22.06.2021

E-Ticaret Yönetim Paneli Uygulamalarınız Bizim Hesap ile Entegre

E-Ticaret Yönetim Paneli Uygulamalarınız Bizim Hesap ile Entegre

Rekabetin her geçen gün arttığı dijital pazarlama alanında e-ticaret yönetim paneli uygulamalarının kullanılması da zorunlu hale geliyor. İş yükünün çok büyük bir kısmını alabilen ve işletme ya da kurum sahiplerinin daha kolay bir şekilde işlerini yönetebilmesini sağlayan yönetim panellerinin entegrasyonunu Bizim Hesap ile yapabilirsiniz!

Dijital pazarlama alanı artık her sektörde kendini gösteriyor. Her alanda çalışan işletmelerin ya da kurumların dijital kanallar aracılığı ile satış yapması zorunluluk haline gelmiş bulunuyor. Bununla birlikte markaların yalnızca kendi internet siteleri üzerinden satış yapması da yeterli olmuyor. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için çok daha ekonomik bir çözüm yeri olan pazaryerleri de markalar için gereklilik arz ediyor.

Pazaryerleri ile Muhasebe Programının Entegrasyonunun Faydaları

Geniş hedef kitlelere ulaşabilen, çok daha fazla marka ve ürün seçeneğini barındıran, indirim oranı ve fırsatlar konusunda tek bir markadan daha sık ve yüksek hacimde kampanya yapabilen pazaryerleri kullanıcılar tarafından daha sık tercih ediliyor. Bu sebeple de markaları kendi bünyelerine toplayabiliyor. Elbette bu da e-ticaret tarafında daha fazla iş yükü anlamına geliyor.

Peki, hem kendi mağazanızı hem de ayrı ayrı pazaryerlerinde yer alan mağazalarınızı yönetmenin daha kolay bir yolu yok mu? Elbette var. Her şeyden önce PrapazarAkıllıticaretSopyo gibi e-ticaret yönetim panelleri sayesinde e-ticaret tarafında çok daha yüksek performans gösterecek stratejileri de barındıran bir yönetim modeline sahip olabilirsiniz. Bu ve diğer tüm e-ticaret yönetim paneli uygulamaları sayesinde tek başınıza yapmanız, düzenlemeniz, her ürün için gerektiğinde ayrı ayrı uğraşmanız gereken elementleri çok daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap’ın Avantajları

Ana işiniz ve ana odağınız için size vakit bırakacak olan bu destek sayesinde müşteri memnuniyetini, satışları, ürün gamınızı ve işinizi geliştirecek olan daha pek çok konuda strateji üretmeye vakit bulabilirsiniz. E-ticaret yönetim panellerinin entegrasyonunuda Bizim Hesap ile yaparak hem vakitten hem de maliyetten tasarruf edebilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüzü sayesinde hiç zorlanmadan gerçekleştireceğiniz birkaç adımlık işlemler ile yönetebilirsiniz. Entegrasyon işlemlerinin tamamlanmasının ardından ihtiyacınız olan tüm değişiklikleri de yine Bizim Hesap paneline erişerek gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde internet olan her yerden, dilediğiniz zaman panele erişim sağlayabilirsiniz.

Üyelerine, rakiplerine kıyasla belirgin bir fiyat avantajı sunan Bizim Hesap, pek çok başka özelliği ve anlaşmalı iş yerleri ile birlikte sunduğu fırsatlarla müşterilerinin her anlamda memnuniyetine odaklı olarak çalışıyor. 3 adımdan oluşan basit bir başvuru sürecinin ardından entegrasyon işlemlerini hemen tamamlayabiliyorsunuz ve sonrasında size sadece kolayca işlerinizi yönetmenin rahatı kalıyor.

Yeni kullanıcılarına 14 günlük ücretsiz deneme süresi de sağlayan Bizim Hesap ile siz de pazaryeri yönetim panellerinizin entegrasyonunu gerçekleştirebilir ve işlerinizin çok daha kolay bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Hemen Bizim Hesaplı olun, e-ticarette daha fazla kazanın!

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.