08.10.2018

Diğer sistemlere entegre bir iş yönetimi yazılımının avantajları

Diğer sistemlere entegre bir iş yönetimi yazılımının avantajları

Bu sistem tek bir kod tabanı, veri tabanı ve işletim sürecine sahip olmalıdır. Bu sayede maliyet etkin bir şekilde ön muhasebe süreçlerinizi yönetebilir ve şirketinizin atacağı adımlar konusunda aldığınız riski minimuma indirebilirsiniz.

Yönetim süreçlerinin yeterliğinin tüm organizasyona yayılması:

Günlük işletme operasyonlarınız sırasında karşılaşacağınız ana etmenler olarak sipariş yönetimi, faturalandırma, nakit yönetimi, finansal sağlamlık durum kontrolünü sayabiliriz. Bu süreçleri otomatik bir hale getirmek, yeni ek iş gücü ihtiyacınızı ortadan kaldırır. Bu da ön muhasebe süreçlerini yönetmeniz için ekstra bir çalışanı işe almamanızı sağlar. Bağımsız değerleme firmalarının yaptığı araştırmalara göre online ön muhasebe yazılımlarını kullanan firmaların satış üretkenliği .5 oranında artarken, stok durumuna bağlı sipariş iptal %50 oranında azaldığı görülmüştür.

Finansal durum görünürlüğünün artması:

Gerçek zamanlı finansal durum takibi doğru zamanda doğru kararlar verme konusunda hayati bir önem taşır. Örneğin tüm tedarikçilerinin verilerine gerçek zamanlı bir şekilde ulaşabilen şirketler, verimliliklerini optimum oranda artırırken işletme maliyetlerini de azaltabilmektedir.

Belirgin bir yönetim maliyeti ve IT iş gücü tasarrufu:

Daha az IT sorunu demek daha az IT çalışanı maliyeti demektir. Birden çok yazılım ile çalışmak yerine tek bir yazılım ile uğraşmak tüm şirketlerinin tercih ettiği bir durumdur.

Büyümeyi hızlandırmak:

Entegre bir yazılım çözümüyle işinizi/şirketinizi büyütmek çok daha kolaydır çünkü tüm sistemlerinizle entegre olmuş bir yazılım birden fazla noktada farklı satış kanalları açmanıza olanak tanır. Tüm sipariş taleplerinin ve ön muhasebe kayıtlarının tek bir kontrol paneli üzerinden yönetimine olanak tanıyan Bizim Hesap gibi yazılımlar, şirketinizin verimini ve şeffaflığını oldukça kısa bir sürede olumlu yönde etkiler. Ayrıca bu yazılımların ücretsiz deneme opsiyonlarıyla diğer yöntemlere göre avantajlıdır.

Kullanıcı deneyimi odaklı yenilikçi anlayış:

Bu tür entegre yazılımların diğer bir avantajı günlük işlerinizi gerçekleştirirken bu işleri nasıl daha etkin ve kolay bir şekilde halledileceğine kafa yoran bir yazılım ve müşteri destek ekibi 7/24 arka planda çalışmasıdır. Bu tür entegre yazılımların geliştiricileri, günümüzün kullanıcı deneyimlerini yakından ve detaylı bir şekilde izleyebilen araçları sayesinde ürünlerini kullanıcının isteklerine uygun bir şekilde geliştirmeye devam ederler. Beklenmeyen problemlere yenilikçi ve değer katan çözümlerle gelmek bu tür yazılımların destek ekipleri için alışıla gelmiş gelişmelerdir.

Sonuç

Günümüzde hemen hemen tüm sektörlerde şirketler, karmaşık ve sofistike yazılımlar ile işletmelerinin gücünü ve etkinliğini artırmaya çalışmaktalar. Fakat bu şirketlerin bir çoğu hala bazı önemli problemlerle cebelleşmekte ve maliyet etkin yönetim şartlarına ulaşma konusunda zorluklar yaşıyorlar. Özellikle işveren verimi problemleri bu büyüyen ama sancılı bir şekilde büyüyen şirketlerin karşılaştığı belli başlı problemlerden sadece bir. Entegre yazılım çözümleri ise tek bir kontrol paneli üzerinden birçok yönetim sürecine erişim sağlamasıyla bu problemleri ortadan kaldırıyor ve İşletmenizin karlılığını bir sonraki seviyeye taşıyor.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.