20.05.2020

Ön Muhasebe Programınız ile Banka Entegrasyonlarının Avantajı

Ön Muhasebe Programınız ile Banka Entegrasyonlarının Avantajı

İşletmelerin en önemli süreçlerinden birini de banka işlemleri oluşturuyor. Hesap takiplerinin yapılması, düzenli ödemeler, personel giderleri ve daha pek çok iş kaleminin yapılması gerekiyor. Bu noktada Bizim Hesap, müşterilerine banka entegrasyonları ile büyük bir kolaylık sağlıyor!

Kısa Zamanda Hızlı Yol Almalısınız

Bir işletmeniz varsa sadece gelir ve giderlerin takibini yapmak bile sizin için oldukça fazla zaman alacaktır. Üstelik artık tüm sektörlerde var olan rekabet, dijital pazarlama ile sahaya giren yeni oyuncuların sayısındaki artış düşünülürse de yapmanız gerekenler arasında durmadan işletmenizi büyütüp geliştirecek olan yeni fikir ve uygulamalar da bulunuyor.

Bütün bunların arasında muhasebe işlemleri gibi hassas takip gerektiren konuları göz ardı edemez ve hata yapamazsınız. Ancak tüm bunlar için ayıracağınız vakit ve iş gücü konusunda da büyük bir tasarruf göstermelisiniz. İşte bu noktada Bizim Hesap sayesinde muhasebe işlemlerinde banka entegrasyonu kolaylığı ile pek çok avantaj elde edebilirsiniz.

Riskleri ve Yükleri Azaltın

Birçok işletmenin en büyük sorunları arasında gelir ve gider takibinin yapılması yer alıyor. Özellikle de küçük ya da orta ölçekli olan işletme sahipleri personel maliyetini de düşürmek için pek çok işi kendi başlarına yapıyor. Bu durum da bazı hataların yapılması kaçınılmaz oluyor.

Çalışanların sigorta ya da maaşlarının gecikmesi, bir verginin son ödeme tarihini kaçırmak, alınacak olan ödemeleri unutmak gibi pek çok sorun yüzünden işletmelerin yıllık ciro oranlarının düşmesi söz konusu olabiliyor. Bu yüzden de Bizim Hesap sayesinde ön muhasebe işlemlerinde banka entegrasyonunu kullanmak pek çok iş kalemini kolayca halletmeniz anlamına geliyor.

Avantajları Keşfedin

Bizim Hesap sayesinde muhasebe işlemlerinizde banka entegrasyonu gerçekleştirerek gelir ve giderlerinizi, ödemelerinizi, faturalarınız ve ön muhasebe kapsamındaki tüm işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Çok sayıda banka ile anlaşmalı olan Bizim Hesap sayesinde banka üzerinden yapacağınız işlemlerin hepsini her an erişebileceğiniz Bizim Hesap paneli üzerinden takip edebilirsiniz.

Bizim Hesap banka entegrasyonu sayesinde hesaplarınızın her zaman güncel kalmasını sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla bu işlemi manuel olarak yapmanız gerekmez. Aynı şekilde cari hesaplarınız da her zaman otomatik olarak günceller. Dolayısıyla çek, senet ve nakit girişlerini otomatik olarak algılayarak hesaplarınızın güncellenmesini sağlar.

Banka entegrasyonları ekstre takibi konusunda da size yardımcı olur. Bizim Hesap ile gerçekleştireceğiniz banka entegrasyonlarında çalıştığınız bankaların ekstrelerini sisteme aktarabilir ve bunları istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Faturalarınızın otomatik olarak kapatılması da yine Bizim Hesap banka entegrasyonu ile kolayca gerçekleştirebileceğiniz bir işlemdir. Sisteme kayıtlı olan faturalarınız için akıllı teknoloji sayesinde kontrol sağlanır ve açık olan faturalarınız kapatılır.

Giderleriniz hepsi için de yine banka entegrasyonu kolaylığını kullanabilirsiniz. Hepsini kolayca gerçekleştirebileceğiniz işlemlerin takibini, ödeme zamanlarını manuel olarak kontrol etmek yerine sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Periyodik olan ödemeleriniz için de Bizim Hesap ile banka entegrasyonunun kolaylığından faydalanabilirsiniz. Banka ücretleri, vergi ödemeleri gibi her zaman yapmanız gereken ödemeler için Bizim Hesap ön muhasebe programı sayesinden iş yükünüzü azaltabilirsiniz.

Personele maaşlarınızın ödemesi için de yine bu teknoloji ve entegrasyonun faydasını göreceksiniz. Ayrıca kontrol etmeniz gereken bu gibi detaylar için Bizim Hesap ön muhasebe programı entegrasyonu anlaşmalı bankalar kapsamında maaş ödemeleri için de size büyük bir kolaylık sağlar.

Vaktinizi Fırsata Çevirin

Rakipleriniz hızla yol alırken yarışın gerisinde kalmak istemiyorsanız siz de hemen Bizim Hesap’ı tercih edin. Banka entegrasyonları sayesinde titizlik gerektiren ödemeler ve nakit akışı konusunda çok daha kolay bir yöntem ile sağlıklı çözümler geliştirin.

Alanında uzman olan ekibi ile destek veren Bizim Hesap sizin için 14 günlük deneme süresi de sunuyor. Bu süre içinde Bizim Hesap avantajlarını test edebilir ve memnun kalmanız halinde devam edebilirsiniz.

Siz de hemen Bizim Hesaplı olun, rahat edin!

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.