shopify

Shopify Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Shopify Entegrasyonu

Dijital kanallar üzerinden satış yapmak pek çok işletme için satış hacimini artırmasını sağlıyor. Bu yüzden de pek çok markanın artık fiziksel bir mağazası olmasa bile bir internet sitesi mutlaka bulunuyor.

Shopify da kendi müşterileri için hazır e-Ticaret altyapısı sunuyor ve markaların dijital kanallar üzerinden satış yapabilmesini sağlıyor. Bizim Hesap Shopify entegrasyonu sayesinde de işletmeniz için gereken operasyon yükünü daha da hafifletmeniz mümkün oluyor.

Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile Shopify Entegrasyonu

Markanızın satış grafiğinin yükselmesi için esas işinize odaklanmanızı, strateji kurmanızı ve uygulamanızı sağlayacak olan vakti Bizim Hesap ile kazanabilirsiniz. Kullanımı kolay olan arayüzü sayesinde işlemleri basit adımları tamamlayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Shopify entegrasyonu sayesinde stok ve fiyat bilgilerini kolayca güncelleyebilir, sipariş aldığınız zaman hızlıca e-fatura oluşturabilir, ürünlerinizin kargo takibini, teslimini izleyebilirsiniz. İptal ve iade işlemleri için de hızlıca aksiyon almanızı sağlayan Bizim Hesap ile tüm bu işlemleri tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini korumak için de gerekli olan güncelleme ve takip işlemlerini ayrı ayrı yaparak zaman kaybetmenize gerek yok. Sadece Bizim Hesap entegrasyonu ile sitenizdeki satış sürecine ait basamakları yönetebilirsiniz.

Sayısız başka avantaj ile birlikte rakipleri arasındaki en uygun maliyeti sunan Bizim Hesap ile siz de hemen Shopify entergasyonunuzu tamamlayın. 30 günlük ücretsiz deneme süresi boyunca performansı kendiniz test edin. Hemen Bizim Hesaplı olun, işletmenizi geliştirip satışlarınızı artırarak daha fazla kazanın, daha az yorulun.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. API Key bilgisine > Shopify Api key bilgisinizi yazınız

2. Secret bilgisine > Shopify Api Password bilgisinizi yazınız

3. API versiyonunuza Shopify üzerindeki mevcut api versiyon bilgisinizi yazınız

4. Mağaza ismine ise Shopify üzerindeki mevcut mağaza isminizi yazınız

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.