Ucretsiz Kargo Entegrasyonu Bizim Hesap

Ücretsiz Kargo Entegrasyonu

Bizim Hesap ile kargo entegrasyonlarınızı, ayarlar menüsünden kendiniz ücretsiz olarak devreye alarak, Yurtiçi, Aras, UPS, MNG, Sürat, PTT, Akman ve ByExpress ile kendi anlaşmalarınız dahilinde kargo gönderebilir, gönderilen kargo takip kodlarının otomatik olarak N11, Trendyol, GittiGidiyor, ÇiçekSepeti ve Farmazon tarafına bildirilmesini sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret Girişimlerinizde Kargo Entegrasyon Masraflarından Kurtulun

Bir e-ticaret girişiminin başarıya ulaşmasında pazaryerlerinin payı yadsınamaz ölçüde büyüktür. Bu yüzden de pazaryeri entegrasyonunun yapılması ve bu taraftaki aksiyonların da takip edilmesi gerekir.

Birçok ön muhasebe programının aksine, Bizim Hesap sayesinde e-ticaret entegrasyonlarının ücretsiz olmasının yanı sıra kargo entegrasyonunu da tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirebilmeniz mümkün.Bu sayede, bir siparişin tamamlanmasından sonra alıcıya ürünü ulaştırmak için anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi ile ürünü gönderirken takibini de çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kargoya verilen üründen sonra alacağınız takip numarasını otomatik olarak satışın gerçekleştiği pazaryerine iletebilir, böylelikle de siparişin alıcı tarafından sorunsuz bir şekilde takip edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bizim Hesap’ta Kargo Entegrasyonu Hem Ücretsiz Hem De Çok Kolay

Bizim Hesap’a benzer uygulamalar; hem e-ticaret entegrasyonlarını hem de kargo entegrasyonunu neredeyse uygulamanın kendi ücreti kadar ek bir ücretle kullanıcılarına sunarken, Bizim Hesap tüm bu entegrasyonları kullanıcılarınatamamen ücretsizolarak sağlıyor. Üstelik Bizim Hesap; e-ticaret uygulamaları ve buna bağlı kargo hizmetlerine ait entegrasyonları ücretsiz sağladığı gibi, bu entegrasyonları kullanıcıların uygulayabileceği bir kolaylıkta da sunuyor.

Bizim Hesap ayarlar menüsü üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bu işlem sayesinde tek tek takibe gerek kalmadan entegre olduğunuz pazaryerlerinin hepsi için aynı uygulamayı sürdürebilirsiniz. Bu sayede de müşteri memnuniyeti maksimum düzeyde koruyabilir, marka güvenilirliğinizi artırabilirsiniz.

Yüzlerce sipariş arasında kaybolmadan, her bir pazaryeri için tek tek işlem yapmaya gerek kalmadan kargo entegrasyonunu Bizim Hesap ile ücretsiz bir şekilde gerçekleştirerek zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

Yurtiçi, Aras, UPS, MNG, Sürat, PTT, Akman ve ByExpress ile göndereceğiniz kargolarınızın tümü için alacağınız takip numarasını otomatik olarak N11, Trendyol, GittiGidiyor, ÇiçekSepeti ve Farmazon’a ileterek operasyonel yükünüzden bir kalem daha eksiltilebilirsiniz. Hem hızlı hem de güvenilir olan bu yöntem sayesinde iki dev pazaryerinde sipariş trafiğinde avantaj elde edebilirsiniz.

Rakipleri herbir kargo entegrasyonu için kullanıcılarından ilave ücretler talep ederken, Bizim Hesap ilegüvenilir ve tamamen ücretsizolarak gerçekleştireceğiniz kargo entegrasyonu için hiç beklemeyin. Göndereceğiniz ürünlerin alıcısı tarafından da kolaylıkla takip edilmesini sağlarken fazladan bir operasyonun yükünü daha almayın.

Siz de hemen Bizim Hesap’ıne-ticaret sitelerine özel sunduğu bütün avantajlardanfaydalanın. Üstelik ek kurulum ve eğitim bedeli olmadan kolaylıkla başvuru yapabileceğiniz Bizim Hesap’ta daha farklı onlarca avantaj dasizleri bekliyor.Pek çok konuda yükünüzü hafifletecek olan Bizim Hesap sayesinde e-ticarette çok daha fazla satış yapabilmek için esas işinize odaklanacak vakti yaratabileceksiniz. Hemen siz de Bizim Hesaplı olun!

Hemen Tanışalım

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

30 Gün Ücretsiz Deneyin