29.08.2019

Eski Entegratörden Geçmiş Faturalarınız Nasıl Taşınır?

Eski Entegratörden Geçmiş Faturalarınız Nasıl Taşınır?

Karışık arayüzler ve yüksek maliyetler haricinde hem kolay hem de uygun fiyat avantajı olan bir seçenek arıyorsanız Bizim Hesap ile entegrasyona adım atın!

Entegratör firmalar ile yapacağınız birçok işlemi hem hızlı hem de uygun maliyet avantajı ile yapabilmeniz mümkün. Bizim Hesap’ın e-fatura, e-irsaliye, e-defter gibi entegrasyon hizmetleri için sunduğu çözümler sayesinde kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Yüksek meblağlar ödemeden alabileceğiniz bu hizmetten faydalanmak ise çok basit!

Eski Entegratörünüzden Bizim Hesap’a Geçiş

Bizim Hesap’ın donanımlı ekibi sayesinde e-fatura, e-irsaliye ve e-defter entegrasyonlarınızı yalnız 3 kolay adımda tamamlayabiliriz. Ekibimizin uzmanlığı ile yönlendirmede bulunduğumuz iş birliğimizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayarak hem yüksek maliyetlerden hem de karışık arayüzlerden kendinizi kurtarabilirsiniz.

Bizim Hesap Web Sitesi Üzerinden Ücretsiz Kayıt Olun

Bizim Hesap web sitesi üzerinden Bizim Hesap’a ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Anlaşılması kolay, kullanması pratik olan kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde hiçbir eğitime gerek kalmadan ekibimizle birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bu aşamadan sonra ise kayıtlı olan müşterilerinizin, ürünlerinizin ve tedarikçilerinizin bilgilerini destek@bizimhesap.com adresine göndermeniz yeterli. Bu bilgilerin gönderimini yaptıktan sonra tüm kayıtlarınızın aktarımı Bizim Hesap’a yapılır. Siz de açık hesap, çek, senet bakiyelerini, kestiğiniz faturaları ve cironuzu tek ekran üzerinden takip etmeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda, IOS ve Android işletim sistemlerinin ikisine de uyumlu olan Bizim Hesap uygulamasını mobil cihazlarınıza indirerek kolaylıkla işlemlerinizi bu cihazlarınızdan da gerçekleştirebilirsiniz.

E- fatura entegrasyonu için ise; eğer e-fatura kullanıcıysanız sözleşmeyi imzalamanız, e-fatura kullanıcısı değilseniz de faturanızı taratıp bize yollamanız yeterli. Bu işlemden sonra bütün faturalarınızı Bizim Hesap paneli üzerinden, dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Sadece bir gün içerisinde Bizim Hesap’a geçerek tüm entegrasyonunuzu mobil cihazlarınız ya da bilgisayarınız üzerinden takip edebileceğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği kurallara tabi olan sistemimiz sayesinde hiçbir gecikme ile karşılaşmaz ve güncellenen kanun ya da maddelerle ilgili geride kalmazsınız.

Bizim Hesap ile E-Fatura Entegrasyonu Çok Avantajlı

Dijital dünyanın sınırsız avantajlarından biri olan entegrasyon işlemlerinde Bizim Hesap olarak çok fazla avantaj sağlıyoruz. Çok daha geniş kapsamlı olan hizmetlerimiz için ayırmanız gereken bütçe de oldukça makul.

3 kısa adımda gerçekleştireceğiniz üyelik işlemini 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bununla birlikte hiçbir ek maliyet ödemeden kurulum işlemini gerçekleştirebilir ve piyasanın ortalamasına göre öne çıkan uygun fiyat avantajında da faydalanabilirsiniz.

Her zaman ücretsiz destek sağlayan Bizim Hesap’ın kazanç sağlayan birçok kampanyasından da faydalanabilirsiniz. Siz de Türkiye’nin en uygun fiyatlı ve en geniş kapsamlı uygulaması ile e-fatura entegrasyonunu hemen gerçekleştirin ve işlerinizi kolaylaştırın.

En uygun maliyetle dilediğiniz zamanda ve yerde e-faturalarınızı görüntülemek ve finansal işlemlerinizi çok daha pratik bir şekilde halletmek için hemen Bizim Hesap ile fatura entegrasyonunuzu yapın. Daha fazla bilgi için hemen tıklayın.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.