden panele erişim sağlayabilirsiniz. Siz de BizimHesap ile çok daha hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde raporlama işlemlerinizi yapmak; BizimHesap kullanıcılarına özel sayısız avantajdan faydalanmak için hemen BizimHesaplı olun, 14 günlük deneme sürecinden ücretsiz olarak faydalanın!

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.