07.08.2018

e-Tahsilat Nedir, vantajları Nelerdir?

e-Tahsilat Nedir, vantajları Nelerdir?

Mevcut tahsilatlarınızı zamanında gerçekleştirebilmek bütün şirketler için hayati bir önem taşır. Geciken tahsilatların yarattığı nakit akışı sorunları kimi zaman işletmenin faaliyetlerini durma noktasına getirir. E-tahsilat özellikle dijital platformlarını etkin bir şekilde kullanan şirketlerin başlıca tahsilat sistemi haline dönüşüyor.

Sanal POS nedir?

E-tahsilat sisteminin en çok kullanılan aracı ‘Sanal POS’ şirketlere kredi kartından bir POS makinesi olmadan ödeme alma imkanı sunar. Tüm işlemler internet üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleşir. Müşterilerin Sanal POS üzerinden size ödeme yaparken aklındaki şüpheleri yok eden 3D Secure gibi sistemler ile güvenlik ön plandadır.

E-tahsilatın madde madde avantajları

• E-tahsilat için ayrı bir kurulum ücreti ödemezsiniz. E-tahsilat Bizim Hesap gibi online muhasebe programlarının içinde bulunan bir özelliktir

• E-tahsilat nakit akışınızı geliştirir. İşletmenizin daha az nakit problemi yaşamasını sağlar.

• İnternet üzerinden ödeme tahsilat sistemleri şüpheli alacak riskinizi azaltır. Carileriniz ile online ödeme yöntemleri üzerinden bağlı olmanın kolaylaştırır.

• Otomatik hatırlatmalarla tahsilatlarınızı unutmamanızı sağlar.

• E-tahsilat sistemleri maliyet açısından avantajlıdır. Geleneksel tahsilat yöntemlerinin can sıkan masraflarını minimize eder.

• Bu modern tahsilat sistemi ile borçlularınızı bir düzen içerisinde tutmanıza olanak tanır.

• Bizim Hesap tüm tahsilatlarını tek bir platform üzerinden görüp kontrol olanağı verir.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.