29.08.2019

E-Fatura’da Entegratör Firma Değişimi Bizim Hesap ile Çok Kolay

E-Fatura’da Entegratör Firma Değişimi Bizim Hesap ile Çok Kolay

E-fatura, e-irsaliye, e-defter gibi muhasebe işlemlerini yönetmenin artık hem kolay hem de çok ucuz bir yolu var. Hemen siz de öğrenin!

Entegratör firmalar aracılığı ile yapacağınız birçok işlemi artık çok daha uygun bir maliyet ile çözebilmeniz mümkün. Bizim Hesap ile sahip olacağınız avantajlar sizi hem yüksek bütçelerden hem de dijital yöntemlerle işlemlerinizi yaparken kullanacağınız karışık arayüzlerden kurtarıyor.

Bizim Hesap ile Avantaj Elde Edin

Gelir İdaresi tarafından yetkilendirilmiş olan firmalar sayesinde e-fatura, e-defter, e-fatura arşivi ve e-irsaliye işlemlerinizi halledebilmeniz mümkün oluyor. Ancak bu firmaların pek çoğu ile çalışmak için yüksek maliyetler gerekebiliyor.

Faturalama ihtiyaçlarınızın hacmi ile teknik altyapınızın yeterliliği birbirine denk olmadığı takdirde siz de bu entegrasyondan faydalanmak zorunda kalabilirsiniz. Elektronik fatura alıp göndermenizi de sağlayan bu aracılar için ise artık çok büyük bütçeler ayırmanıza gerek yok.

Bizim Hesap’ın sahip olduğu pek çok hizmetin yanı sıra e-fatura ve diğer işlemleri de çok daha uygun maliyetlerde çözüme ulaştırabilirsiniz. Bu sayede GİB’den faydalanacağınız hizmetlerin karmaşık yapısına ve zorlayıcı koşullarına da gerek kalmadan işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Bizim Hesap ile Her Şey Elinizin Altında

Özel entegrasyon sayesinde yapacağınız tüm işlemler Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği kurallar doğrultusunda gerçekleşir. 7/24 çalışabilen sistemler sayesinde herhangi bir gecikme ya da aksama söz konusu olmaz.

E- fatura, e-arşiv fatura ve e-irsaliye için gerekli olan imzaları mükellefin yerine hızlıca imzalayarak elektronik ortamın sağlayacağı hızdan faydalanmanıza olanak tanır. Bunun dışında ise kanunlarda ya da mevzuatta herhangi bir değişiklik olması halinde, mükellefin adına tüm bu gerekliliklerin güncellemesini takip eder.

Dijital ortamda saklanacak olan verileriniz için endişelenmenize de gerek yok. Bütün faturalarınız taahhüt edilen süre boyunca yedeklenir ve saklanır. Böylelikle geçmiş dönemlere ait olan faturalara da ulaşmanız mümkün olur.

Bizim Hesap’ı Kullanmak Çok Kolay

Bizim Hesap olarak yapacağınız işlemleri de pratik bir hale getirerek, takipte güçlük yaşamanızın da önüne geçiyoruz. Kolay ve anlaşılır bir kılavuz sayesinde sadece 3 adımdan oluşan bir üyelik ile özel entegrasyonunuzu gerçekleştirebiliyoruz.

Herhangi bir ek maliyet ödemeden gerçekleştirebileceğiniz finansal operasyonların size sağlayacağı kolaylık için 14 günlük deneme süresinden de hemen faydalanabilirsiniz. Başvuru formunu doldurmakla işe başlayabilir ve sonrasında ise dilediğiniz her yerden tek tıkla faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Bizim Hesap ile Kapsamlı Hizmet Garantisi

Türkiye’nin en geniş ve en kapsamlı hizmetini sunan Bizim Hesap’ta maliyet açısından da piyasa ile kıyaslandığında gözle görülür bir avantaj elde etmenizi sağlıyoruz. Yalnızca kayıt olmanız, ürün ve tedarikçilerinizi bize göndermeniz ve e-fatura kullanıyorsanız sözleşmeyi imzalamanız, kullanmıyorsanız da mevcut bir faturanızı taratıp bize göndermeniz yeterli.

Siz de işlerinizi çok daha düşük maliyetlerde ve çok daha hızlı bir şekilde çözmek için Bizim Hesap’ın hizmetlerini hemen tercih edin! Daha fazla bilgi için tıklayın.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.