14.03.2019

Online Pazaryeri Entegrasyonunun Önemi

Online Pazaryeri Entegrasyonunun Önemi

Pazaryeri Entegrasyonu, e-ticaret kavramının hayatımızda iyice yer etmesiyle birlikte ortaya çıkan entegrasyon çeşitlerinden birisi. Bildiğiniz üzere hayatımızdaki pazar kavramı, birçok ürün grubunu rahatlıkla bulabildiğimiz geniş, açıkhava mekanları ifade ediyor. Peki bu kavramı dijital dünya ile birleştirdiğimiz zaman aklımıza ne gelir? İhtiyaçlarımızı gidermek için birçok farklı kategoride ürün satışı sunan satıcıların toplandığı ve dolayısıyla ihtiyaç sahiplerinin de sıklıkla girdiği internet alışveriş siteleri, online pazaryerlerimizdir. Bu online pazaryerlerinin sistematik bir biçimde işlemesi ve hem satıcıya hem de kullanıcıya kolaylık sağlaması için de kesinlikle pazaryeri entegrasyonu yazılımlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

N11, Gittigidiyor gibi birçok bilindik online pazaryerleri bu entegrasyon sistemlerini kullanmaktadır. Bu firmalar sizden komisyon ya da listeleme ücreti alarak, ürünlerinizi kullanıcılarınıza ulaştırmanızı sağlar. Peki pazaryeri entegrasyonlarının sizlere ne gibi faydaları bulunmaktadır?

  • Günümüzde kullanıcılar artık internetten alışveriş yapmaktadır, bu sayede müşterilerinizi arttırma imkanı elde edersiniz.
  • İnternet üzerinden alışveriş yapan kullanıcıların büyük çoğunluğu bu tip pazaryerlerine üyedir.
  • Bu entegrasyon ile hızlı bir biçimde ürün ekleyebilir, aynı zamanda ürünlerinizi anında satışa çıkarabilirsiniz.
  • Entegrasyon ile reklam olanağı da artar.
  • Marka ve ürünlerinizin tanıtılması kolaylaşır.
  • Ürünleriniz daha fazla kişiye ulaşır.

Bizim Hesap ile Online Pazaryerleri Entegrasyonları Artık Çok Kolay

Bizim Hesap’ta; N11, n11pro, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon ve Trendyol gibi toplamda yirmiden fazla e-ticaret sitesinde kullanabileceğiniz pazaryeri entegrasyonları sayesinde farklı kanallardaki online satışlarınızı tek bir ekran üzerinden yönetebilir ve müşterilerinize hızlı bir şekilde fatura kesebilirsiniz. Ayrıca, yine ücretsiz olarak sunduğumuz sanal mağaza eklentileriyle tüm online satış süreçlerinizi kolay bir biçimde takip edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Bizim Hesap ile Pazaryeri Entegrasyonlarının Avantajları

  • Birçok online pazaryerine ait işlemi tek bir ekrandan görebilirsiniz.
  • Çalıştığınız online pazaryerleri için yapmanız gereken; stok takibi, fatura kesimi gibi ön muhasebe işlemlerini kolay ve hızlı halledebilirsiniz.
  • Kullanımı kolay ara yüz sayesinde farklı e-ticaret sitelerinden yaptığınız satışları, ürün stoklarını ve müşteri hesaplarını kolayca takip edebilirsiniz.
  • Üstelik tüm bu işlemleri ofis dışındayken de kullanabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.