Ideasoft Banner Logo

Ideasoft Entegrasyon Ayarları

IdeaSoft'da hesabınız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ideasoft Entegrasyonu

E-ticarette yükselmek, daha fazla satış yapmak için kendi alt yapınızda da takip ve yönetim işlerini çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret markanız ne olursa olsun ürünlerinizin, satışlarınızın, kargolarınızın takibini yapmak ciddi anlamda vakit kaybına sebep olabiliyor. Bununla birlikte bu dizi işlemlerde yapılabilecek küçücük bir hata işletmeler için büyük zarar riski de doğurabiliyor. Sadece mali açıdan değil, müşteri memnuniyeti açısından da eksiye düşmenize sebep olabilecek bu gibi hatalara engel olmanın yöntemi de tek panel üzerinden kolayca takip ve yönetim işlemlerini yapmaktan geçiyor.

Bizim Hesap ile Ideasoft E-Ticaret Entegrasyonu Çok Kolay

Ideasoft entegrasyonu yapmanız halinde Bizim Hesap sayesinde her ürününüz için kontrol sizde olacak. Bu entegrasyon sayesinde kolayca fatura işlemlerinizi halledebilir, ürün stoklarınızın otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilir, her bir ürün için kolayca işlem yapabilirsiniz.

Ürünlerinizin güncel stoklarda ve fiyatlarda görünmesini sağlamak, sipariş durumunu takip etmek, elektronik olarak fatura kesmek ve kesilen faturaları saklayabilmek, kargo ve iade süreçlerini kolayca takip edebilmek için yapmanız gereken tek şey Bizim Hesap ile Ideasoft entegrasyonunu gerçekleştirmek.

Basit arayüzü ile kolayca gerçekleştirebileceğiniz entegrasyon işlemlerinden sonra zamandan ve maliyetten çok daha fazla tasarruf edebileceksiniz. Ürünlerinizin takibini rahatlıkla yapabildiğiniz için hata payını minimize edecek ve müşterileriniz için çok daha kaliteli bir hizmet sunabileceksiniz.

Üstelik her sorunuz için size hizmet veren Bizim Hesap ekibi de yanınızda olacak. Siz de hemen daha çok kazanmak için Ideasoft entegrasyonunu Bizim Hesap ile gerçekleştirin.

1. IdeaSoft yönetim paneline giriş yapın.

2. Üst menüde bulunan Entegrasyonlar‘a tıklayın ve açılan menüden API‘ye tıklayın. Açılan Uygulamalar Listesi sayfasındaki Ekle butonuna tıklayın.

Ideasoft 1

3. Açılan Yeni Client Ekle pencesindeki Adı alanına BizimHesap, Yönlendirme Adresi alanına https://bizimhesap.com/web/ngn/ext/ideasoftlistener yazın ve Kaydet butonuna tıklayın.

Ideasoft 2

4. Kaydettikten sonra, ekrandaki İzin Yönetimi linkine tıklayın.

Ideasoft 3

5. Açılan İzin Yönetimi sayfadaki Ekle butonuna tıklayın.

Ideasoft 4

6. Açılan İzin Ekle penceresindeki Okuma/Yazma yetkisini seçip Kaydet butonuna tıklayın.

Ideasoft 5

7. Bu işlemleri tamamladıktan sonra IdeaSoft tarafından oluşturulan Client ID, Client Secret ve Subdomain bilgilerinizi yukarıda IdeaSoft Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan ilgili alanlara giriniz.

Ideasoft 6

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin