21.09.2020

E-faturada Entegratör Değişimi Nasıl Yapılır?

E-faturada Entegratör Değişimi Nasıl Yapılır?

Birçok işlemi tek başınıza yapmak zorunda olduğunuz, adım adım takibinde kalıp olumlu sonuçlandığından emin olmanız gerektiği zamanlar aslında geride kaldı. Artık pek çok işlemi “bi’tık” ile halledebilirsiniz.

Her geçen gün daha da dijitalleşme gösteren satış ve satın alma davranışları e-fatura kullanımını da zorunlu kılıyor. Hatta geçiş zorunluluğu belli kanunlar kapsamında getirilmiş de bulunuyor. Bu sebeple e-ticaret yapmak demek artık e-fatura kullanmak demek oluyor. Bununla birlikte çok sayıda entegratör de bulunuyor ve siz entegratör tercihlerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz.

Entegratör Değişimi Nasıl Gerçekleşir?

Özellikle Bizim Hesap için bu işlem çok kolay! Mevcut entegratör firmanızla bağlayıcı bir sözleşmeniz bulunmuyor ya da süresi dolmuş bulunuyorsa bu durumda Bizim Hesap’a kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bunun için çok basit 3 temel adımı uygulayarak geçiş işleminizi kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz:

  1. Ücretsiz Kaydolun  

Bizim Hesap’ın kullanımı kolay arayüzü eğitim almanızı gerektirmez. Kullanım kolaylığı sayesinde hemen üye olabilir ve değişim işlemleriniz için gereken basamakları tamamlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimhesap.com adresinden ya da iOS ve Android işletim sistemleri için mevcutta olan mobil uygulamamız ile hemen kaydolmanız.

  1. Hızlıca Müşterilerinizi Aktarın  

Aktarım işlemini de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kayıtlı olan müşterilerinizi, ürünlerinizi ve tedarikçilerinizin bilgilerini bir excel dosyası içerisinde destek@bizimhesap.com adresine mail atmanız. Akabinde aktarım işlemi gerçekleştirilir ve siz de faturalarınızı, açık hesap bakiyelerinizi, çek bakiyelerinizi, senet bakiyelerinizi, cari hesaplarınızı tek bir ekran üzerinden kolaylıkla yürütebilirsiniz.

  1. E-fatura Entegrasyonunu Tamamlayın  

Hali hazırda bir e-fatura kullanıcısı iseniz yalnızca sözleşmeyi imzalamanız yeterli olacaktır. Eğer henüz e-faturaya geçiş yapmadıysanız da normal faturanızı taratıp bize göndermeniz yeterli. Sonrasında tüm faturalarınızı tek bir panel üzerinden görüntüleyebilir ve hepsine anında erişebilirsiniz.

Neden Bizim Hesap?

Geçiş kolaylığı sunduğu gibi kullanım kolaylığı ve fiyat avantajı da sunan Bizim Hesap sayesinde işlemlerinizi çok daha kısa bir sürede yapabileceksiniz. Bu sayede esas işinize odaklanabileceksiniz.

Bizim Hesap sayesinde online kullanım kolaylığının rahatını yaşayacaksınız. İnternet olan her yerden panele erişebilecek, mobil uygulamalar üzerinden bile faturalarınızı görüntüleyebileceksiniz. Bu kullanım kolaylığının yanı sıra Bizim Hesap’ın uygun maliyet avantajı da bütçenize dost. Ek kurulum maliyeti olmadan kolayca üye olabileceğiniz Bizim Hesap piyasada rekabetçi bir fiyat avantajı ile size hizmet sunuyor.

Bizim Hesap sayesinde e-ticaret sitelerinin entegrasyonlarını da gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hangi pazaryerinde satış yapıyor olursanız olun, tek bir panel üzerinden hepsinden gelen siparişleri yönetebilir, hepsi için fatura oluşturabilirsiniz. Birlikte çalıştığı müşterilerine sayısız özel avantaj ve kampanya fırsatı da sunan Bizim Hesap sayesinde tüm işlemleriniz için kolay çözümler geliştirebilirsiniz. Üstelik 14 günlük ücretsiz deneme süresi ve ücretsiz destek fırsatı da yine Bizim Hesap’ta!

Siz de şimdi Bizim Hesaplı olun, kolay çözümlerle hemen tanışın!

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.