25.03.2020

E-ticaret İşletmeleri İçin E-fatura Entegratörleri ile İşlem Daha Kolay

E-ticaret İşletmeleri İçin E-fatura Entegratörleri ile İşlem Daha Kolay

E-ticaretteki operasyon yükünüzü hafifletmek için devamlı yapmanız gereken iş kalemlerinizin bir çoğunu Bizim Hesap ile hızlıca halledebilirsiniz.

E-ticaret yaparken yalnızca kendi mağazanız üzerinden değil, büyük pazaryerleri için de operasyonu yürütmeniz gerekiyor. Ürünlerinizin fiyatları, stokları, sipariş ve teslim durumları, iadeleri gibi pek çok işlemi de tek tek takip etmek oldukça zor oluyor. Bunun yerine devletin yetkilendirdiği ve ilgili devlet sistemleri ile uyumlu çalışan entegratörler ile e-fatura kesmek gibi pek çok işlemi kolayca halletmek mümkün oluyor. Bunların en hesaplısı da Bizim Hesap!

E-ticaret Pazaryeri Mağazanızı Ön Muhasebe Programınız ile Entegre Edin, Rahat Edin

E-ticarette pek çok işlemi birkaç tık ile hallederken fatura kesme işlemleriniz için de bu rahatlığa sahip olabilirsiniz. Üstelik yalnızca mağazaya gelip elden alışveriş yapan tüketicilerin yerine muhattaplarınız da aslında elektronik ortamda oluşturulmuş hesaplar olacak. Yani, bir ürünün iadesi için kimse elinde ürün ve fatura ile sizin mağazanıza gelmeyecek. Bu durumda da işlerin takibini daha sıkı tutmak ve geniş bir alana yayılabilecek olan satış potansiyelinizi doğru yönetmek önemli.

E-fatura entegrasyonu bu anlamda marka sahiplerine çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ettiren bu sistem sayesinde kesilen ya da iadesi yapılan faturaların takibi de çok kolay bir şekilde yapılabiliyor. Bununla birlikte pek çok faydası da bulunuyor:

  • Kağıt fatura kesmeyeceğiniz için işletmenizdeki gider masrafı düşüyor,
  • Faturayı dijital ortam üzerinden yollamanız gerekmediği için kargo masrafı kalmıyor,
  • Dijital ortam üzerinde saklanabildiği için faturaları arşivlemek için ekstra bir yer açmanız gerekmiyor,
  • Bulut sistemi üzerinde saklanabileceği için hiçbir şekilde kaybolma riski olmuyor,
  • Daha hızlı hazırlamanız mümkün olduğu için tahsilatta da gecikme yaşanması ihtimali azalıyor.

Tüm bu faydaları düşünüldüğü zaman e-fatura kullanmanın faydası açıkça belli oluyor. Peki, Bizim Hesap size başka neler sağlıyor?

Tek Panelde Tüm Yönetim

Başta da dediğimiz gibi mevzu bahis yalnızca sizin websiteniz olmayacaktır. Büyük pazaryerlerine girmeniz halinde çok daha büyük bir kitleye de erişmiş olacaksınız. Bu da daha fazla satış yapmanız anlamına gelecek ve sizin için işlerin takibinin de biraz daha sıkı tutulması gerekecek.

Bizim Hesap ile e-ticaret pazaryeri mağanızın entegrasyonunu gerçekleştirdiğiniz zaman yapacağınız bütün işlemlerde operasyon yükünüz hafifleyecektir. Üstelik Bizim Hesap üzerinden kestiğiniz e-faturaları tek bir ekrandan takip etmenin yanı sıra, stoklarınızı, iadelerinizi, teslimatlarınızı da aynı ekrandan takip edebilirsiniz.

Donanımlı ve profesyonel ekibi ile her zaman müşterilerinin yanında olan Bizim Hesap’ta aklınıza takılan en ufak detay için bile cevap alabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde işleyen sisteminiz ile ilgili verilmesi gereken bir destek için daima bize ulaşabilirsiniz.

E-ticaret pazaryeri mağazanızı ön muhasebe programınız ile kolayca entegre etmek ve kolay e-fatura entegrasyonu, kolay gelir-gider takibi, kolay üretim ve stok takibi gibi sayısız özellikten faydalanmak istiyorsanız, Bizim Hesaplı olmak için çok sebebiniz var demektir. Bizim Hesap’ın ücretsiz e-ticaret entegrasyonu sağladığı tüm pazaryerlerini görmek için şimdi tıklayın. Siz de hemen şimdi başvuru yapabilirsiniz.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.