22.06.2021

Hesap Takip Programına Neden İhtiyaç Duyulur?

Hesap Takip Programına Neden İhtiyaç Duyulur?

Bir işletmenin finansal istikrarını koruyabilmesi için yöneticinin yapması gereken pek çok şey bulunuyor. İş geliştirmenin biteviye devam ettiği işletmelerde nakit akışının kontrolü de kazanç açısından büyük bir rol oynuyor. Bütün bunların yapılması için manuel çözümler geliştirmek ise bir noktadan sonra hem çok büyük bir vakit kaybına hem de ciddi bir yorgunluğa sebep oluyor. Ancak Bizim Hesap Hesap Takip Programı ile işletmenizdeki finansal akışı hiç yorulmadan takip edebilirsiniz.

Bizim Hesap ile İşletmenizin Gelir ve Giderlerini Kolayca Takip Edin

İşletmenize ne kadar nakit giriş çıkışının olduğunu kontrol etmeniz şarttır. Aksi halde gelir – gider dengesinde ciddi bir bozulma söz konusu olabilir ve hızlı bir şekilde kazancınızın ödemeleriniz için yeterli olmaması riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün, işletmelerin hem konvansiyonel hem de dijital tarafta satış yaptığı düşünülünce bu konuda daha kapsamlı bir takip gerektiği de açıkça görülüyor.

Bizim Hesap sayesinde e-faturalarınızı, personel satışlarından elde ettiklerinizi kalem kalem tek bir ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle de işletmenizin gelirini güncel olarak takip edebilirsiniz. Bununla birlikte tüm kasa giriş çıkışlarını kontrol edebilir, banka takibi ve entegrasyonu ile tüm banka işlemlerinizi otomatik olarak yönetebilir ve masraf yönetimi sayesinde de personelinizin yaptığı, işlenmesi gereken tüm masraflarınızı kolayca sisteme girebilirsiniz.

Cari Hesap Takibinin Önemi

Bizim Hesap ile sadece gelir-gider yönetimi için değil cari hesaplarınızın yönetimi de için de takip programı kullanabilirsiniz. Tüm müşteri ve tedarikçilerinizin listesini otomatik olarak görüntüleyebilirsiniz. Kestiğiniz her e-faturada cari hesaplarınız otomatik olarak güncellenir. Böylelikle de tek tek her fatura için güncelleme yapmanız gerekmez.

Ödemelerinizin yapılması gerektiği tarihleri sisteme bir kere girmeniz yeterli olur. Bu aşamadan sonra otomatik hatırlatmalar sayesinde ödemelerinizin gecikmesini de önlemiş olursunuz. Böylelikle gecikecek olan vergi borçları yüzünden alacağınız cezaların olmasını da engellersiniz.

Bizim Hesap’ın, Hesap Takip Programı sayesinde excel tabloları, not alınan muhasebe defterleri gibi gereksiz ve yorucu araçlardan kurtulabilirsiniz. Hesapların takibini ve yönetimini oldukça zorlaştırabilen bu araçlar sürekli olarak manuel işlemler yapmanızı da zorunlu tutmaktadır. Bu sebeple de Bizim Hesap’ın kullanım kolaylığı tüm mali takibinizi kolayca yapabileceğiniz yollara sahiptir.

Bizim Hesap kullanımı kolay arayüzü sayesinde bütün finansal işlemlerinizi kolayca yönetmeniz ve takip etmeniz için ideal bir yönetim paneline sahiptir. Bununla birlikte iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde dilediğiniz zaman ve internet olan her yerden yönetim paneline erişiminiz de mümkün olmaktadır.

Siz de Bizim Hesap kullanarak gelir – gider takibinizi ve cari hesaplarınızı kolayca yönetebilirsiniz. Rakipleri ile kıyaslandığı zaman çok daha uygun bir maliyet avantajı sunan Bizim Hesap’ı 14 gün için ücretsiz olarak deneyerek farkı kendiniz de görebilirsiniz. Siz de hemen Bizim Hesaplı olup hem zamandan hem de maliyetten kazanmak için başvurun, rahat edin!

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.