24.04.2020

Siparişlerinizi ‘Bizim Sipariş’ Üzerinden Verin

Siparişlerinizi ‘Bizim Sipariş’ Üzerinden Verin

Sağlıklı bir yaşamı korumak için evden çıkamadığımız bugünlerde her türlü ihtiyaç için artık kapıya kadar gelen hizmetlerden faydalanmak mümkün!

Bakliyattan şarküteriye, kahvaltılıktan sebzeye, giyimden kozmetiğe, kişisel bakım ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar pek çok ihtiyaç için alışveriş yapma alışkanlıkları değişiyor. Şu anda Korona pandemisi sebebiyle var olan bu durum aslında ilerleyen zamanlarda da etkisini gösterecek gibi duruyor. Sadece birincil ihtiyaçların değil oyuncak, ev eşyası, elektronik gibi daha pek çok ürünün internetten sipariş veriliyor olması da bunun bir göstergesi. İşte Bizim Sipariş de tam bu noktada işinizi çok daha fazla kolaylaştırıyor.

Siparişleriniz Kapınıza Gelsin

Belli bir mağazadan alışveriş yapıyor ya da yapmak istiyorsanız sadece sizin alışveriş yaptığınız işletmeleri Bizim Sipariş üzerinde görmeniz mümkün. İşletme sahiplerinin kolayca mağazalarını oluşturdukları Bizim Sipariş sayesinde sistemine kayıtlı olduğunuz her mağazayı görebilir ve dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Bu sayede hali hazırda alışveriş yaptığınız ancak şu anda gidemiyor olduğunuz mağazalar ya da işletmeler de varsa onlar size siparişlerinizi ulaştırabilir. Üstelik Bizim Sipariş üzerinden siparişlerinizi verebilmeniz de çok kolay: Bizim Sipariş sayfasına gidip telefon numaranızla kaydolabilir ve telefonunuza gelecek bir şifre ile açılan sayfayı görüntüleyebilirsiniz. Bu aşamadan sonra ise sizi müşterisi olarak eklemiş olan bütün mağazaları görebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Siparişleri Bekletmeyin

Alışveriş yapacak olan müşterilerin siparişlerini bekletmemek, özellikle de mevcut müşterilerine hizmet sunmak için Bizim Sipariş’i seçecek olan işletmeler için de çok kolay. Hızlıca Bizim Sipariş’e kayıt yaptırabilir, bir web sitesi sahibi olmasanız bile, üstelik de ücretsiz olarak , Bizim Sipariş üzerinden mağazanızı oluşturabilirsiniz. Bu sayede hem pandemi döneminde satışlarınızın düşmesini önlemiş olur hem de mevcut kitleniz için çok daha kolay bir şekilde hizmet verebilirsiniz.

Bizim Sipariş sayesinde mağazalar ve müşterileri bir araya geliyor. Yaşamın rutininde yer alan alışkanlıkların değişmesi, gidilemeyen mağazalar yüzünden alışkanlıkların değişmesi ya da yeni seçenekler aranması derdi de son buluyor.

İşletme sahibi olsun ya da olmasın herkesin Bizim Sipariş’i kullanarak hem kazanması hem de pratik bir çözüm yolu elde etmesi mümkün. Mahallenizdeki marketten tutun da tüm KOBİ‘lerin kendi müşterileri için, tüketicilerin ise alıştıkları işletmelerden alışveriş yapmaya devam edebilmesi için Bizim Sipariş ile tüm siparişleri almak da teslim etmek de mümkün.

Siz de hemen mağazanızı oluşturmak ya da alışık olduğunuz işletmelerden alışveriş yapmak için hemen Bizim Sipariş’e kayıt olun!

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.