Entegra Banner Logo

Entegra Entegrasyon Ayarları

Entegra Bilişim'de hesabınız varsa, yukarıda sizin için oluşturulmuş olan API şifresini Entegra bilişim ekibi ile paylaşın.

Entegra Entegrasyonu

E-ticarete adım atarken seçeceğiniz altyapı Entegra ise Bizim Hesap sayesinde ticari faaliyetlerinizi daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Entegra, e-ticarete girmek isteyen markalar için hem büyük pazaryerlerinin birçoğuna entegrasyon olanağı sunuyor hem de bunlardan bağımsız bir domain ile kendi sitenize sahip olmanızı sağlıyor. Pek çok farklı tema seçimi ile web siteniz için güzel bir tasarım oluşturabilir, Excel ya da xml dosyası üzerinden ürünlerinizin hepsini girebilirsiniz. Bununla birlikte Gittigidiyor, Trendyol, Hepsiburada, N11 ve daha pek çok pazaryeri ile entegre bir şekilde de çalışabilirsiniz.

Bizim Hesap ile Entegra Entegrasyonunun İşletmenize Faydaları

Bizim Hesap sayesinde de Entegra ile sahip olacağınız avantajlara çok daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Bizim Hesap sayesinde nerede satış yaparsanız yapın ürünlerinizin hepsini tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz. Hem sahip olacağınız bağımsız domain üzerinden hem de pazaryerlerinden satacağınız ürünlerin fatura kesimini, kargo takibini, sipariş teslimini, iade ve iptal işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticarette en büyük rekabet avantajlarınızdan biri de operasyon yükünüzü hafifletmek olacaktır. Bu açıdan Bizim Hesap ile pek çok işlemi kolayca yerine getirebilirsiniz. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi pratik bir şekilde yaparken online olduğunuz her yerden de sisteme erişim sağlayabilirsiniz.

30 günlük deneme süresi ile Bizim Hesap avantajlarını siz de tanıyın. Profesyonel ve alanında uzman olan ekibimizden destek alarak Bizim Hesap ile Entegra Entegrasyonunu hemen gerçekleştirin.

1. Entegra Bilişim’e giriş yapın.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin