ganipara

GaniPara Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

GaniPara Entegrasyonu

E-ticaret yaparken masrafları düşürerek çok daha az maliyetle başlangıç yapmanın pek çok yolu bulunuyor. Bugün, çok farklı kriterlere göre performansı belirlenen web sitelerinde özel tasarımlar için çok büyük maliyetler gerekebiliyor. Bu yüzden de özellikle KOBİ’lerin tercihi hazır e-Ticaret altyapılarından yana oluyor. Bununla birlikte Gani Para, kullanıcıları için mevcut internet siteleri üzerinden satış yapmalarını sağlayacak farklı bir yol sunuyor.

Gani Para ile web sitenize entegre edilecek bileşenler sayesinde ürünlerinizin satın alınmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede de e-Ticaret için mevcut web siteniz üzerinden ilerlerken bir altyapı gereksinimine ihtiyaç duymazsınız. Bununla birlikte tüm operasyonda fark yaratacak bir kolaylık için de BizimHesap tarafından sunulan ücretsiz entegrasyon avantajından faydalanabilirsiniz.

BizimHesap ile Gani Para Entegrasyonu

Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap ile yapacağınız Gani Para entegrasyonu sayesinde her ürünü ve her satış kanalınızı ayrı ayrı takip etmek zorunda kalmazsınız. Hem Gani Para’da hem de diğer kanallarda ürün stok bilgilerinizi, fiyat güncellemelerinizi tek bir panel üzerinden yapabilirsiniz. Bununla birlikte sipariş gerçekleştikten sonra çok hızlı ve kolay bir şekilde e-fatura oluşturabilir, müşterinizin ürünü iade etmek istemesi halinde ise aynı kolaylıkla fatura iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

BizimHesap’ın iOS ve Android uyumlu mobil uygulamaları sayesinde internet bağlantısı olan tüm mobil cihazlardan da yönetim paneline erişim sağlayabilir ve dilediğiniz her yerden işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Siz de daha fazla kazanmak için BizimHesap ile Gani Para entegrasyonunu ücretsiz olarak hemen gerçekleştirin.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. API’yı kullanabilmeniz için API anahtarlarına ihtiyaç duyulmaktadır. API anahtarlarının temini için Ganipara yönetici panelinizi kullabilirsiniz.

2. BizimHesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

ganipara entegrasyon 1. adım

3. Açılan Ayarlar sayfasında GaniPara logosuna tıklayın.

ganipara entegrasyon 2. adım

4. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

ganipara entegrasyon 3. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.