Bizim Sipariş Uygulaması

Bizim Sipariş uygulaması, Bizim Hesap sistemine kayıtlı tüm müşterilerinize, listelediğiniz ürünlerinizin toptan veya perakende olarak satışını yapabileceğiniz online sipariş sistemidir. Kullanıcı dostu olan arayüzü sayesinde müşterileriniz Bizim Sipariş Uygulaması’ndan kolayca sipariş verebilirler. Modern tedarikçi sipariş uygulaması olarak ifade edebileceğimiz bu uygulama sayesinde artık siparişlerinizi; telefon, faks ya da formlar yerine online olarak alabilirsiniz. Tek tıkla sipariş imkânı sunan Bizim Sipariş, müşterilerinizin hızlı bir şekilde sipariş vermesini sağlayarak hem müşterilerinizin hem de sizlerin zamandan tasarruf etmesini sağlar. Bu sayede de hem işleriniz daha kolay ve hızlı yürür hem de rakiplerinizin bir adım önüne geçmiş olursunuz.

Bizim Hesap'ı ücretsiz deneyin.

 • Kullanımı oldukça kolay

  Tüm ürünlerinizi sisteme kaydedebilir ve kolaylıkla satışa sunabilirsiniz. Müşterileriniz de sipariş verecekleri ürünleri kolaylıkla Bizim Sipariş Uygulaması’ndan seçebilir.

 • Yatırıma gerek yok

  Müşterileriniz sisteme 7 gün 24 saat kolaylıkla bağlanabilmektedir. Siparişlerinizi takip edebilmek için ekstra bir yatırım yapmanıza gerek kalmaz.

 • Güvenlidir

  Tüm müşterileriniz sisteme tek kullanımlık şifre ile giriş sağlar. Dolayısıyla hem kullanımı kolaydır hem de güvenlidir.

 • Yenilikçi tasarım

  Modern tasarımıyla şirketinizin müşteri gözündeki algısını geliştirir. Müşteri gözünden kurumsal bir algı oluşturur.

 • Sanal POS seçeneği

  Müşterileriniz sanal POS aracılığıyla tüm ödemelerini online olarak gerçekleştirebilmektedir.

 • Kolay fatura

  Müşterileriniz faturalarını sistemden kolaylıkla takip edebilir ve indirebilir.

Siparis Uygulamasi 1

bizimsiparis.com Adresine Giriş Yapın

Müşterileriniz bizimsiparis.com adresine telefon bilgileri ile giriş yaparak listelediğiniz ürünleri sepete kolaylıkla ekler ve sipariş verebilir. Sizler, müşterilerinizin onayladığı sipariş işlemlerini BizimHesap.com adresinde satışlar bölümünde taslak olarak görebilirsiniz. Yapılan alışverişi faturalaştırdıktan sonra ise müşterilerinize satış işlemini tamamlamış olursunuz. İşte hepsi bu kadar!
Siparis Uygulamasi 2

Kolayca Takip Edin

Uygulama sayesinde hem müşterileriniz hem de sizler siparişlerinizi tek bir sistem üzerinden kolayca takip edilebilirsiniz. Müşterilerinize telefon açıp siparişlerinizi kontrol etmeniz ya da herhangi bir yere siparişlerinizi not etmenize gerek kalmaz.
Siparis Uygulamasi 3

Hızlıca Sipariş Verin

Akıllara takılan bir diğer konu da; müşterilerinizin de Bizim Hesap kullanıcısı olup olmaması gerektiğidir. Hayır, müşterilerinizin de Bizim Hesap kullanıcısı olmasına gerek yok, sadece sizin müşterilerinize ait bilgileri sisteme kaydetmiş olmanız yeterlidir. Bizim Hesap’a girmiş olduğunuz müşteri telefon bilgileri sayesinde, Bizim Sipariş Uygulaması’na gelen müşterileriniz, sadece telefon bilgilerini uygulamaya girmeleri sayesinde, sistem tarafından sizin müşteriniz olduğu algılanır ve listelenen ürünlerinizden hızlıca sipariş verebilirler.

Hemen Tanışalım

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

30 Gün Ücretsiz Deneyin