Bizim Hesap’a Geçiş Yapmak Çok Kolay

Sadece 3 Adımda Bizim Hesaplı Olun

Ek maliyet, kurulum ya da personel eğitimine ihtiyaç duymadan sadece 3 adımda Bizim Hesap’ın avantajlı dünyasıyla tanışın. Ön muhasebe işlemlerinizi sadeleştirin, kolaylaştırın ve hızlandırın.

Hemen Katıl
1

Ücretsiz Kayıt Ol

Bizim Hesap’ın IOS ve Android uygulaması üzerinden ya da www.bizimhesap.com adresinden hemen kayıt olun, kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde herhangi bir eğitim almadan ekibinizle birlikte programı kullanmaya başlayın.

2

Hızlı Müşteri Aktarımı

Kayıtlı olan müşteri, ürün ve tedarikçilerinizin bilgilerini kolayca Bizim Hesap’a aktarmak için excel dosyalarınızı destek@bizimhesap.com adresine göndermeniz yeterli. Müşterilerinize kestiğiniz faturaları, açık hesap bakiyelerini, çek bakiyelerini, senet bakiyelerini ve ciroyu tek ekrandan takip edin.

3

Kolay E- Fatura Entegrasyonu

E-fatura kullanıyorsanız sözleşmeyi imzalamanız, e-fatura kullanıcısı değilseniz faturanızı taratıp bize göndermeniz yeterli. Tek tıkla tüm faturalarınızı görüntüleyin, dilerseniz cep telefonunuzdan e-fatura işlemlerinizi yönetin. Aynı gün içerisinde sizi Bizim Hesap'lı yapalım...

Neden Bizim Hesaplı Olmalısınız?

İşletmenizin büyümesini sağlayan, ön muhasebe işlerinizi kolaylaştıran özellikler Bizim Hesap’ta.

 • Online Kullanım Kolaylığı

  Yer ve zamandan bağımsız olarak, internetin olduğun her yerden tüm ön muhasebe ve finansal işlerinizi yönetin.

 • Ekonomik Çözümler

  Herhangi bir ek maliyet, kurulum ya da yatırım bedeli ödemeden ön muhasebe işlemlerinizi ve finansal operasyonlarınızı gerçekleştirin. Benzerleriyle kıyaslandığında uygun maliyeti ile ön plana çıkan Bizim Hesap’ın gelişmiş özelliklerinden ve kullanıcılarına sunduğu kampanyalardan ekonomik şekilde faydalanın.

 • 30 Günlük Deneme Süresi

  Bizim Hesap’ın ücretsiz deneme avantajından faydalanın, memnun kalırsanız abone olun.

 • E-Fatura Entegrasyonu

  E-fatura başvuru sürecini Bizim Hesap ile hızlandırın. Başvuru Formu ile e-fatura başvurusunu kolayca yapın; kolay, hızlı ve ekonomik şekilde fatura gönderin veya alın. Tek tıkla tüm faturalarınızı görüntüleyin, dilerseniz cep telefonunuzdan e-fatura işlemlerinizi yönetin.

 • E-Ticaret Entegrasyonu

  E-Ticaret ile uğraşanlara özel gelişmiş çözümler sunan Bizim Hesap’ın e-ticaret entegrasyonu ile n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com vb. sitelerdeki satışlarınızı sisteme otomatik olarak aktarın. Faturalarınızı hızlı bir şekilde kesin ve müşterilerinize yollayın.

 • Banka Entegrasyonu

  Çok sayıda banka ile işbirliği yaparak rakiplerine fark atan Bizim Hesap ile tüm banka işlemleriniz otomatik olarak programa aktarılır. Banka hareketleri doğrultusunda hesap bakiyeleriniz ve cari hesaplarınız otomatik olarak güncellenir. Banka hesaplarındaki tüm hareketlerinizi tek ekranda görüntüleyin, dilediğiniz an güncel ya da geçmişe yönelik hareketleri kontrol edin.

 • Özel Avantajlar ve Kampanyalar

  Sadece Bizim Hesap’ta bulabileceğiniz kampanya ve avantajlarla hem zaman hem de nakit kazanın. Herhangi bir ek ücret ödemeden, Bizim Hesap’a abone olarak ücretsiz Woocommerce entegrasyonu ve Opet’te %4'e varan indirim kampanyalarından faydalanın. Ayrıca ekstra kullanıcı için para ödemeden tüm ekibinizle birlikte Bizim Hesap’ı güvenli bir şekilde kullanın.

 • Ücretsiz Destek

  Fiba Holding ve Finberg’in yatırım gücünü arkasına alan Bizim Hesap ile ihtiyacınız olduğunda, her biri alanında uzman kişilerden oluşan büyük bir kadronun varlığını ve desteğini daima yanınızda hissedin.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin