15.10.2021

Bizim Hesap’ın Mobil Cihazlarda Kullanımı

Bizim Hesap’ın Mobil Cihazlarda Kullanımı

Bizim Hesap’ın mobil uygulaması sayesinde cep telefonunuzdan da hiç vakit kaybetmeden işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

Elektronik cihazların giderek küçüldüğü, taşınabilir olması ile hayatı kolaylaştırdığı bu çağda en sık kullanılan uygulamaların da mobil uyumlu olması gerekiyor. Bu sayede ofiste olma zorunluluğu duymadan ve hatta dizüstü gibi görece taşıması daha zor olan cihazlara ihtiyaç bile kalmadan takip ve yönetim işlerini yapabilmek mümkün oluyor. Teknolojinin bu imkanları doğrultusunda ön muhasebe işlemlerinizin hepsi için kolaylık sağlayan Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap da cebinizde! 

İşletim Sistemleri ile Uyumlu

Mobil uygulamaların varlığı kadar uyumluluğu da önem arz ediyor. Bizim Hesap mobil uygulama hem iOS hem de Android işletim sistemleri ile uyumludur. Bu sayede hangi işletim sistemine tabi olan telefonu kullandığınız fark etmeksizin Bizim Hesap mobil uygulamasını telefonunuza indirebilir ve panele erişim sağlayabilirsiniz.

Ürün ve fatura işlemleri, kargo takibi, iptal ve iade işlemleri, cari hesap işlemleri ve daha pek çok işlemi masaüstü ya da dizüstü cihazlarda yapabilmenizin dışında, Bizim Hesap mobil uygulamasıyla da vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. 

Bizim Hesap Mobil Uygulaması ile Neler Yapabilirsiniz?

Bizim Hesap online ön muhasebe programı ile pek çok işlemi daha kısa sürede ve daha az maliyet ile yapabilmeniz mümkündür. Buna bir de mobil uygulama kolaylığı ekleniyor; dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden internet bağlantınız olduğu sürece Bizim Hesap mobil uygulaması ile panele erişmeniz mümkün oluyor. Peki, Bizim Hesap mobil uygulamasını kullanarak neler yapabilirsiniz:

Ürün Giriş Çıkışları

Telefon kameranızı barkod okuyucu olarak kullanarak ürün giriş çıkış işlemlerini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede bir barkod okuyucuya ihtiyaç duymadan ürün giriş çıkış işlemlerinizi kolaylıkla halledebilir, ürün stok yönetimini yapabilirsiniz.

Masraf Fişleri

Masraf fişlerinizi mobil uygulama üzerinden taratabilirsiniz. Bu sayede yönetici panelinde bulunan “Masraflar” menüsüne otomatik olarak aktarabilirsiniz.

Sesli Komut ve Sesli Notlar

“Notlar” menüsü üzerinden sesli şekilde ilettiğiniz notunuzun yazılı şekilde kaydedebilirsiniz. Müşterilerinizi seçmek için de sesli komut özelliğini kullanabilir ve tek tek arama yapmaktan çok daha hızlı bir şekilde aradığınız müşteriyi bulabilirsiniz.

Hızlı Tahsilat

Sanal pos entegrasyonu sayesinde tek tuşla müşterilerinizden tahsilatınızı yapabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize e-posta atar ya da telefon açarak ödeme talep etmekle vakit kaybetmemiş olursunuz.

Hızlı E-Fatura Oluşturma ve Gönderme

e-Faturalarınızı tek tuş ile gönderebilirsiniz. Satış sonrasında hiç vakit kaybetmeden e-fatura oluşturabilir ve gönderebilirsiniz. Bu sayede de tahsilatınızın gecikmesinin önüne geçersiniz.

Ücretsiz Çek Sorgulama

“Çek Sorgulama” menüsü ile çeklerinizin güvenilirliğini ücretsiz bir şekilde sorgulayabilirsiniz. 

Müşteri İlişkileri

E-Ticaret müşterilerinizden gelen soruları bildirim olarak görebilir ve anında cevap verebilirsiniz. Böylelikle de müşterilerinizi cevapsız bırakmamış ve hızlı bir şekilde dönüş sağlayarak memnuniyeti artırabilirsiniz.

Hız ve Zaman Kazanın

Özellikle e-ticaret söz konusu olduğu zaman yalnızca talebi karşılamak değil, aynı zamanda hızlı bir şekilde karşılamak da gerekiyor. Pek çok işlemin artık mobil uygulamalar ile yapıldığı günümüzde online ön muhasebe programınız için de mobil uygulamadan faydalanabilmek işletmenize değer katacak şekilde hız ve zaman konusunda öne geçmenizi sağlayacaktır.

Yapılması gereken işlemlerin çok daha hızlı ve kolay yapılması hem iş gücünüzü hem de odağınızı ana işinize ayırmanızı sağlayacak. Bu sayede ana işletme stratejilerinize odaklanırken Bizim Hesap ön muhasebe programı ile muhasebesel rutin işlemlerinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşturabileceksiniz. 

Siz de hemen Bizim Hesap’a geçerek zaman ve maliyette fark yaratan bir çözüme sahip olabilirsiniz. Üstelik 14 günlük ücretsiz deneme süresi sayesinde memnun kalmadığınız durumda hiçbir bağlayıcı şart olmadan vazgeçebilirsiniz. Hemen Bizim Hesaplı olun, siz de rahat edin.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.