Ganipara Logo Banner

GaniPara Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gani Para Entegrasyonu

E-ticaret yaparken masrafları düşürerek çok daha az maliyetle başlangıç yapmanın pek çok yolu bulunuyor. Bugün, çok farklı kriterlere göre performansı belirlenen web sitelerinde özel tasarımlar için çok büyük maliyetler gerekebiliyor. Bu yüzden de özellikle KOBİ’lerin tercihi hazır e-ticaret altyapılarından yana oluyor. Bununla birlikte Gani Para, kullanıcıları için mevcut internet siteleri üzerinden satış yapmalarını sağlayacak farklı bir yol sunuyor.

Gani Para ile web sitenize entegre edilecek bileşenler sayesinde ürünlerinizin satın alınmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede de e-ticaret için mevcut web siteniz üzerinden ilerlerken bir altyapı gereksinimine ihtiyaç duymazsınız. Bununla birlikte tüm operasyonda fark yaratacak bir kolaylık için de Bizim Hesap tarafından sunulan ücretsiz entegrasyon avantajından faydalanabilirsiniz.

Bizim Hesap ile Gani Para Entegrasyonu

Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile yapacağınız Gani Para entegrasyonu sayesinde her ürünü ve her satış kanalınızı ayrı ayrı takip etmek zorunda kalmazsınız. Hem Gani Para’da hem de diğer kanallarda ürün stok bilgilerinizi, fiyat güncellemelerinizi tek bir panel üzerinden yapabilirsiniz. Bununla birlikte sipariş gerçekleştikten sonra çok hızlı ve kolay bir şekilde e-fatura oluşturabilir, müşterinizin ürünü iade etmek istemesi halinde ise aynı kolaylıkla fatura iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bizim Hesap’ın iOS ve Android uyumlu mobil uygulamaları sayesinde internet bağlantısı olan tüm mobil cihazlardan da yönetim paneline erişim sağlayabilir ve dilediğiniz her yerden işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Siz de daha fazla kazanmak için Bizim Hesap ile Gani Para entegrasyonunu ücretsiz olarak hemen gerçekleştirin.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

API’yı kullanabilmeniz için API anahtarlarına ihtiyaç duyulmaktadır. API anahtarlarının temini için Ganipara yönetici panelinizi kullabilirsiniz.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin