ÇiçekSepeti

ÇiçekSepeti Kampanyası

ÇiçekSepeti'nde "0" Komisyon ile Mağaza Açma Fırsatı

Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri olan ÇiçekSepeti’nde ilk defa mağaza açacak olanlara Bizim Hesap’tan “0” komisyon fırsatı!

E-ticaretin barındırdığı potansiyele erişmek için markaların yalnızca kendi internet sitesi üzerinden satış yapması yeterli olmuyor. Bununla birlikte pazarda büyük bir yer kaplayan pazaryerlerinde de mağaza açmaları ve milyon liralık reklam bütçeleri ile pazarlama yapıp geniş kitlelere ulaşan bu platformların sahip olduğu potansiyel için de varlık göstermeleri gerekiyor. İşte, bu platformlardan biri olan ÇiçekSepeti için de Bizim Hesap “0” komisyon avantajı sunuyor!

Bizim Hesap’tan ÇiçekSepeti’nde “0” Komisyon İle Mağaza Açma Fırsatı

Pazaryerlerinde satış yapmanın pek çok avantajı bulunuyor. Her şeyden önce satışlarınızı artırmak için yapacağınız reklam çalışmalarının size olan maliyetine belli bir sınır koymak zorunda kalsanız dahi platformların yaptıkları reklamlar sayesinde markanız için bir destekleyici bir kanal açmış olursunuz. Bununla birlikte yine pazaryerlerinin harcadığı yüksek bütçeler sayesinde eriştikleri büyük bir kitle ile kesişme fırsatı yakalarsınız. Ayrıca yeni bir marka iseniz marka bilinirliğini edinmek konusunda da müşteri ilişkileri tarafını kendisi yöneten pazaryerlerinin bilinirliğinden faydalanabilirsiniz. Tüm bu avantajlar düşünüldüğü zaman da hem daha fazla satış yapmak hem de marka bilinirliğinizi artırmak için pazaryerlerinde mağaza açmanız gerekiyor.

Bizim Hesap bu nokta sayısız avantaja erişmek için mağaza açmak isteyen kullanıcılarına bir avantaj daha sunuyor: Bizim Hesap müşterileri “0” komisyon ile ÇiçekSepeti’nde mağaza açıyor. İlk defa ÇiçekSepeti’nde mağaza açacak olan ve burada 50 üzeri ürün yükleyecek olan tüm Bizim Hesap müşterileri, Bizim Hesap ile ÇiçekSepeti’nin özel anlaşması sayesinde 31 Ağustos tarihine kadar “0” komisyon ile mağaza açabiliyor.

Bizim Hesap’ın sunmuş olduğu sayısız avantaj arasında ücretsiz pazaryeri entegrasyonu da mevcut. Hali hazırda 50’nin üzerinde ücretsiz entegrasyon ile pazaryerlerinde bulunan mağazaların yönetimini kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi buna ÇiçekSepeti ve Bizim Hesap arasındaki özel anlaşma da eklendi.

 

31 Ekim tarihine kadar satışa başlayın, Bizim Hesap müşterilerine özel sunulan aşağıdaki fırsatları kaçırmayın!​

∙31 Ekim tarihine kadar, toplamda 100.000TL'ye kadar olan satışlar için 0 komisyon

∙31 Ekim tarihine kadar ücretsiz listeleme bedeli

∙1 defaya mahsus 1.000 TL değerinde reklam bütçesi

∙Bizim Hesap müşterilerine özel Extra +500 TL değerinde reklam bütçesi hediye!


Kampanya Koşulları


*Başvuru evrakları yüklerken “Diğer Evraklar” alanına Bizim Hesap ile çalıştığınızı gösteren mobil/web ekran görüntüsünü ekleyerek Bizim Hesap müşterilerine özel Extra avantajlardan faydalanabilirsiniz.

*Başvuru aşamasında “Diğer Evraklar” bölümüne belge yüklemeyen satıcı
adaylarımız Extra avantajlardan faydalanamayacaktır.

*0% komisyon oranı kampanyasında 1.95% güvenli ödeme alt yapı bedeli dahil değildir.

*1 Kasım 2022’den itibaren kategori bazlı standart komisyon oranları uygulanacak olup ve vade süreleri kategori bazlı değişkenlik göstermektedir.

*İnternet satışına uygun olan ürün satışı yapan firmalar kapsam dahilindedir.

*Çiçeksepeti kampanyayı iptal etme ve katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.​

Çiçeksepeti’nde satışa başlamak için buraya tıklayınız!

 • BizimHesap, kullanmaya başladığımız ilk günden beri gerçekten ekibimizin bir parçası, adı gibi "Bizim Hesap" oldu. Kullanıcı dostu, pratik kullanımıyla önemli bir mesai yükü aldı üzerimizden.

  Gelişmiş altyapısıyla tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken bir taraftan da yenilikçi önerilerilerimizi hızla dikkate alan ve hayata geçiren bir ekibi var. Yeniliklere uyumlu teknik altyapısı ve dinamik ekibiyle "BizimHesap” bizim için iyi bir takım arkadaşı.

  Mehmet Girgin

 • 30 Günlük ücretsiz deneme süreci boyunca kullandık ve sonrasında aktif olarak kullanıma başladık. Kullanıcı arayüzünüz, ücretsiz e-fatura entegrasyonlarınız, teknik desteğiniz çok başarılı. Tüm e-ticaret ve pazaryeri entegrasyonlarının ücretsiz olması ise paha biçilemez. Sürekli gelişmeye devam ettiğinizi görüyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Adınız gibi, gerçekten bizden biri gibisiniz.

  Hüseyin Can Çalışan

 • İstanbul’da serbest mali müşavirlik yapıyorum. Mükelleflerime,BizimHesap programını e-ticaret ve e-fatura geçiş süreçlerinde tavsiye ediyorum.

  BizimHesap programını kullanan müşterilerimin düzenlediği faturalara ulaşmak ve bu faturaları, kullandığım muhasebe programına aktarmak çok kolay. Yüzlerce faturayı birkaç dakikada kullandığım muhasebe programına aktarabiliyorum.

  Şevket Yeşilyurt

 • "Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı Bizim Hesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz. "

  Hakan Derici

 • "Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. Bizim Hesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. Bizim Hesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum. "

  Hasan Kara

 • 2020 yılı içerisinde yaptığımız en doğru hamlenin Bizimhesap programını kullanmaya başlamamız olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Ofis işlerimize inanılmaz derecede katklı sağladı. Teklif modülü ile müşterilerimize çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapabiliyor olmamız işlerimizi kolaylaştırdı, hataları sıfırladı. Tüm muhasebesel işlemlerimizi, e-ticaret, e-fatura süreçlerimizi BizimHesap ile çözüyor,böylece asıl işimize, ticarete, satışa odaklanıyoruz. BizimHesap programını tüm işletmelere tavsiye ederim.

  Oğuzhan Halıcıoğlu

 • "Bizim Hesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, Bizim Hesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı. "

  Vural Aydınoğlu

  Hemen Tanışalım

  Hemen Tanışalım

  Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

  30 Gün Ücretsiz Deneyin