20.04.2020

Salgın Döneminde KOBİler için Bizim Sipariş’in Avantajları

Salgın Döneminde KOBİler için Bizim Sipariş’in Avantajları

Bizim Sipariş ile müşterilerinizin size doğrudan sipariş verebilmesi mümkün. Üstelik bir websiteniz olması bile gerekmiyor. Hemen anlatalım!

Korona ile birlikte tüm dünya bir pandemi deneyimi yaşıyor. Dünya çapında yayılan bu hastalık yüzünden pek çok iş kolu durdu, evlerde karantina dönemi başladı ve sokaktaki yaşam neredeyse sıfıra indi. Ancak yaşam devam ediyor ve ihtiyaçlar da bitmiyor. İnsanların hem rutin ihtiyaçları için hem de çok uzun süre evde geçirdikleri bu yeni yaşam modeli için alışveriş yapmaları kaçınılmaz oluyor. Herkesin öncelikle sağlığını korumak için evde kaldığı bugünlerde de alışverişin çok büyük bir kısmı internetten yapılıyor.

İşte Bizim Sipariş de burada devreye gidiyor. Hala bir web sitesi yaptırmamış olabilir ya da cironuz bakımından büyük pazaryerlerinde yer alamayacak bir işletmeye sahip olabilirsiniz; ama bu durum Bizim Sipariş’i kullanamamanıza engel değil. Bizim Sipariş ile müşterilerinize ulaşabilir, onlardan siparişlerini alabilirsiniz, üstelik ek hiçbir ücret ödemeden!

E-Mağazası Olmayan KOBİnin Pratik Seçeneği Bizim Sipariş

Bilindiği gibi e-ticaret yapmak için öncelikle bir websiteniz ya da sanal bir mağazanız olması gerekiyor. Bununla birlikte bu oluşumları daha geniş kitlelere ulaştırmak için Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, Trendyol gibi başlıca büyük markalar olmak üzere pek çok pazaryeri ile entegre etmeniz de gerekiyor.

Bizim Hesap, halihazırda e-ticaret için bir websitesi olan markaların entegrasyon işlemlerini pek çok pazaryeri ile gerçekleştirebiliyor. Yoğun sipariş dönemlerinde işletmelerin e-ticaret sürecini ürün stok ve fiyat bilgilerinin güncellenmesi, fatura kesilmesi, kargo takibi, iade ürün ve fatura iptali gibi işlemleri tek bir panelden yönetim ile kolaylaştırıyor.

Bizim Sipariş sayesinde ise bir e-ticaret siteniz, sanal mağazanız olmasına gerek kalmaksızın kazanç elde edebilmeniz için ekstra bir kapı açılmış oluyor. Bizim Hesap’ı kullanan ve Bizim Sipariş’e üye olan KOBİler, müşterilerinin bilgilerini sisteme kaydederek Bizim Sipariş üzerinden ürün siparişi alabiliyorlar ve tıpkı e-ticaret siteleri varmış gibi satış yapabiliyorlar.

Her İşletme Bizim Sipariş ile Hemen E-Ticarete Başlayabiliyor

Bizim Sipariş sayesinde; alışılmışın aksine, e-ticarette aktif olarak yer almanız için yapmanız gereken pek çok basamağa gerek olmadan satışlarınıza başlayabilirsiniz. Bilinen süreçte, e-ticarete adım atmak için çok fazla bürokratik işlemin yanı sıra dijital yapılanma da gerekli olacak; web sitenizin yazılımı, tasarımı, ürünlerinizin girişi, optimizasyon çalışmaları, reklam çalışmaları gibi.

Bizim Sipariş sayesinde ise tüm bu adımları atlayarak tek bir kanal üzerinden e-ticaret siteniz varmış gibi satış yapmanız mümkün. Yalnızca müşterilerinizin iletişim bilgilerini (isim-soyisim-adres-telefon) sisteme girmeniz halinde, bilgisi bulunan müşterilerinizin Bizim Sipariş paneli üzerinden anında alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Bizim Sipariş, özellikle Korona nedeniyle çok fazla kişinin yaşamına evinde devam ettiği bu süreçte küçük işletmeler için ekstra bir avantaj sunuyor. Henüz e-ticarete adım atmamışsanız ya da e-ticaretin büyük çaptaki platformlarında yer alabilecek ölçekte değilseniz ya da satış yapabileceğiniz yeni üstelik ücretsiz bir kanal arıyorsanız Bizim Sipariş ile daha fazla satış yapmanız mümkün. Üstelik Bizim Hesap, sunduğu Bizim Sipariş özelliği için kullanıcılarından ekstra hiçbir ücret de talep etmiyor.

Siz de Bizim Sipariş’i deneyin, işletmenizi hemen dijitale geçirin ve daha fazla kazanın!

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.