29.08.2019

Ön Muhasebe Programı ile E-Fatura Almak ve Göndermek Kolay Mı?

Ön Muhasebe Programı ile E-Fatura Almak ve Göndermek Kolay Mı?

Dijital dünyanın çözümleri ile işleri daha kolay ve kısa sürede halletmek mümkün. Peki, e-fatura alıp göndermenin de Bizim Hesap ile çok kolay olduğunu biliyor musunuz?

Ön muhasebe, genel muhasebenin temelini oluşturduğu için yapılan her bir işlem doğru ve titizlikle yapılmalıdır. Yapılan işlemlerin arasında önemli işlemlerden biri de fatura kesmek oluyor. Son yıllarda, gelişen teknoloji sayesinde fatura kesmek ve bu faturaları saklamak da oldukça kolaylaştı.

Aynı şekilde e-fatura almak ve göndermek de.

Faturaları Posta ile Göndermekle Uğraşmayın

Kestiğiniz faturaları kargo ile göndermek hem çok zaman isteyen hem de maliyetli bir iş. Özellikle de ürün ya da hizmet satışının gerçekleştiği anda kesilen faturanın haricinde tekrar aynı faturanın bir nüshasının yollanması oldukça zahmet gerektirebilen bir durum.

Bu gibi durumlarda ise artık kargo ya da posta ile uğraşmanıza gerek kalmıyor. İki tarafı da birbirine bağlayan bir sistem ile e-faturaya geçtiğiniz andan itibaren fatura almak da göndermek de çok kolay oluyor.

Çok geniş bir bulut sisteminde saklanan bütün e-faturalarınız için lojistik bir avantaj sağladığınız gibi dilediğiniz faturayı bulmanız da kolaylaşıyor. Bu da özellikle geçmiş zamana ait olan faturaları tekrar bulup çıkarmak zorunda kalmanız gereken durumlar için avantaj sağlıyor. Ayrıca tekrar gönderimi gerektiğinde de yine dijital ortam üzerinden halletmek mümkün oluyor.

Bizim Hesap ile Fatura Alıp Göndermek Daha Kolay

Dijital ortamda halledebileceğiniz pek çok finansal işleminizin yanı sıra e-faturalarınızı oluşturmak, arşivlemek, göndermek için de kolaylık sunan Bizim Hesap sayesinde siz de kolayca e-fatura alıp gönderebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde çok basit birkaç işlem ile fatura gönderimi yapabileceğiniz Bizim Hesap panelinde, dilerseniz e-faturanızı masaüstüne kaydederek e-posta olarak ayrıca da gönderebilirsiniz.

Yapılan alışverişin online olup olmadığı, online ise hangi siteden ürün ya da hizmet satın alındığı gibi belli başlı bazı bilgileri girdiğiniz takdirde e-faturanızı gönderebilirsiniz. Bunun haricinde satış işleminin üzerinden gerçekleştiği ürün de gönderilecekse kurye ya da kargo gibi seçenekleri de e-faturanızı göndermek üzere düzenlerken tercih edebilirsiniz.

Çok kolay olmasının yanı sıra çok da temel olan birkaç adım sayesinde gerçekleştirebileceğiniz e-fatura göndermek ya da alma işlemi sayesinde hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmiş olacaksınız.

Üstelik bilgilerin kaybolmasının kesinlikle önlendiği ve titizlikle korunduğu bulut sistemi sayesinde hiçbir faturayı fiziki bir ortamda arşivlemek zorunda da kalmayacaksınız.

E-Fatura İşlemleriniz İçin Bizim Hesap’a Ücretsiz Kayıt Olun

Bizim Hesap ile siz de bu kolaylığı elde edebilirsiniz. Uzman ekibimiz ile destek verdiğimiz kurulum sürecinde hiçbir ek ücret almadan 14 günlük deneme süresinden faydalanmanızı sağlıyoruz. Piyasa ortalamasının üzerindeki hizmet kalitesi ve piyasa ortalamasının altında kalan bütçesi ile çok kaliteli bir deneyim sunan Bizim Hesap ile siz de finansal işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hemen Bizim Hesap Ön Muhasebe Programına göz atın ve işlerinizi kolaylaştırın.

Bizim Hesap’ın sizler için sunduğu hızlı ve kolay e-fatura entegrasyonu hakkında daha fazla bilgiye erişmek için şimdi tıklayın.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.