01.06.2021

Özel E-fatura Formatlarına Uygunluk Bizim Hesap’ta

Özel E-fatura Formatlarına Uygunluk Bizim Hesap’ta

Dijitalleşme sayesinde vazgeçilmez bir uygulama haline gelmiş olan e-faturalarda standartların dışına çıkmak istiyorsanız özelleştirilmiş formatları Bizim Hesap’ta bulabilirsiniz.

E-fatura, e-ticaretin artması ile birlikte her alanda kullanılır hale gelmeye başladı. Bazı işletmeler ve kurumlar için bir seçim meselesi olmaktan çıkıp kanunlar çerçevesinde zorunluluk halini de aldı. Ancak sayısız sektör ve bu sektörlerdeki sayısız ürün ve hizmetler dahilinde bakıldığı zaman e-faturaların özelleştirilmesi gerekli bulunuyor. Yalnızca standart olan format ile kalmayıp işletmelerin ya da kurumların ihtiyacına göre belirlenmesi ihtiyacı doğabiliyor.

Bizim Hesap ile Size Özel

Bizim Hesap e-fatura oluşturulması ya da gerekli durumlarda iptali için e-fatura kullanmak isteyen herkes için bir hizmet sunuyor. Bununla birlikte ise bazı özelleştirmeler talep edildiği takdirde bu taleplere göre uygun bir formatta da fatura oluşturulmasını mümkün kılıyor.

Çoğu firma ya da kurum kestikleri faturalarda bazı özel alanlara ihtiyaç duyarlar. Örneğin Migros, kendisine gönderilen faturalarda, fatura üzerinde mağaza no vb bilgilerinin de gelmesini talep etmektedir. Buna benzer talepleri olan diğer kurumlara örnek olarak ise Carrefoursa, Amazon, Bauhaus, Trendyol, Bizimtoptan ve SGK verilebilir. Faturalarda yer alacak olan bu alanlar talep eden firmaların ya da kurumların ihtiyaçlarına, fatura üzerinde yer vermeleri gereken bilgilere göre değişiklik gösterebiliyor. Bu sebeple de tamamen firmanın ya da kurumun gereksinimleri doğrultusunda e-fatura üzerinde standartlarda yer almayan bir alana ihtiyaç duyulabilir.

Standart bir formatta bazı bilgilerin eksikliği söz konusu olabilir. Yasal olarak belirlenmiş olan formatın dışında markalar mağaza no, özel ürün kodları ya da tarih girişleri gibi spesifik detaylar isteyebiliyor. Bizim Hesap olarak böyle bir ihtiyacın karşılanması için firmaların vereceği bilgi doğrultusunda tamamen onlara özel olarak yeni bir fatura formatı oluşturabiliyoruz. Yasal anlamdaki geçerliliğini korumasının yanı sıra firmaların ihtiyacı olan detayları da içeren bu e-fatura formatlarını özelleştirerek hizmet sunabiliriz.

Bizim Hesap ile bu firmalara, firmaların kurallarına uygun bir format ve içerikte fatura kesilebilir, içerik kaynaklı fatura iadelerinden kurtulabilirsiniz. Bu sayede uzun muhasebesel süreçlerle uğraşmayıp, sadece işinize odaklanabilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Özelleştirmeler İle İşleriniz Kolayca Takip Edin

Firmaların ya da kurumların ihtiyaçlarına özel olarak cevap verebilen e-fatura formatı özelleştirmesi ile siz de fatura iptallerinin oluşma sebeplerini azaltabilirsiniz. Üzerinde yer alması gerektiğini düşündüğünüz tüm bilgiyi ihtiva eden bir format ile kullanıcıların fatura iptal etmesine sebep olan durumları ortadan kaldırabilirsiniz.

Bizim Hesap’ın alanında rekabetçi fiyat politikasıilave bir maliyet olmadan sunduğu sayısız çözümlerden faydalanabilirsiniz. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde e-fatura oluşturabilirsiniz.

iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde internet olan her mobil cihaz üzerinden erişim sağlayabilir, dilediğiniz zaman işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kullanımı kolay ve pratik olan Bizim Hesap uygulaması sayesinde firmanızın ihtiyacı olan özelleştirme ile e-fatura formatınızı belirleyebilir ve sorunsuz bir şekilde e-fatura oluşturabilirsiniz.

Siz de ihtiyacınız olan kolaylığa erişmek için hemen Bizim Hesap’ı tercih edin. Uygun fiyat avantajı, sayısız fırsat ve sadece size özel bir e-fatura formatı ile sorunsuz bir şekilde e-fatura oluşturmak için siz de hemen Bizim Hesaplı olun.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.