09.07.2021

Türkiye’de ilk defa, BizimHesap’ın Yeni Mutabakat Menüsü

Türkiye’de ilk defa, BizimHesap’ın Yeni Mutabakat Menüsü

Mutabakat menüsü sayesinde pazaryerlerinden elde ettiğiniz hakedişi anında görebilir, ilgili ekrana tek tuşla ulaşabilirsiniz.

E-ticarette satış yapmak pek çok yeni müşteri kitlesine ulaşabilmeniz, talebe uygun olarak ürün gamınızı genişleterek çok daha fazla kazanabilmeniz anlamına geliyor olsa da fiziksel mağazadan farklı olarak dijital dünyada aynı anda pek çok yerde mevcut olabiliyorsunuz. Bu da her bulunduğunuz platformun gerekliliklerini karşılamak anlamına geliyor. Pazaryerlerinin belirlemiş olduğu kurallar doğrultusunda hareket etmemenin ise bazı cezaları bulunuyor. Bu doğrultuda ise bazı eksikler kazançlarınız ve komisyonlarınız dışındaki cezai ödemeler ya da kesintiler ile sonuçlanabiliyor.

Bir işletmenin gelir ve gider dengesinin önemi e-ticarette de değişmez niteliklere sahiptir. Bu sebeple de satış yaptığınız kanallar üzerinden tam olarak ne kadar kazandığınızı ve kazancınız karşısında ise ne kadar gideriniz olduğunu bilmeniz gerekir. Bu sayede satış yapmakta olduğunuz pazaryerleri arasında da bir karşılaştırma yapabilir, hangileri ile devam etmenin sizin için daha avantajlı olduğuna kadar karar verebilirsiniz.

Pazaryeri Kesintilerini Kolayca Takip Edin

E-ticarette varlık gösteren işletmelerin ihtiyaçlarını çok iyi analiz eden ve buna yönelik olarak hizmet veren Bizim Hesap sayesinde artık tüm bu kalemlerin tek ekran üzerinden takibi mümkün! Trendyol, Çiçeksepeti ve Hepsiburada’da yapacağınız satışlar için oluşturulan mutabakat menüsü sayesinde bu pazaryerlerindeki ilgili kalemleri görebilirsiniz.

Yaptığınız satışlardan elde edilen komisyon, ihlal edilen durumlar için kesilen cezalar, kargo masrafları, eksik ödemeler ve diğer tüm başlıklar altındaki ödemeleri tek ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Aynı menü altında bulunan farklı kırılımlar sayesinde dilediğiniz seçimi yaparak istediğiniz sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

Mutabakat menüsünün sağladığı avantaj ile birlikte tüm gelir ve gider takip işlemlerinizde de kolay bir basamak oluşturmuş olursunuz. Her pazaryerini tek tek incelemek, elde ettiğiniz kazanca karşılık giderinizin ne olduğunu hesaplamak yerine Trendyol, Hepsiburada ve Çiçeksepeti üzerinden yapacağınız satışlar sonrasındaki tüm kesintileri aynı ekran üzerinden görebilirsiniz.

Çok yakında diğer pazaryerleri için de, mutbakat işlemlerinizi ve detayları takip edebilmeniz için, çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bizim Hesap ile Hep Daha Rahat

Pek çok işlemi bilgisayar başından yapıyor olsak bile hala ürün satışları için ciddi bir operasyonel iş gücü gerekmektedir. Tüm bu gereksinimi doğru karşılamak için de teknolojik araçların karşılayabildiği ya da kolaylaştırabildiği hizmetlerden faydalanmak şart oluyor. Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile siz de pazaryeri yönetimini kolaylaştıracak olan bir araca daha sahip olabilir, böylelikle de ana operasyonlarınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüz tasarımına sahip olan Bizim Hesap panelini kullanmak çok kolaydır. Bununla birlikte iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu mobil uygulaması sayesinde internet olan her yerden panele dilediğiniz zaman erişebilirsiniz. Ayrıca sınırsız kullanıcı özelliği sunan Bizim Hesap’ta pazaryeri yönetiminiz ile ilgili çalışanlarınız  varsa, ekstra ücret ödemek zorunda kalmadan panele erişimlerini sağlayabilirsiniz.

Siz de pazaryerlerindeki kesintileri daha rahat ve pratik bir şekilde takip etmek ve Bizim Hesap’ın sunduğu tüm avantajlardan faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin!

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.