Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap

Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap Blog

  Küçük işletmelerin gücü katlanıyor

  Küçük işletmelerin gücü katlanıyor

  Bizim Hesap’a gelin işinizi bilgisayardan ve cepten kolayca yönetin.

  Fiyatlar
  • "Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı Bizim Hesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz. "

   Hakan Derici / İktisatçı

  • "Bizim Hesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, Bizim Hesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı. "

   Vural Aydınoğlu / Özel Eğitim Kurumu Sahibi

  • "Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. Bizim Hesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. Bizim Hesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum. "

   Hasan Kara / Elektronik İthalatçısı

   Kolay mobil uygulama

   Android ve iOS uyumlu Bizim Hesap mobil uygulaması ile işlerinizi ofis dışındayken de kolayca halledin.

   Kolay mobil uygulama iosKolay mobil uygulama play store
   Kolay mobil uygulama

   Hemen Tanışalım

   Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

   Ücretsiz Deneyin