Bizim Hesaap Cicek Sepeti Magaza Acma

ÇiçekSepeti Kampanyası

ÇiçekSepeti'nde "0" Komisyon ile Mağaza Açma Fırsatı

Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri olan ÇiçekSepeti’nde ilk defa mağaza açacak olanlara Bizim Hesap’tan “0” komisyon fırsatı!

E-ticaretin barındırdığı potansiyele erişmek için markaların yalnızca kendi internet sitesi üzerinden satış yapması yeterli olmuyor. Bununla birlikte pazarda büyük bir yer kaplayan pazaryerlerinde de mağaza açmaları ve milyon liralık reklam bütçeleri ile pazarlama yapıp geniş kitlelere ulaşan bu platformların sahip olduğu potansiyel için de varlık göstermeleri gerekiyor. İşte, bu platformlardan biri olan ÇiçekSepeti için de Bizim Hesap “0” komisyon avantajı sunuyor!

Bizim Hesap’tan ÇiçekSepeti’nde “0” Komisyon İle Mağaza Açma Fırsatı

Pazaryerlerinde satış yapmanın pek çok avantajı bulunuyor. Her şeyden önce satışlarınızı artırmak için yapacağınız reklam çalışmalarının size olan maliyetine belli bir sınır koymak zorunda kalsanız dahi platformların yaptıkları reklamlar sayesinde markanız için bir destekleyici bir kanal açmış olursunuz. Bununla birlikte yine pazaryerlerinin harcadığı yüksek bütçeler sayesinde eriştikleri büyük bir kitle ile kesişme fırsatı yakalarsınız. Ayrıca yeni bir marka iseniz marka bilinirliğini edinmek konusunda da müşteri ilişkileri tarafını kendisi yöneten pazaryerlerinin bilinirliğinden faydalanabilirsiniz. Tüm bu avantajlar düşünüldüğü zaman da hem daha fazla satış yapmak hem de marka bilinirliğinizi artırmak için pazaryerlerinde mağaza açmanız gerekiyor.

Bizim Hesap bu nokta sayısız avantaja erişmek için mağaza açmak isteyen kullanıcılarına bir avantaj daha sunuyor: Bizim Hesap müşterileri “0” komisyon ile ÇiçekSepeti’nde mağaza açıyor. İlk defa ÇiçekSepeti’nde mağaza açacak olan ve burada 50 üzeri ürün yükleyecek olan tüm Bizim Hesap müşterileri, Bizim Hesap ile ÇiçekSepeti’nin özel anlaşması sayesinde 31 Aralık tarihine kadar “0” komisyon ile mağaza açabiliyor. 

Bizim Hesap’ın sunmuş olduğu sayısız avantaj arasında ücretsiz pazaryeri entegrasyonu mevcut bulunuyordu. Hali hazırda pazaryerlerinde bulunan mağazaların yönetim kolaylığını sağlamak adına entegrasyonun ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmesi Bizim Hesap müşterilerinin başından itibaren sahip olduğu bir ayrıcalıktı. Şimdi buna ÇiçekSepeti ve Bizim Hesap arasındaki özel anlaşma da eklendi. Siz de Türkiye’de online alışveriş yapan geniş bir kitleye ulaşmak için ilk defa olarak ÇiçekSepeti’nde mağaza açacak ve bu mağazanızda 50 üzeri ürün yükleyecekseniz, 31 Aralık tarihine kadar hem “0” komisyon hem de ücretsiz ürün listeleme avantajından faydalanabilirsiniz. Buna ek olarak ÇiçekSepeti’nde kullanılmak üzere 500 TL değerinde reklam bütçesi de hediye!

Siz de hem Bizim Hesap ile ön muhasebe işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde yönetmek hem de Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden olan ÇiçekSepeti’nde mağaza açarken size özel sunulan bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız hemen Bizim Hesap’a geçin!

Kampanya 28 Ekim-15 Kasım tarihleri arasında yapılan başvurular için geçerlidir.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin