28.07.2021

E-Ticaret Programları Bizim Hesap ile Entegre

E-Ticaret Programları Bizim Hesap ile Entegre

Dijital kanallardan satışların, özellikle de pandemi dönemi ile birlikte zirve yaptığı bugünlerde siz de e-ticaretteki performansınızı Bizim Hesap ile arttırın.

E-ticarette hızlı olmak ve hem taleplere hem de gelişmelere ayak uydurabilmek çok önemli. Bu sebeple de e-ticaret yapmak isteyen her işletmeyi çok daha kolay bir şekilde dijital dönüşüme adapta edebilecek çözüm bulunuyor. Hazır e-ticaret altyapıları ile birlikte çok kısa bir sürede kendi internet sitenizi oluşturmanız ve satış yapmaya başlamanız mümkün oluyor.

Bizim Hesap ile E-Ticaret Entegrasyonu Sağlayın

Pek çok küçük ya da orta ölçekli işletme bir internet sitesinin kurulum aşamasında hem çok fazla zaman hem de çok fazla maliyet kaybedebiliyor. Bunun yerine TicimaxOpencartDopigoWoocommerceT-SoftShopify, İdeasoftİmağazaShopphpProticaretWhmcsFaprikaİnsoplusKronos TeknolojiGaniparaOmni E-ticaretPlatinMarket altyapıları tercih edebilirsiniz.

Kısa bir süre içinde e-ticaret sitenizi, yani sanal mağazanızı oluşturarak satışa başlayabilirsiniz. Bununla birlikte her birinin kendi bünyesindeki farklı avantajlar/ucretsiz-e-ticaret-entegrasyonlari/ ve özelliklerden de faydalanabilirsiniz. Örneğin; Ganipara’nın anlaşmalı kargo seçenekleri sizin için cazip gelebilir ya da Faprika’nın uçtan uca iş modelinize göre değiştirebileceğiniz Premium paketi ile ihtiyacınızı tam olarak karşılayabilirsiniz.

Dijital kanallar sayesinde çok daha fazla müşteriye ulaşıp satışlarınızı artırabilirsiniz. Bu sebeple de hazır e-ticaret altyapılarının başlıcaları olan T-ShopShopifyWooCommerce, Opencart, İdeasoft ve diğer pek çok hazır e-ticaret altyapısı ile hiç zaman kaybetmeden ve daha az maliyetle kendi e-ticaret sitenizi oluşturabilirsiniz.

Ürünlerinizi dijital ortamda satmak için faydalanabileceğiniz bu sistemdeki iş yükünüzü de Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap entegrasyonu ile hafifletebilirsiniz. Bizim Hesap entegrasyonu sayesinde ürünlerinizin fiyat ve stok bilgilerini kolayca güncelleyebilir, sipariş durumunu görüntüleyebilir, hem fiziki mağazanızda hem de sanal mağazanızdaki satışlarınızı takip edebilirsiniz.

Bizim Hesap ile Ön Muhasebe İşlemleri’nin Yönetimi Çok Kolay

Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile tüm işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Satış yaptığınız zaman ürünlerinizi, siparişlerinizi tek tek kontrol etmek yerine Bizim Hesap yönetim paneli üzerinden hepsinin tek kalemde kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Sayısız e-ticaret altyapısı ile entegre olabilen Bizim Hesap sayesinde satış yaptıktan sonra stoklarınızın durumunu görebilirsiniz. Bir ürünün fiyatını değiştirmek için tek tek uğraşmak yerine Bizim Hesap üzerinden ürünü, entegrasyonun yapılmış olduğu tüm platformlar üzerinden sağlayabilirsiniz. Müşterinizin satın alma işlemini tamamladıktan sonra kolayca e-fatura oluşturabilir, ürünün ona teslim edilme sürecine kadar takip edebilir ve iptal ya da iade işlemleri için de hızlıca aksiyon alabilirsiniz.

Bizim Hesap’ın sunduğu ücretsiz entegrasyon hizmeti ile siz de iş yükünüzü azaltabilir ve daha hızlı aksiyon alarak hem satışlarınızı hem de müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz. Kullanımı kolay arayüzü ile işlemlerinizi kolayca yapabilir, iOS ve Android işletim sistemi uyumlu mobil uygulamaları ile internet erişimi olan her yerden panele ulaşabilirsiniz. Siz de Bizim Hesap’ın sayısız özellik ve ücretsiz sunduğu onlarca avantajdan yararlanmak için hemen Bizim Hesaplı olun!

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.