27.12.2021

İlave Ücret Gerektirmeyen Ön Muhasebe Programı: BİZİM HESAP

İlave Ücret Gerektirmeyen Ön Muhasebe Programı: BİZİM HESAP

Ön muhasebe programı seçiminizde ilave olarak ücretlendirilen kalemlerden kaçınarak maliyeti düşürmek için siz de Bizim Hesap ile çalışabilirsiniz.

Dijitalleşmenin kapsamı genişledikçe işletmeler için de ön muhasebe programı kullanmanın avantajları daha fazla ortaya çıkıyor. İnternet üzerinden yapılan mal ve hizmet satışlarında muhasebe işlemlerinin çok daha kolay hale gelmesinin yanı sıra konvansiyonel olarak satış yapan işletmeler için de muhasebe takibinin sağlanması ve işlemlerinin yapılması için ön muhasebe programları iş yükünü çok büyük bir ölçüde azaltıyor. Bizim Hesap ön muhasebe programı tüm bu genel faydayı sağlamanın yanı sıra ilave ücretler ile maliyeti yüksek olan rakiplerine karşılık pek çok ücretsiz hizmet ile bütçenize de dost oluyor.

Bizim Hesap’ın Ücretsiz Hizmetleri

Bizim Hesap ile çalışmak için sadece yıllık oranda belirlenen ve aylık olarak taksitlendirilen üyelik ücretini  ödemeniz yeterli. Bunun dışında ihtiyacınız olabilecek ve zorunlu olarak gerekli diğer hizmetlerimiz ise tamamen ücretsizdir. Bizim Hesap ön muhasebe ile ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz hizmetler ise şunlardır:

 • Ücretsiz Sanal Pos Kurulumu Ödemelerin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için mecburi olarak kullanmanız gereken sanal pos kurulumu ücretsizdir.
 • Ücretsiz e-Ticaret Entegrasyonları E-Ticaret sitenizin yanı sıra pazar yerlerinde de mağaza açmak istiyorsanız Bizim Hesap ile ücretsiz olarak entegrasyon yapabilirsiniz.
 • Ücretsiz Kargo Entegrasyonu  Ürünlerinizin takibi için gerekli olan kargo entegrasyonu için Bizim Hesap kullanıcılarının hiçbir ücret ödemesi gerekmiyor.
 • Ücretsiz e-Fatura Entegrasyonu Daha hızlı ve düşük maliyette fatura kesmek için yapacağınız e-fatura entegrasyonu, Bizim Hesap ön muhasebe programı kullanıcıları için ücretsizdir.
 • Sınırsız Kullanıcı Bizim Hesap ön muhasebe programına sınırsız sayıda kullanıcı tanımlayabilir ve hiçbir ücret ödemezsiniz.
 • Anlaşmalı Markaların Özel Avantajları: Bizim Hesap’ın ÇiçekSepeti, Hepsiburada, Opet ve MNG ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde kullanıcılara özel indirim ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Bizim Hesap ile Yapabilecekleriniz ve Avantajları

Ön muhasebe programlarının avantajlarının başında iş yükünü hafifleterek daha kısa zamanda daha fazla işin yapılması gelmektedir. Bizim Hesap da işletmeler için başta bu kolaylık olmak üzere pek çok avantaj sunuyor:

 • e-Fatura Entegrasyonu Daha hızlı ve kolay fatura kesebilir ve kağıt faturaya oranla maliyetinizi çok fazla azaltabilirsiniz.
 • e-Arşiv Entegrasyonu Ücretsiz ön muhasebe programları araştırmalarına sebep olan e-Arşiv fatura uygulamasını da Bizim Hesap ile kullanabilirsiniz.
 • Pazar Yerlerine Özel Çözümler  Başta en büyük pazar yerleri olmak üzere satış yapabileceğiniz tüm pazar yerleri için otomatik olarak entegrasyon yapabilirsiniz.
 • Kolay Gelir Gider Takibi  İşletmenizin mali grafiğini ölçmeniz için her türlü gelir ve gideri kolaylıkla takip edebilirsiniz.
 • Kolay Cari Hesap Takibi Müşteri bilgilerinizi kolayca kaydeder, ödeme ve tahsilatlarınızı eksiksiz olarak kontrol edebilirsiniz.
 • Online e-Tahsilat Entegrasyonu Ön muhasebe programı kullanmanın sayısız kolaylığından biri plan e-tahsilat entegrasyonu ile tahsilatlarınızı çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Online Ön Muhasebe Raporlama Programı Tüm mali ve finansal raporlarınıza çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Kolay Üretim ve Stok Takibi Üretim ve stok bilgilerinizin hepsini tek bir ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
 • Kolay Müşteri ve Tedarikçi Yönetimi Tüm müşteri bilgilerinizi kolayca kaydedebilir ve ihtiyaç duyduğunuzda filtreleme seçenekleri ile özelleştirilmiş aramalar yaparak hızlıca bulabilirsiniz.
 • Kolay Ekstre Takibi Çalıştığınız bankalardan gelen tüm ekstreleri Bizim Hesap ön muhasebe programında tutabilirsiniz.
 • Kolay Teklif ve Sipariş Yönetimi Müşterileriniz için farklı teklifleri hızlıca hazırlayabilir ve anında siparişe dönüştürebilirsiniz.

Bunlar ve daha pek çok özelliği ile ön muhasebe programlarının avantajlarından maksimum derecede faydalanmak için siz de hemen Bizim Hesaplı olun!

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.