25.03.2020

Ön Muhasebe Programı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Ön Muhasebe Programı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

E-fatura kullanımına başlamak, entegrasyon işlemlerini yapmak ya da mevcuttaki ön muhasebe programınız yerine başka bir firma ile çalışmak konusunda aklınıza takılan sorular varsa Bizim Hesap’ta cevabı bulacaksınız.

Kağıt üzerinde fatura kesmek hem zamandan hem de maliyetten kaybettiriyor. Bu yüzden de pek çok işletme artık e-fatura kullanarak ticari operasyonlarını önemli ölçüde hafifletiyor. Sadece tek tık ile faturayı kesmenin ve göndermenin kolaylığını ise e-fatura entegrasyonu ikiye katlıyor! Peki, entegrasyon işlemleri için Bizim Hesap’ta süreç nasıl işliyor?

3 Adımda Geçiş Kolaylığı

İster sıfırdan başlayacak olun isterseniz de başka bir entegratör üzerinden Bizim Hesaplı olmak için geçiş yapın; fark etmez. 3 basit adımda bütün işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

Basit arayüzü ile kolay kullanım imkanı sunan Bizim Hesap internet sitesi üzerinden ya da mobil uygulaması üzerinden hemen ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirsiniz. Sonrasında ise ürün ve tedarikçilerinizin listesini bir excel dosyası olarak bize iletebilirsiniz.

Eğer e-fatura kullanıcıysanız sözleşmeyi imzalamanız halinde süreci tamamlayabilirsiniz. Değilseniz de mevcut faturalarınızı taratıp yollayacağınız bir kopyası ile geçiş yapabilirsiniz.

Kolay E-fatura Entegrasyonu Yanında Kolay E-ticaret Pazaryeri Entegrasyonları

Bizim Hesap sayesinde yapacağınız entegrasyon işlemi ile tek panel üzerinden bütün operasyonu yönetebileceksiniz. Başta fatura işlemleriniz olmak üzere buna tüm muhasebe işlemlerinizi de dahil edebilirsiniz. Üstelik devlet izni ile çalışan ve tüm kanuni yenilikleri, düzenlemeleri takip eden Bizim Hesap sayesinde ilgili güncellemeler de otomatik olarak yapılır.

Yalnızca kanuni olarak değil, diğer pazaryerlerindeki varlığınız için de bir güncelleme sağlanır. Ürün stoklarınızı tek tek kontrol etmek, fiyat bilgisi güncellemek için manuel işlemler yaparak vakit kaybetmezsiniz. Bunların hepsini ve daha fazlasını tek bir panel üzerinden yapmak doğru bir entegratör seçmekteki kriterleriniz arasında bulunmalı.

Hepsiburada, Trendyol, N11, Gittigidiyor gibi en büyük pazaryerleri içinde yer almak için tek ihtiyacınız olan Bizim Hesap. Tüm pazaryerleri ile entegre olabilen sistem sayesinde satış yaptığınız tüm platformlar üzerinden ürünlerinizi, siparişlerinizi tek panel üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Online kullanım kolaylığına sahip olan sistem sayesinde internet olan her yerden cep telefonunuzla bile panele erişebilir ve bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bizim Hesap’ın entegrasyon işlemlerini gerçekleştirebildiği pek çok banka sayesinde hesap bakiyeleriniz ve cari hesaplarınız da otomatik olarak güncellenir.

Çeşitli özel avantajlar da sunan Bizim Hesap sayesinde operasyon yükünüzün hafiflemesinin yanı sıra kazancınız da artacak. E-fatura kullanımı ya da e-ticaret entegrasyonu sayesinde ürün kalitenizi artırmaya, daha güçlü pazarlama teknikleri ile satışlarınızı artıracak çalışmalara, geniş hedef kitlelerine hitap etmeye vakit ayırabileceksiniz.

Siz de hemen 14 günlük deneme süresi boyunca Bizim Hesap ile işlerinizin ne kadar kolaylaşacağını test edebilirsiniz. Sizlere aradığınız tüm desteği sunan Bizim Hesap sayesinde aklınıza takılan her konuda profesyonel olarak yardım da alabileceksiniz. Geçiş süreci ve Bizim Hesap özellikleri hakkında daha fazla bilgi için şimdi inceleyin.

Siz sadece başvurun ve Bizim Hesaplı olmanın konforunu yaşayın!

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.