Cicek Sepeti

ÇiçekSepeti Kampanyası

ÇiçekSepeti'nde "0" Komisyon ile Mağaza Açma Fırsatı

Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri olan ÇiçekSepeti’nde ilk defa mağaza açacak olanlara Bizim Hesap’tan “0” komisyon fırsatı!

E-ticaretin barındırdığı potansiyele erişmek için markaların yalnızca kendi internet sitesi üzerinden satış yapması yeterli olmuyor. Bununla birlikte pazarda büyük bir yer kaplayan pazaryerlerinde de mağaza açmaları ve milyon liralık reklam bütçeleri ile pazarlama yapıp geniş kitlelere ulaşan bu platformların sahip olduğu potansiyel için de varlık göstermeleri gerekiyor. İşte, bu platformlardan biri olan ÇiçekSepeti için de Bizim Hesap “0” komisyon avantajı sunuyor!

Bizim Hesap’tan ÇiçekSepeti’nde “0” Komisyon İle Mağaza Açma Fırsatı

Pazaryerlerinde satış yapmanın pek çok avantajı bulunuyor. Her şeyden önce satışlarınızı artırmak için yapacağınız reklam çalışmalarının size olan maliyetine belli bir sınır koymak zorunda kalsanız dahi platformların yaptıkları reklamlar sayesinde markanız için bir destekleyici bir kanal açmış olursunuz. Bununla birlikte yine pazaryerlerinin harcadığı yüksek bütçeler sayesinde eriştikleri büyük bir kitle ile kesişme fırsatı yakalarsınız. Ayrıca yeni bir marka iseniz marka bilinirliğini edinmek konusunda da müşteri ilişkileri tarafını kendisi yöneten pazaryerlerinin bilinirliğinden faydalanabilirsiniz. Tüm bu avantajlar düşünüldüğü zaman da hem daha fazla satış yapmak hem de marka bilinirliğinizi artırmak için pazaryerlerinde mağaza açmanız gerekiyor.

Bizim Hesap bu nokta sayısız avantaja erişmek için mağaza açmak isteyen kullanıcılarına bir avantaj daha sunuyor: Bizim Hesap müşterileri “0” komisyon ile ÇiçekSepeti’nde mağaza açıyor. İlk defa ÇiçekSepeti’nde mağaza açacak olan ve burada 50 üzeri ürün yükleyecek olan tüm Bizim Hesap müşterileri, Bizim Hesap ile ÇiçekSepeti’nin özel anlaşması sayesinde 31 Aralık tarihine kadar “0” komisyon ile mağaza açabiliyor.

Bizim Hesap’ın sunmuş olduğu sayısız avantaj arasındaücretsiz pazaryeri entegrasyonuda mevcut. Hali hazırda 50’nin üzerinde ücretsiz entegrasyon ile pazaryerlerinde bulunan mağazaların yönetimini kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi buna ÇiçekSepeti ve Bizim Hesap arasındaki özel anlaşma da eklendi. Siz de Türkiye’de online alışveriş yapan geniş bir kitleye ulaşmak için ilk defa olarak ÇiçekSepeti’nde mağaza açacak ve bu mağazanızda 50 üzeri ürün yükleyecekseniz, 31 Mayıs tarihine kadar hem “0” komisyon hem de ücretsiz ürün listeleme avantajından faydalanabilirsiniz. Buna ek olarak ÇiçekSepeti’nde kullanılmak üzere, bir kerelik 500 TL değerinde reklam bütçesi de hediye!

Siz de hem Bizim Hesap ile ön muhasebe işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde yönetmek hem de Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden olan ÇiçekSepeti’nde mağaza açarken size özel sunulan bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız hemen Bizim Hesap’a geçin!

Kampanya 31 Mayıs tarihine kadar geçerlidir.

 • BizimHesap, kullanmaya başladığımız ilk günden beri gerçekten ekibimizin bir parçası, adı gibi "Bizim Hesap" oldu. Kullanıcı dostu, pratik kullanımıyla önemli bir mesai yükü aldı üzerimizden.

  Gelişmiş altyapısıyla tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken bir taraftan da yenilikçi önerilerilerimizi hızla dikkate alan ve hayata geçiren bir ekibi var. Yeniliklere uyumlu teknik altyapısı ve dinamik ekibiyle "BizimHesap” bizim için iyi bir takım arkadaşı.

  Mehmet Girgin / Punica Sadece Nar

 • 30 Günlük ücretsiz deneme süreci boyunca kullandık ve sonrasında aktif olarak kullanıma başladık. Kullanıcı arayüzünüz, ücretsiz e-fatura entegrasyonlarınız, teknik desteğiniz çok başarılı. Tüm e-ticaret ve pazaryeri entegrasyonlarının ücretsiz olması ise paha biçilemez. Sürekli gelişmeye devam ettiğinizi görüyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Adınız gibi, gerçekten bizden biri gibisiniz.

  Hüseyin Can Çalışan / Netavantaj General Manager

 • İstanbul’da serbest mali müşavirlik yapıyorum. Mükelleflerime,BizimHesap programını e-ticaret ve e-fatura geçiş süreçlerinde tavsiye ediyorum.

  BizimHesap programını kullanan müşterilerimin düzenlediği faturalara ulaşmak ve bu faturaları, kullandığım muhasebe programına aktarmak çok kolay. Yüzlerce faturayı birkaç dakikada kullandığım muhasebe programına aktarabiliyorum.

  Şevket Yeşilyurt / Mali Müşavir

 • "Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı Bizim Hesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz. "

  Hakan Derici / İktisatçı

 • "Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. Bizim Hesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. Bizim Hesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum. "

  Hasan Kara / Elektronik İthalatçısı

 • 2020 yılı içerisinde yaptığımız en doğru hamlenin Bizimhesap programını kullanmaya başlamamız olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Ofis işlerimize inanılmaz derecede katklı sağladı. Teklif modülü ile müşterilerimize çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapabiliyor olmamız işlerimizi kolaylaştırdı, hataları sıfırladı. Tüm muhasebesel işlemlerimizi, e-ticaret, e-fatura süreçlerimizi BizimHesap ile çözüyor,böylece asıl işimize, ticarete, satışa  odaklanıyoruz. BizimHesap programını tüm işletmelere tavsiye ederim.

  Oğuzhan Halıcıoğlu / Elektrotek Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti.

 • "Bizim Hesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, Bizim Hesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı. "

  Vural Aydınoğlu / Özel Eğitim Kurumu Sahibi

  Hemen Tanışalım

  Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

  Ücretsiz Deneyin