01.08.2019

Bizim Hesap Sayesinde Mobil Cihazlar ile Fatura Kesilir Mi?

Bizim Hesap Sayesinde Mobil Cihazlar ile Fatura Kesilir Mi?

Mobil fatura işlemleri ile hem maliyeti hem de iş yükünüzü azaltarak işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Mobilden fatura kesmek artık mümkün. Android ve iOS işletime sahip olan mobil cihazlar ile uyumlu mobil uygulamalar sayesinde iş yükünüzü azaltabilir, maliyeti düşürebilir ve çok hızlı bir şekilde fatura oluşturabilirsiniz.

Dijital Çözümlerle İşinizi Kolaylaştırın

Mobil fatura kesme düşüncesi, çok değil, bundan 10 yıl önce aklımızın ucundan bile geçmeyebilirdi. Ancak sayısı her geçen gün artan e-ticaret oluşumları ve bu oluşumların kapladığı yadsınamaz pazar payı sayesinde tüketici alışkanlıkları da hızla değişti. Tüketici alışkanlıklarının değişmesi ile birlikte ödeme yöntemlerinde de belirgin bir dönüşüm yaşanmaya başladı.

Birçok mağaza ya da işletme yerine dijital kanallar üzerinden alışveriş yapan son kullanıcının tekil davranışları çok daha geniş bir alana da sirayet etti. Buna bağlı olarak dijital dünyaya erişim sağlayan araçların kullanımında da farklılıklar gözlendi; artık birçok insan mobil cihazlar üzerinden işlemlerini hallediyor.

Bugün milyonlarca kullanıcının tercihi olan mobil araçlar, özellikle de cep telefonları, birçok uygulamanın ortaya çıkmasını da sağladı. Mobil entegrasyon sayesinde bugün artık mobil cihazlarda bankalardan devlet kurumlarına kadar birçok gerekli kurum ve kuruluşun aplikasyonları dahi yer alıyor.

Mobilden Fatura Kesmenin Avantajları

Dijitalleşmenin bir diğer getirisi ise iş yükünün ve maliyetin ciddi oranlarda azalması oldu. Bir işletme için personel, çalışan, malzeme gibi birçok masrafın önüne geçmek için geliştirilen sayısız uygulama çok daha düşük bütçeler ile kullanıcıların işlerini hatasız ve çok daha az zaman harcayarak yapmasını sağlıyor.

Bu gelişim için verilecek ilk örneklerden biri de muhasebe alanı olabilir. Özellikle ön muhasebe programları ile hem çalışan maliyetini azaltmak hem de kırtasiye masraflarını düşürmek mümkün oluyor. Bunun yanı sıra her yerden istediğiniz belgeye erişebilmeniz, faturaların fiziksel olarak saklanmasına gerek bırakmayan depolama alanı sayesinde lojistik açısından da fayda sağlıyor.

Pratik fatura kesmenin yöntemleri de dijital dünyanın içindeki gelişmelerden biri. Ortaya çıkan uygulamalar sayesinde mobil fatura oluşturmak ve bulunduğunuz yerde, anında fatura kesmek mümkün olacak. Artık tahsilat zamanları bir sürü evrakı yanınızda taşımaya ihtiyacınız olmayacağı gibi fatura kesmek için de fatura koçanları taşımanıza da gerek kalmayacak.

Bizim Hesap’ın Pratik Fatura Kesme Yöntemleri ile Rahatlayın

Sahip olacağınız Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap sayesinde çalışanlarınızın iş yükünü düşürüp performanslarını artırabilirsiniz. Mobilden fatura kesmek için fatura koçanı taşınmasına gerek olmadığı gibi bu gibi bir kalemi de gider listenizden silebilirsiniz.

Bizim Hesap ile pratik fatura kesmenin sağlayacağı avantajları deneyimlemek için günlük 1TL’den daha düşük bir ücret de ayırmanız yeterli. Ayrıca bulut sistemi üzerinde depolanan tüm belgelerinize çevrimiçi olduğunuz her an ulaşabilmeniz de mümkün olacak.

Siz de hemen Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap’ın sunduğu kolaylıklar ile mobil fatura kesmeye başlayın ve işinizi kolaylaştırın.

IOS veya Android işletim sistemli cihazlar için Bizim Hesap aplikasyonlarını şimdi hemen indirin.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.